Prawda

Środa, 27 stycznia 2021 - 14:06

« Poprzedni Następny »


Ameryko, obudź się!


Amil Imani 2014-08-08


Od północnej Syrii do północnego Iraku, od Nairobi, Kenii do Bangezi, w Libii, od Lahore w Pakistanie do skalistych gór w Mali i Afganistanie wściekli muzułmanie rozstrzelali dziesiątki tysięcy swoich braci muzułmanów i prowadzą morderczą kampanię przeciwko chrześcijanom. Świat jest zaszokowany i zaniepokojony.

Muzułmańskie rzezie nie zakończyły się po klęsce pod bramami Wiednia. Ich wygnanie z Hiszpanii do dziś uznawane jest za tymczasowy odwrót. Dziś jednak muzułmanie, nie wyciągając miecza, przeniknęli za mury wszystkich wielkich miast w Europie i Ameryce Północnej.


Przerażone widokiem zamachów i mordów narody zachodnie cofają się przed ich potępieniami, w nadziei, że ci muzułmanie dołączą do rodziny cywilizowanych społeczeństw. Przyjmują dalej hordy imigrantów, którym oferują gościnność i wszelką pomoc. Jednak te wszystkie gesty dobrej woli odbijają się o ścianę. Wielu z tych przybyszów jest do głębi przeżartych muzułmańskim etosem, i czują, że nie są w stanie odnaleźć się w krajach, które ich przyjęły. W tej sytuacji próbują narzucić gospodarzom absurdalne zasady społeczne, które są źródłem ich własnego zacofania i barbarzyństwa.           


Zachodnie społeczeństwa odchodzą od zmysłów. Trudności z integracją i brak ludzkiej życzliwości wydają się być źródłem muzułmańskiej przemocy. Pojawiają się niezliczone pomysły, jak radzić sobie z ciągłymi problemami ze strony muzułmańskich przybyszów. Wielu sądzi, że większość muzułmańskich imigrantów, to praworządni obywatele swoich przybranych ojczyzn, a tylko niewielka mniejszość jest odpowiedzialna za przemoc i zamieszki. W oparciu o takie założenie, wielu jest przekonanych, że rozwiązanie dla problemu islamskiej przemocy uzależnione jest od pomocy ze strony przywódców muzułmańskich społeczności. Oczekuje się, że ci przywódcy zabiorą głos i potępią dżihad i dżihadystów.


Kanapowi teoretycy i marzyciele na Zachodzie powinni uważniej studiować muzułmański ład społeczny i zastanowić się nad tym, na ile te oczekiwania w odniesieniu do muzułmańskich przywódców są realne i czy kiedykolwiek doczekają się takich potępień.


W chwili obecnej islam panuje nad miliardem ludzi, stanowiąc egzystencjalne zagrożenie dla reszty ludzkości. Kiedy półtora miliarda ludzi znajduje się pod wpływem patologicznych wierzeń islamu i traktuje je jako wartości, którym podporządkowują swoje życie, reszta ludzkości lekceważy zbliżającą się katastrofę.        


Islam po raz kolejny powstał z popiołów i wyruszył  na podbój świata. Hordy fanatycznych muzułmańskich żołnierzy maszerują, by zabijać lub być zabitym. Oni wszyscy czekają na sposobność  odpalenia samobójczego ładunku, kiedy śmierć przeniesie ich do Allaha i obiecanych wspaniałości raju. Za tymi żołnierzami stoją kukiełkarze, pociągający za sznurki fałszywych obietnic, decydujący o detonacjach kolejnych ludzkich bomb. Ci, dla których życie jest wartością, muszą rozpoznać tych emisariuszy śmierci, sposób ich wychowania, ich motywy oraz możliwości obrony przed nimi.


Ameryka, z jej długą tradycją chronienia swobody wyznania, trzyma się zasady: ręce precz od religii, pozostawiając całkowitą swobodę praktykowania i szerzenie dowolnej doktryny, jeśli tylko ma nalepkę “religia”. Kłopotliwym problemem jest pytanie, co jest religią i kto ma prawo o to pytać? Jest promyk nadziei, że społeczeństwo amerykańskie w końcu przetrze oczy i zobaczy zmorę credo religii nazywanej islamem. Opozycja wobec pomysłu budowania meczetu na Ground Zero pokazuje, że pełzająca islamizacja Ameryki budzi potrzebę zjednoczenia się i podjęcia działania zanim będzie za późno.            


Coraz więcej muzułmanów przybywa do Ameryki, zachowując wyższą niż inni rozrodczość,  nawracając sfrustrowanych i mniejszości, podczas gdy rzeka petrodolarów zrasza obficie muzułmańskie organizacje i fundacje, które rosną w siłę, stając się coraz poważniejszym zagrożeniem dla amerykańskiego systemu władzy i parlamentarnej demokracji. Jeśli idzie o demokrację, władzę ludu, muzułmanie nie widzą dla niej żadnego zastosowania. Muzułmanie wierzą, że na całym świecie muszą panować prawa Allaha pod rządami kalifatu będącego teokracją. Kpiąc z demokracji, ignorując i podważając działanie ich instytucji, muzułmanin odrzuca system, który od zarania uznaje za grzeszny sposób życia, praktykowany przez niewiernych.                 


Biłem na alarm od dziesiątków lat, zwracając uwagę na zagrożenie, jakie islam stanowi dla Ameryki i dla amerykańskiego stylu życia. Apatia, polityczna poprawność, i potężne muzułmańskie lobby utrudniało społeczeństwu zrozumienie natury wszechstronnego muzułmańskiego natarcia.Raz za razem słyszymy z ust politycznie poprawnych “ekspertów”, że nie ma powodu do obawiania się islamu i że nie stanowi on żadnego zagrożenia dla naszego życia. Słyszymy również, że nie ma powodu do martwienia się z powodu koszmarnych rzeczy, które dzieją się gdzieś daleko! Kiedy muzułmańskie barbarzyństwa przytrafiają się niemuzułmanom w muzułmańskich krajach, to po prostu taka jest kultura tych krajów i to nie jest nasza sprawa.       Taka sama postawa  spowodowała, że islamizacja Europy znalazła się na nieodwracalnym torze. Jeden europejski kraj za drugim zaczyna uginać się pod ciężarem islamizmu.  


Nieustannie jesteśmy zapewniani, przez wiedzących-z-całą-pewnością, że wszystko jest w porządku i że możemy spać spokojnie, bez pomocy środków nasennych. A jednak, problem islamu jest rzeczywisty i  śmiertelnie poważny. Ani oświadczenia ekspertów ani uspakajające tabletki nie spowodują, że ten problem zniknie. Islam będzie kontynuował swój krwawy podbój świata.    

slam to religia krwi, żyje rozlewem krwi i rozkwita na rozlewie krwi. To może być krew wroga lub krew swoich. Jeśli nie podejmiemy działań, niebawem będziemy zmuszeni do przekazania aktów własności najeźdźcom lub rebeliantom, w walce o każdy dom i każde osiedle. I popłynie morze krwi.   

There will be blood

Freedom Initiative, 4 sierpnia 2014
Tłumczenie: Andrzej KoraszewskiAmil Imani

Amerykański dziennikarz i publicysta urodzony w Iranie w rodzinie muzułmańskiej, ateista   działający na rzecz demokracji w Iranie oraz w innych krajach muzułmańskich.

Strona www autora


Od Redakcji:

 

Wahaliśmy się czy publikować ten artykuł. Jest zdecydowanie „islamofibiczny”. Spójrzmy na dwie ilustracje z ostatniej chwili.  

 

Wiadomość z 5 sierpnia 2014 z szwedzkiej prasy:

 

Omar Omeirat, kandydat socjaldemokratów do rady miejskiej w Filipstad,
napisał na Facebooku:

„Cały świat muzułmański siedzi i patrzy jak nasi bracia i siostry w
Palestynie są zarzynani przez żydowskie świnie”.

„Niechaj Allah wzmocni tych, którzy bronią Palestyny i będzie miłosierny
wobec martwych muzułmanów”.

Jego stronę Facebooka ozdabiała również flaga ISIS (usunięta następnie wraz
z powyższymi wpisami).

Po fali oburzenia, wycofał swoją kandydaturę i, jak twierdzi, wycofuje się
z życia politycznego. Rzeczniczka socjaldemokratów w Filipstad, Åsa Hååkman
Feldt, wyjaśniła: “Nie chodziło mu o to, żeby osądzać ludzi, którzy są
Żydami, chrześcijanami albo czymkolwiek innym. Chciał tylko osądzić Izrael
jako państwo”.

Feldt powiedziała po jego wystosowaniu przeproszenia i rezygnacji z udziału
w polityce: “Oczywiście potępiamy tę wypowiedź. Ale to sam Omar zdecydował,
że powinien ponieść konsekwencje swoich działań i opuścić partię”. I dodała
„Naprawdę trzeba uważać, co pisze się na Facebooku, szczególnie politycy.
To jest publiczne i są za to konsekwencje”.

W zeszłym miesiącu znacznie większą burzę wywołał wpis na Facebooku Stefana
Löfvena, w którym napisał „Izrael ma prawo bronić się”. [

www.thelocal.se/20140805/palestinians-are-slaughtered-by-jewish-pigs

 

Ludobójstwo Kurdów.

 

W czwartek 8 sierpnia, bojownicy ISIS zdobyli kolejne trzy miasta kurdyjskie. Zaczyna się systematyczne ludobójstwo Kurdów. Administracja Obamy zabrania sprzedawania broni Kurdom i sprzedaży ropy naftowej przez Kurdów.

 

http://www.jpost.com/Breaking-News/Islamic-State-fighters-sweep-north-in-Iraq-defeating-Kurdish-forces-370329   

 

Dlaczego wiemy tak mało o tym, co się dzieje w Iraku i Syrii?

 

Ponad 700 zachodnich dziennikarzy stacjonuje w luksusowym hotelu w Gazie, jeszcze więcej w równie luksusowych, ale bezpieczniejszych hotelach Jerozolimy.   

 

 

 


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
4. Fobie zwyklak 2014-08-09
3. hipokryzja USA Mieczysławski 2014-08-08
2. Praktyczna metoda indukcji u roślin MEF 2014-08-08
1. Indukcja MEF 2014-08-08


Nowy ateizm i krytyka religii

Znalezionych 678 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Uciekinierzy z bastionu fałszywych świętości   Ferus   2021-01-24
Bajkowe dziedzictwo religii. Czyli wspaniała, ale też przerażająca potęga wyobraźni.   Ferus   2021-01-17
Bóg, ojczyzna, nędza i zniewolenie   Koraszewski   2021-01-14
Opatrzność Boża, a szczepienia na COVID-19   Ferus   2021-01-03
W Gazie Hamas jest Grinchem, który ukradł Boże Narodzenie   Fitzgerald   2020-12-31
Episkopat Polski w sprawie szczepionek zaleca: róbta co chceta   Koraszewski   2020-12-30
Bożonarodzeniowa koniunkcja planet. Czyli coroczna „koniunkcja” religii z nauką.   Ferus   2020-12-27
Listy byłych niewolników do ich byłych Panów (III)   Ferus   2020-12-20
Islam nakazuje kochać Mahometa i Dżihad bardziej niż własne rodziny     2020-12-14
Listy byłych niewolników do ich byłych Panów (II)   Ferus   2020-12-13
Listy byłych niewolników do ich byłych Panów   Ferus   2020-11-29
Brudny czyściec i diabelnie skuteczny strach przed piekłem   Ferus   2020-11-22
Dylemat moralny czy prosty wybór?   Ferus   2020-11-15
Refleksje sprzed lat: „W obronie kobiet” II.   Ferus   2020-11-08
Refleksje sprzed lat: „W obronie kobiet”   Ferus   2020-11-01
Nasze zacofanie jest najgorszą obrazą Proroka   Montaser   2020-10-31
USA to jedyny kraj, który rozlicza mułłów   Rafizadeh   2020-10-27
Dyspensa zwalniająca wiernych z myślenia   Ferus   2020-10-25
Dziecinne pytanie: Po co ludzie stworzyli bogów?   Ferus   2020-10-18
Dziecinne pytanie: Po co Bóg stworzył ludzi?   Ferus   2020-10-11
Alternatywa dla idei zbawienia   Ferus   2020-10-04
Beczka dziegciu i łyżka miodu   Ferus   2020-09-27
Refleksje sprzed lat: „Głęboka wiara” i inne.   Ferus   2020-09-20
Zamordowanie amerykańskiego “bluźniercy” w Pakistanie   Ibrahim   2020-09-16
Czy istnieją „głęboko niewierzący”?   Ferus   2020-09-06
Ludzie są grzeszni, ale Kościół (na pokaz) jest święty   Kruk   2020-09-03
Kogo bije dzban?   Koraszewski   2020-08-31
Refleksje sprzed lat: „Łaska boska” i inne   Ferus   2020-08-30
Ignorowane ludobójstwo chrześcijan w Nigerii    Ibrahim   2020-08-25
Egocentryzm religijny   Ferus   2020-08-23
Quo vadis religio?   Ferus   2020-08-16
Palestyńczycy: Priorytety muzułmańskich “uczonych” podczas COVID-19   Toameh   2020-08-04
Ituriel – elektroniczny bóg. Czyli książka, której nie napisałem.   Ferus   2020-08-02
Porwanie Holocaustu dla Dżihadu: Auschwitz i Kneset   Pandavar   2020-07-08
Dlaczego nauki i religii nie można ze sobą pogodzić   Koraszewski   2020-07-05
Palestyńczycy: Nieislamskie prawo o ochronie rodziny   Toameh   2020-07-02
Uprowadzenie Holocaustu dla Dżihadu: Auschwitz i Kneset   Pandavar   2020-07-01
Pochwała parlamentarnego ateizmu   Koraszewski   2020-06-28
Palestyńczycy: Czy rzeczywiście chodzi o “aneksję”?   Toameh   2020-06-26
Uprowadzenie Holocaustu dla Dżihadu: Auschwitz i KnesetCzęść 5: Wbijanie noża   Pandavar   2020-06-24
Przerażająca prawda o dziewicach z raju   Koraszewski   2020-06-24
Najskuteczniejsze narzędzie ludzkości – fikcja (VI)   Ferus   2020-06-21
Turcja: Uczniowie czytają Koran i porzucają islam   Bulut   2020-06-19
Wiara, nauka i umiłowanie bzdury   Koraszewski   2020-06-17
Uprowadzenie Holocaustu dla Dżihadu: Auschwitz i Kneset   Pandavar   2020-06-17
Najskuteczniejsze narzędzie ludzkości – fikcja. V   Ferus   2020-06-14
Dżihadystyczne narracje i islamskie fobie w Nigerii   Igwe   2020-06-11
Uprowadzenie Holocaustu dla Dżihadu (3)   Pandavar   2020-06-10
Najskuteczniejsze narzędzie ludzkości – fikcja. IV   Ferus   2020-06-07
Uprowadzenie Holocaustu dla Dżihadu   Pandavar   2020-06-03
Najskuteczniejsze narzędzie ludzkości – fikcja (III)   Ferus   2020-05-31
Uprowadzenie Holocaustu dla Dżihadu: Auschwitz i Knesset.   Pandavar   2020-05-27
Męczeństwo w obronie niezmiernej głupoty   Koraszewski   2020-05-25
Najskuteczniejsze narzędzie ludzkości – fikcja. II   Ferus   2020-05-24
Nie ma boga nad Boga   Koraszewski   2020-05-18
Najskuteczniejsze narzędzie ludzkości - fikcja   Ferus   2020-05-17
Naprawdę świat chce być oszukiwany?   Ferus   2020-05-10
Usunięcie „Izraela” z duńskiej Biblii   Jacoby   2020-05-05
Fikcja uznawana za Prawdę (VIII)   Ferus   2020-05-03
Fikcja uznawana za Prawdę (VII)   Ferus   2020-04-26
Fikcja uznawana za Prawdę (VI)   Ferus   2020-04-19
Fikcja uznawana za Prawdę (V)   Ferus   2020-04-11
Fikcja uznawana za Prawdę (IV)   Ferus   2020-04-05
Oderwanie charedim   Rosenthal   2020-04-01
Fikcja uznawana za Prawdę (III)   Ferus   2020-03-29
Pandemia i muzułmańskie priorytety   Pandavar   2020-03-26
Fikcja uznawana za Prawdę (II)   Ferus   2020-03-22
Fikcja uznawana za Prawdę   Ferus   2020-03-15
Uciekłaś od wojny, a oni przyjęli cię      2020-03-13
Najdłużej trwająca mistyfikacja. Podsumowanie.   Ferus   2020-03-08
Religie usprawiedliwiają zabijanie, kradzież i inne przestępstwa   Al-Tamimi   2020-03-06
Credo islamu z ust autorytetu     2020-03-02
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości (IX)   Ferus   2020-03-01
Francja po cichu wprowadza z powrotem przestępstwo bluźnierstwa   Meotti   2020-02-27
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości (VIII)   Ferus   2020-02-23
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości (VII)   Ferus   2020-02-16
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości (VI)   Ferus   2020-02-09
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości (V)   Ferus   2020-02-02
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości (IV)   Ferus   2020-01-26
Nie, islamofobia nie jest tym samym co antysemityzm   Bulut   2020-01-26
Niepowodzenie islamistycznej kampanii Erdogana w Turcji   Bekdil   2020-01-25
Najbardziej szalony grant Templetona jak dotąd: Ewolucja i “ofiarna miłość”   Coyne   2020-01-20
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości. Suplement „B”.   Ferus   2020-01-19
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości. Suplement „A”.   Ferus   2020-01-12
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości (III)   Ferus   2020-01-05
Murem za czarną zarazą   Koraszewski   2019-12-30
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości (II)   Ferus   2019-12-29
Jak Bóg stworzyl kiłę i dlaczego było to dobre   Kruk   2019-12-28
Najdłużej trwająca mistyfikacja w dziejach ludzkości   Ferus   2019-12-22
Moje ostatnie jasełkowe refleksje   Ferus   2019-12-15
Papież Franciszek, „Pieśń o Rolandzie” i imam Al-Tayeb   Meotti   2019-12-12
Refleksje sprzed lat: Podstępna działalność Szatana i inne.   Ferus   2019-12-08
Chrześcijaństwo, Zagłada i syjonizm   Koraszewski   2019-12-02
Bajka-nie bajka o powstaniu religii   Ferus   2019-12-01
Wskrzeszenie Józefy K.   Koraszewski   2019-11-26
Refleksje sprzed lat: Wartości chrześcijańskie   Ferus   2019-11-24
Byli ateiści, obecnie wierzący   Ferus   2019-11-17
Dewocja to pobożność? Czyli wizyta u starszej pobożnej pani.   Ferus   2019-11-10
Biskupa czerep rubaszny   Koraszewski   2019-11-08
Sen mara, Bóg wiara, nieśmiały głos podświadomości, czy bezsensowne rojenia senne?   Ferus   2019-11-03

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

CervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologiaAllah stworzylUprzednie doświadczenieŻydowski exodusPRL Chrystusem narodówOdrastające głowy hydry nazizmuHomeopatia, wibracje i oszustwo


Żołnierz IDFPrawo powrotuMózg i kodowanie predyktywneNocna rozmowaWSzyscy wiedzaNieustający marszOświecenie PinkerAlternatywna medycyna zabija


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk