Prawda

Niedziela, 19 stycznia 2020 - 23:51

« Poprzedni Następny »


Omar i Mohammed mają wspólny cel 


Andrzej Koraszewski 2017-06-20

Al-Bulandi, Omar Al-Bulandi.

Al-Bulandi, Omar Al-Bulandi.Abu Mohammed Al-Bulandi to Polak walczący w szeregach ISIS, był już jeden Al-Bulandi, (Jakub Jakus z Sandomierza, kreślący się jako Abu Khiutab Al-Bulandi), który mordował w Allepo i podobno zabił się dla Allacha w zamachu samobójczym. Inny Al-Bulandi (Adrian) jest aktywny na Facebooku. Bliższych danych na temat Abu Mohammeda Al-Bulandi nie mamy, może nasz wywiad coś wie, jeśli się przypadkiem interesuje.


Tak czy inaczej, MEMRI ujawnił zaszyfrowane treści rozmów po arabsku na komunikatorze internetowym Telegram, a Euroislam udostępnił je po polsku


Mohammed Al-Bulandi namawiał w tych rozmowach swoich towarzyszy do przeprowadzenia ataku ISIS w Polsce. Towarzysze nie byli specjalnie podnieceni propozycją, bo to jakaś kompletna prowincja ta Polska, ale Al-Bulandi miał interesujące argumenty, że Polska to jednak Zachód, a równocześnie łatwy cel ataku. Zabezpieczeń właściwie żadnych, a trzeba dużo ataków – jak mówił – żeby krzyżowcy nie zaznali nigdzie spokoju.        


W tej akurat rozmowie nikogo nie przekonał. Ale drążył i możemy być pewni, że będzie do tego wracał, szukając poparcia. „Dlaczego mamy zero ataków w Polsce” - niepokoił się, więc tłumaczono mu, że mało muzułmanów, a Polacy nie są tak aktywni w niszczeniu krajów muzułmańskich.


Rozmowa zeszła na taktykę. Trzeba doprowadzić do politycznego zamieszania - przekonywał jeden z rozmówców. Nacjonaliści będą walczyć z lewicowcami, a lewicowcy to tak naprawdę nasi przyjaciele powiada Polak (Al-Bulandi). Inny rozmówca, podpisujący się Al-Ladhi zgadza się z tym stwierdzeniem i dodaje: „Lewicowcy współpracują z islamem, to pożyteczni idioci.”    


Al-Bulandi precyzuje: „Lewicowcy są za otwartymi granicami, państwem opiekuńczym i przeciwko dostępowi do broni dla obywateli. My, bracie, nie dbamy o to. Dostaniemy ich tak czy inaczej.”


Tę rozmowę warto przeczytać, jeśli kogoś te sprawy interesują, wywiad powinien się tym zainteresować, jeśli wiedzą gdzie patrzeć, a my możemy być pewni, że Mohammad Al-Bulandi będzie przekonywał dalej, że warto przeprowadzić zamach w Polsce, bo to może być technicznie łatwiejsze, a swój cel spełni.


Pozornie drobny epizod, życie pokaże, kto teraz umrze nagłą śmiercią, a ISIS to zaledwie czubeczek góry dziesiątków organizacji kierujących się ideologią politycznego islamu dążącego do podboju świata. Możemy udawać, że to nie ma nic wspólnego z religią islamu, możemy udawać, że to przecież ludzie, którzy samodzielnie nie umieją wyprodukować łyżki do butów, możemy wierzyć, że jak koalicja całego świata upora się z ISIS, to zapanuje na Ziemi pokój, a wreszcie możemy wierzyć (a takich jest bardzo wielu), że jak Izrael zniknie z mapy świata, to Arabowie powrócą do pielęgnowania greckiego dziedzictwa, bo przecież to oni uratowali skarby starożytności podczas mroków średniowiecza w Europie, a ci Żydzi wiadomo, kolonialiści, którzy podbili ziemie muzułmańskie i krzywdzą teraz biednych Palestyńczyków.


Neonazistowska ideologia politycznego islamu uderza głównie w samych muzułmanów i wśród muzułmanów zbiera tysiąckrotnie większe śmiertelne żniwo niż wśród Europejczyków czy Amerykanów. Codzienne zamachy, mordy, porwania, podpalenia, czasami są odnotowywane, a czasami nie.       


Wielu z tych, którzy przez dziesięciolecia uciekali z muzułmańskiego piekła, wrosło w zachodni świat, stając się jego pełnoprawną częścią. Myśliciele tacy jak Ibn Warraq czy Ayaan Hirsi Ali i dziesiątki innych należą dziś do najbardziej żarliwych obrońców oświeceniowych wartości.


Równocześnie dziesiątki miliardów dolarów zainwestowanych w indoktrynację mieszkających na Zachodzie muzułmanów, w połączeniu z obłędną polityką imigracyjną przyniosły rezultaty w postaci radykalizacji muzułmańskich imigrantów w drugim i trzecim pokoleniu. Ci zradykalizowani pochodzą często z zamożnych rodzin i mają doskonałe wykształcenie na najlepszych zachodnich uniwersytetach. Nic dziwnego, że podobnie jak w czasach mody na komunizm i nazizm, mają również sporo konwertytów z innych wyznań.


Brytyjskie, skandynawskie, francuskie uniwersytety pełne były akademików zachwyconych świetlanymi totalitarnymi ideami.


Brytyjski muzułmanin, Zakaria Fellah, w artykule Tracąc moją religię pisał:

„Islamscy Übermenschen, islamofaszyści, oto czym oni są. Nowi barbarzyńcy w marszu przeciwko ludzkiej cywilizacji i postępowi w imieniu dżihadu, który podjęli... nie pytając mnie o zdanie.


Nowa forma totalitaryzmu czerpiącego swoje upoważnienie z początków nowej religii, „ostatecznego objawienia”.


Mają jeden cel. Mrożący krew w żyłach – planeta ma się poddać, bo jeśli nie... Ostatecznie samo słowo islam jest synonimem poddania się. Śmierć różnorodności, śmierć nauce i technologii, śmierć prawom człowieka, śmierć prawom kobiet, prawom psów. Precz ze sztuką! Precz z muzyką. Nie, dla seksu! Nie, dla piękna! Nie, dla przyjemności!... Haram, haram, haram... Śmierć każdemu, kto nie jest z nami!”

Ależ to niebywale atrakcyjne, to zachwyca miliony. Nie tylko jakiegoś Mohammeda Al-Bulandi. Ani komunizm, ani nazizm nie miały nigdy problemów z rekrutacją, ani we własnym społeczeństwie, ani w społeczeństwach wroga. Pojęcie „użytecznego idioty” (поле́зный идиот) było używane przez Lenina prawie sto lat temu.


Z Zachodniej Europy do ISIS pojechały tysiące ochotników, z Polski wiemy z pewnością o jednym, chociaż ten Mohammed Al-Bulandi wygląda na autentycznego. U nas mamy znacznie więcej sympatyków Organizacji Wyzwolenia Palestyny, chociaż i miłośników Hamasu też nie brakuje. Obie te organizacje cieszą się sympatią z innych ważnych względów, chociaż wyrazy sympatii są namiętnie owijane w kolorowe papierki rzekomego humanizmu i współczucia.


Ulubieńcem krajowych salonów jest Palestyńczyk Omar Faris, który lubi się czasem przedstawiać jako Polak pochodzenia palestyńskiego. Stoi na czele Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Palestyńczyków w Polsce i nieustannie słyszymy, że to działacz pokojowy. Oczywiście jest to zdeklarowany nieantysemita, a nawet marzyciel - jak mówi: „Marzy mi się wspólne państwo izraelsko-palestyńskie, w którym obie nacje miałyby dokładnie takie same prawa”. Oczywiście żadna z jego miłośniczek nigdy nie zadała pytania jak to jest, że Palestyńczycy mają te same prawa w Izraelu jak Żydzi, a najpierw Arafat, a potem Abbas zapowiedzieli, że w Palestynie nie będzie ani jednego Żyda? No tak, ale Omar Faris nie chce państwa Palestyna obok Izraela, on chce jednego państwa z muzułmańską większością. Ani w Sejmie, ani w radio nie pytano go dlaczego Arabowie odrzucili możliwość własnego państwa w 1948 roku, ani jak godzi to swoje marzenie z otwartym poparciem mordowania Żydów przez palestyńskich terrorystów. Nieustającą miłością Omara Farisa jest Dalal Mugrabi, która w 1978 roku stała na czele bandy zbirów, która napadła na autobus mordując 38 osób w tym 13 dzieci. Omar Faris kilka dni temu po nożowniczym zamachu w Jerozolimie, w którym inne zbiry zasztyletowały młodą dziewczynę pisał:Omar Faris ilustruje swoje przesłanie zdjęciem trzech „męczenników”, ale nie wspomina o ich ofiarach. Tak to prawda, to są prawdziwi przedstawiciele tej ideologii, którą reprezentuje Omar Faris, a którą doskonale opisał Zakaria Fellah, ale w Polsce jest ona mile widziana, bo jest zgrabnie połączona z nieantysemitymem. Omar Faris jest ochoczo zapraszany do polskich szkół, by prezentował dzieciom swoją wizję drogi do pokoju. Ofiar palestyńskiego terroryzmu nie pokazują również media zachodnie, to byłby niewłaściwy przekaz. Ta „odważna młodzież” zamordowała młodą kobietę, która nazywała się Hadas Malka.


A swoją drogą ciekawe, jak też Omar Faris przedstawia się w Gazie, którą czasami odwiedza. Najbardziej właściwe byłoby - Al-Bulandi, Omar Al-Bulandi. Warto pamiętać, że Omar Faris i Mohammed Al-Bulandi mają wspólny cel i nazywanie tego celu po imieniu nie jest islamofobią, chociaż możemy to nazwać nazifobią, o czym ciekawie mówił amerykański pisarz, Andrew Klaven:

 

.

   

 

 


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. Omar Faris nie frajer MEF 2017-06-20


Notatki

Znalezionych 1460 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Potomkinowskie wsie polityków i historyków   Koraszewski   2020-01-19
Kieruneki Madagaskar   Garczyński-Gąssowski   2020-01-18
Putinowskie wsie   Garczyński-Gąssowski   2020-01-17
Obłuda zachodnich postępowców   Yemini   2020-01-17
Bałkanizacja humanistycznych umysłów   Koraszewski   2020-01-15
Zachodnie feministki zdezerterowały z frontu wspierającego uciemiężone muzułmańskie kobiety   Chesler   2020-01-15
Szukając drogi przez Brexit Unia Europejska może spojrzeć na rok 1783   Ridley   2020-01-14
Osmanowie wrócili   Frantzman   2020-01-13
Co było wspaniałe w latach 2010.   Jackoby   2020-01-11
Dlaczego mówienie o „żydowskim geniuszu” jest kontrowersyjne   Tobin   2020-01-11
Czy trup generała jest dobrym papierkiem lakmusowym?   Koraszewski   2020-01-10
Promowanie błędnego przekonania o ”Palestyńczykach”   Oz   2020-01-09
Szaleństwo tłumów - nowa rewolucja kulturalna   Koraszewski   2020-01-08
Dlaczego prezydent Trump spełnia obietnicę daną w San Remo w 1920 roku   Kontorovich   2020-01-06
Dlaczego atakują Żydów w Nowym Jorku   Rosenthal   2020-01-05
„Niebezpiczna i głupia eskalacja”   Koraszewski   2020-01-04
My, ”krytyczne wobec gender” feministki, płacimy cenę za głośne mówienie. Ale cena milczenia jest wyższa   Emmons   2020-01-03
ONZ i Wielka Brytania traktują prześladowanych chrześcijan jak „wrogów”   Ibrahim   2020-01-02
Groźna prawda o BDS i antysemityzmie na kampusach   Tobin   2020-01-01
Kampania kłamstw ICC   Yemini   2019-12-30
Raport Davida Colliera o Amnesty International oraz jej toksyczności i nienawici   (Varda Epstein)   2019-12-28
Amnesty International – od uprzedzeń do obsesji   Collier   2019-12-26
Absurdalna niechęć UE do ryzyka dławi nowe idee   Ridley   2019-12-26
BBC potrafi znaleźć choinki tylko w Palestynie    Collier   2019-12-25
Despoci imperiów na swoim kilometrze kwadratowym   Taheri   2019-12-25
Opowieść wigilijna i wojna narracji   Koraszewski   2019-12-24
Obłędne tango islamofobii     2019-12-23
Kto będzie decydował?   Novella   2019-12-21
Uwiecznianie kłamstwa o palestyńskich uchodźcach   Yemini   2019-12-20
Turcja: Zabójstwa kobiet stają się epidemią   Bulut   2019-12-19
Plan Iranu udaremnienia zawieszenia broni w Gazie   Toameh   2019-12-19
Dyskusja o antysemityzmie w czarnej społeczności jest bardzo spóźniona     2019-12-18
Zanikająca woda i energetyczna apokalipsa   Koraszewski   2019-12-17
Europa nie ukrywa dłużej swojej wrogości wobec Izraela   Destexhe   2019-12-17
Zwróćcie uwagę, naiwni zachodni dobro-czyńcy   Chesler   2019-12-11
Hopium czyli stan umysłów   Koraszewski   2019-12-09
Spisek przeciwko szczelinowaniu   Ridley   2019-12-07
W studio aktorów uświadomionych: jak szkoliłam przyszłych lekarzy, by pilnowali swoich zaimków   Slatz   2019-12-06
Antysyjonizm na kampusie widziany oczyma syryjskiego uchodźcy    Dandachi   2019-12-06
Pies Pawłowa wiecznie żywy   Koraszewski   2019-12-05
Elizabeth Warren gra kartą ”seksizmu”   Jacoby   2019-12-04
Irańczycy: “Dlaczego świat milczy, kiedy nasz rząd nas morduje?”   Bulut   2019-11-30
Zerwana zasłona zniewolenia   Koraszewski   2019-11-28
Socjalizm stał się antysemityzmem oświeconych   Tobin   2019-11-28
Dokąd zmierzają ludowe powstania na Bliskim Wschodzie?   Fernandez   2019-11-23
Socjalizm? Nie, dziękuję.   Koraszewski   2019-11-20
Hańba Europie     2019-11-19
Izrael nie może pozwolić tym, którzy wzywają do jego zniszczenia, na pozostawanie w kraju   Yemini   2019-11-18
”Guardian” nie kwestionuje kłamstw Omara Shakira z HRW   Levick   2019-11-17
Aktywiści klimatyczni koncentrują się na złych rozwiązaniach   Lomborg   2019-11-16
Spirala islamskiego terroru   Koraszewski   2019-11-14
Żelazna Kopuła przechwytując rakiety zamyka usta uprawnionej krytyce Izraela     2019-11-11
Kiedy spotkania z historią gubią się w cyberprzestrzeni   Collins   2019-11-10
Niezrozumiana Palestyna   Marquardt-Bigman   2019-11-09
Coolidge i FDR mieli rację w sprawie pracowników państwowych i związków zawodowych   Jacoby   2019-11-07
Zakaz mowy nienawiści nie chroni Żydów ani przed jej przyczynami, ani skutkami   Amos   2019-11-07
Rozkład normalny i paranormalny   Koraszewski   2019-11-05
Milczący świadkowie w wojnie przeciwko Żydom   Chesler   2019-11-05
Pochowajcie Baghdadiego, ale nie jego zbrodnie   Collins   2019-11-03
Straszna wrzawa na ulicy Żydowskiej   Koraszewski   2019-11-02
Autonomia Palestyńska i jej pieniądze   Bedein   2019-11-01
Obwiniony przez fałszywe skojarzenie: Izrael ”w szczególności”   Plosker   2019-10-30
Kościół, który szerzy nienawiść   Pour   2019-10-26
Nie, Omar Barghouti nie jest współzałożycielem ruchu bojkotu, BDS   Steinberg   2019-10-25
Netanjahu, media i los izraelskiej demokracji   Glick   2019-10-23
Dlaczego nauki ścisłe są ścisłe, a nauki społeczne rozwiązłe?   Koraszewski   2019-10-23
Kolejny cios zadany przez ONZ prawom człowieka   Neuer   2019-10-21
Ogórkowi Żydzi w Paryżu   Lewin   2019-10-19
Palestyńczycy kradną elektryczność, a potem winią Izrael   Tawil   2019-10-18
Syryjskiej wojny domowej nie wywołała zmiana klimatu   Lomborg   2019-10-17
Syzyf znowu marzy   Landes   2019-10-16
Gra Teheranu w ciuciubabkę   Taheri   2019-10-15
BDS: odporny na rozsądek i wiedzę   MacEoin   2019-10-14
ISIS wraca pod skrzydła Turcji   Coughlin   2019-10-13
Pierwsze dymy w następnej wojnie bliskowschodniej   Frantzman   2019-10-12
Walczyli obok USA przez pięć lat, żeby zbombardował ich sojusznik USA z NATO   Frantzman   2019-10-11
Powrót nieumiarkowanych katolików i innych   Koraszewski   2019-10-09
Lekcje z północnej Syrii   Spyer   2019-10-09
Czy palestyńscy przywódcy chcą lepszego życia dla swojej ludności?   Toameh   2019-10-08
Rosjanie i Polacy raz jeszcze   i Andrzej Koraszewski   2019-10-07
Trzech skrajnie prawicowych przywódców zamierza stworzyć telewizję „zwalczającą islamofobię”   Frantzman   2019-10-07
Czy regulowanie antysemityzmu na kampusach jest cenzurą?   Tobin   2019-10-05
Turcja: Alarmująca rozprawa z dziennikarzami, rozpaczliwy apel do ONZ   Bulut   2019-10-03
Co następne dla Turcji? Broń jądrowa!   Bekdil   2019-10-01
Kolejne palestyńskie oszczerstwo o Izraelu i Żydach   Tawil   2019-09-29
Dlaczego Egipt nie chce pomóc Gazie   Toameh   2019-09-25
Kiedy muzułmanie prześladują gejów, jest to wina Żydów   Greenfield   2019-09-24
Jak despoci interpretują umowy z Zachodem   Tawil   2019-09-22
Dlaczego Arabowie nienawidzą Palestyńczyków   Toameh   2019-09-20
Brexit i jego efekty na Bliskim Wschodzie   Gross   2019-09-17
Dlaczego Izraelczycy nigdy nie zapomnieli swojego 9/11   Tobin   2019-09-16
Palestyńczycy: ofiary arabskiej dyskryminacji i rasizmu   Toameh   2019-09-09
Izraelczycy, Palestyńczycy i ”Love Island”   Tsalic   2019-09-08
Negocjacje USA-Taliban: śmiertelna pułapka Kataru   Carmon   2019-09-07
Niebezpieczny stalinizm „przebudzonych” na skrajnej lewicy   Dershowitz   2019-09-07
Czego amerykańscy Żydzi nie rozumieją o BDS   Greenfield   2019-09-06
Odwaga twierdzenia, że nie wszystkie kultury są równe   Hill   2019-09-05
Globalna nieodpowiedzialność: brak procesów ISIS za zbrodnie wojenne   Frantzman   2019-09-04
Czy Autonomia Palestyńska przygotowuje kolejną intifadę?   Tawil   2019-09-02
BBC przedstawia Izrael jako kraj, którego armia krzywdzi palestyńskie dzieci   Plosker   2019-08-29

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

SchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologiaAllah stworzylUprzednie doświadczenieŻydowski exodusPRL Chrystusem narodówOdrastające głowy hydry nazizmuHomeopatia, wibracje i oszustwo


Żołnierz IDFPrawo powrotuMózg i kodowanie predyktywneNocna rozmowaWSzyscy wiedzaNieustający marszOświecenie PinkerAlternatywna medycyna zabijaKobiety ofiaramiPrometeuszmodyfikowana pszenicaArabowieRoboty będą uprawiać ziemięSumienie, czyli moralność bez smyczySkomplikowana ewolucjaArgument neuroróżnorodnościNowe badanie pamięci długotrwałej


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk