Prawda

Piątek, 23 sierpnia 2019 - 12:57

« Poprzedni Następny »


Omar i Mohammed mają wspólny cel 


Andrzej Koraszewski 2017-06-20

Al-Bulandi, Omar Al-Bulandi.

Al-Bulandi, Omar Al-Bulandi.Abu Mohammed Al-Bulandi to Polak walczący w szeregach ISIS, był już jeden Al-Bulandi, (Jakub Jakus z Sandomierza, kreślący się jako Abu Khiutab Al-Bulandi), który mordował w Allepo i podobno zabił się dla Allacha w zamachu samobójczym. Inny Al-Bulandi (Adrian) jest aktywny na Facebooku. Bliższych danych na temat Abu Mohammeda Al-Bulandi nie mamy, może nasz wywiad coś wie, jeśli się przypadkiem interesuje.


Tak czy inaczej, MEMRI ujawnił zaszyfrowane treści rozmów po arabsku na komunikatorze internetowym Telegram, a Euroislam udostępnił je po polsku


Mohammed Al-Bulandi namawiał w tych rozmowach swoich towarzyszy do przeprowadzenia ataku ISIS w Polsce. Towarzysze nie byli specjalnie podnieceni propozycją, bo to jakaś kompletna prowincja ta Polska, ale Al-Bulandi miał interesujące argumenty, że Polska to jednak Zachód, a równocześnie łatwy cel ataku. Zabezpieczeń właściwie żadnych, a trzeba dużo ataków – jak mówił – żeby krzyżowcy nie zaznali nigdzie spokoju.        


W tej akurat rozmowie nikogo nie przekonał. Ale drążył i możemy być pewni, że będzie do tego wracał, szukając poparcia. „Dlaczego mamy zero ataków w Polsce” - niepokoił się, więc tłumaczono mu, że mało muzułmanów, a Polacy nie są tak aktywni w niszczeniu krajów muzułmańskich.


Rozmowa zeszła na taktykę. Trzeba doprowadzić do politycznego zamieszania - przekonywał jeden z rozmówców. Nacjonaliści będą walczyć z lewicowcami, a lewicowcy to tak naprawdę nasi przyjaciele powiada Polak (Al-Bulandi). Inny rozmówca, podpisujący się Al-Ladhi zgadza się z tym stwierdzeniem i dodaje: „Lewicowcy współpracują z islamem, to pożyteczni idioci.”    


Al-Bulandi precyzuje: „Lewicowcy są za otwartymi granicami, państwem opiekuńczym i przeciwko dostępowi do broni dla obywateli. My, bracie, nie dbamy o to. Dostaniemy ich tak czy inaczej.”


Tę rozmowę warto przeczytać, jeśli kogoś te sprawy interesują, wywiad powinien się tym zainteresować, jeśli wiedzą gdzie patrzeć, a my możemy być pewni, że Mohammad Al-Bulandi będzie przekonywał dalej, że warto przeprowadzić zamach w Polsce, bo to może być technicznie łatwiejsze, a swój cel spełni.


Pozornie drobny epizod, życie pokaże, kto teraz umrze nagłą śmiercią, a ISIS to zaledwie czubeczek góry dziesiątków organizacji kierujących się ideologią politycznego islamu dążącego do podboju świata. Możemy udawać, że to nie ma nic wspólnego z religią islamu, możemy udawać, że to przecież ludzie, którzy samodzielnie nie umieją wyprodukować łyżki do butów, możemy wierzyć, że jak koalicja całego świata upora się z ISIS, to zapanuje na Ziemi pokój, a wreszcie możemy wierzyć (a takich jest bardzo wielu), że jak Izrael zniknie z mapy świata, to Arabowie powrócą do pielęgnowania greckiego dziedzictwa, bo przecież to oni uratowali skarby starożytności podczas mroków średniowiecza w Europie, a ci Żydzi wiadomo, kolonialiści, którzy podbili ziemie muzułmańskie i krzywdzą teraz biednych Palestyńczyków.


Neonazistowska ideologia politycznego islamu uderza głównie w samych muzułmanów i wśród muzułmanów zbiera tysiąckrotnie większe śmiertelne żniwo niż wśród Europejczyków czy Amerykanów. Codzienne zamachy, mordy, porwania, podpalenia, czasami są odnotowywane, a czasami nie.       


Wielu z tych, którzy przez dziesięciolecia uciekali z muzułmańskiego piekła, wrosło w zachodni świat, stając się jego pełnoprawną częścią. Myśliciele tacy jak Ibn Warraq czy Ayaan Hirsi Ali i dziesiątki innych należą dziś do najbardziej żarliwych obrońców oświeceniowych wartości.


Równocześnie dziesiątki miliardów dolarów zainwestowanych w indoktrynację mieszkających na Zachodzie muzułmanów, w połączeniu z obłędną polityką imigracyjną przyniosły rezultaty w postaci radykalizacji muzułmańskich imigrantów w drugim i trzecim pokoleniu. Ci zradykalizowani pochodzą często z zamożnych rodzin i mają doskonałe wykształcenie na najlepszych zachodnich uniwersytetach. Nic dziwnego, że podobnie jak w czasach mody na komunizm i nazizm, mają również sporo konwertytów z innych wyznań.


Brytyjskie, skandynawskie, francuskie uniwersytety pełne były akademików zachwyconych świetlanymi totalitarnymi ideami.


Brytyjski muzułmanin, Zakaria Fellah, w artykule Tracąc moją religię pisał:

„Islamscy Übermenschen, islamofaszyści, oto czym oni są. Nowi barbarzyńcy w marszu przeciwko ludzkiej cywilizacji i postępowi w imieniu dżihadu, który podjęli... nie pytając mnie o zdanie.


Nowa forma totalitaryzmu czerpiącego swoje upoważnienie z początków nowej religii, „ostatecznego objawienia”.


Mają jeden cel. Mrożący krew w żyłach – planeta ma się poddać, bo jeśli nie... Ostatecznie samo słowo islam jest synonimem poddania się. Śmierć różnorodności, śmierć nauce i technologii, śmierć prawom człowieka, śmierć prawom kobiet, prawom psów. Precz ze sztuką! Precz z muzyką. Nie, dla seksu! Nie, dla piękna! Nie, dla przyjemności!... Haram, haram, haram... Śmierć każdemu, kto nie jest z nami!”

Ależ to niebywale atrakcyjne, to zachwyca miliony. Nie tylko jakiegoś Mohammeda Al-Bulandi. Ani komunizm, ani nazizm nie miały nigdy problemów z rekrutacją, ani we własnym społeczeństwie, ani w społeczeństwach wroga. Pojęcie „użytecznego idioty” (поле́зный идиот) było używane przez Lenina prawie sto lat temu.


Z Zachodniej Europy do ISIS pojechały tysiące ochotników, z Polski wiemy z pewnością o jednym, chociaż ten Mohammed Al-Bulandi wygląda na autentycznego. U nas mamy znacznie więcej sympatyków Organizacji Wyzwolenia Palestyny, chociaż i miłośników Hamasu też nie brakuje. Obie te organizacje cieszą się sympatią z innych ważnych względów, chociaż wyrazy sympatii są namiętnie owijane w kolorowe papierki rzekomego humanizmu i współczucia.


Ulubieńcem krajowych salonów jest Palestyńczyk Omar Faris, który lubi się czasem przedstawiać jako Polak pochodzenia palestyńskiego. Stoi na czele Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Palestyńczyków w Polsce i nieustannie słyszymy, że to działacz pokojowy. Oczywiście jest to zdeklarowany nieantysemita, a nawet marzyciel - jak mówi: „Marzy mi się wspólne państwo izraelsko-palestyńskie, w którym obie nacje miałyby dokładnie takie same prawa”. Oczywiście żadna z jego miłośniczek nigdy nie zadała pytania jak to jest, że Palestyńczycy mają te same prawa w Izraelu jak Żydzi, a najpierw Arafat, a potem Abbas zapowiedzieli, że w Palestynie nie będzie ani jednego Żyda? No tak, ale Omar Faris nie chce państwa Palestyna obok Izraela, on chce jednego państwa z muzułmańską większością. Ani w Sejmie, ani w radio nie pytano go dlaczego Arabowie odrzucili możliwość własnego państwa w 1948 roku, ani jak godzi to swoje marzenie z otwartym poparciem mordowania Żydów przez palestyńskich terrorystów. Nieustającą miłością Omara Farisa jest Dalal Mugrabi, która w 1978 roku stała na czele bandy zbirów, która napadła na autobus mordując 38 osób w tym 13 dzieci. Omar Faris kilka dni temu po nożowniczym zamachu w Jerozolimie, w którym inne zbiry zasztyletowały młodą dziewczynę pisał:Omar Faris ilustruje swoje przesłanie zdjęciem trzech „męczenników”, ale nie wspomina o ich ofiarach. Tak to prawda, to są prawdziwi przedstawiciele tej ideologii, którą reprezentuje Omar Faris, a którą doskonale opisał Zakaria Fellah, ale w Polsce jest ona mile widziana, bo jest zgrabnie połączona z nieantysemitymem. Omar Faris jest ochoczo zapraszany do polskich szkół, by prezentował dzieciom swoją wizję drogi do pokoju. Ofiar palestyńskiego terroryzmu nie pokazują również media zachodnie, to byłby niewłaściwy przekaz. Ta „odważna młodzież” zamordowała młodą kobietę, która nazywała się Hadas Malka.


A swoją drogą ciekawe, jak też Omar Faris przedstawia się w Gazie, którą czasami odwiedza. Najbardziej właściwe byłoby - Al-Bulandi, Omar Al-Bulandi. Warto pamiętać, że Omar Faris i Mohammed Al-Bulandi mają wspólny cel i nazywanie tego celu po imieniu nie jest islamofobią, chociaż możemy to nazwać nazifobią, o czym ciekawie mówił amerykański pisarz, Andrew Klaven:

 

.

   

 

 


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj
Komentarze
1. Omar Faris nie frajer MEF 2017-06-20


Notatki

Znalezionych 1354 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Palestyńczycy: co jest złego w budowaniu szpitala?   Tawil   2019-08-21
Czy Izrael jest państwem bliskowschodnim?   Koraszewski   2019-08-19
Czy Palestyńczycy w Gazie mogą zbuntować się przeciwko Hamasowi?   Toameh   2019-08-18
Chińczycy trzymają się mocno   Koraszewski   2019-08-17
Najnowszy horror ONZ: ignorowani uchodźcy chrześcijańscy   Bulut   2019-08-16
Państwo, naród, społeczeństwo   Koraszewski   2019-08-15
Zaślepienie w sprawie muzułmańskiego antysemityzmu   Julius   2019-08-15
Polowania na czarownice wymagają międzynarodowego działania   Igwe   2019-08-13
"Sprawiedliwość" jest dla lewicy antyizraelskim wytrychem. Nie ma nic wspólnego z prawdziwą sprawiedliwością.     2019-08-12
Barack Obama i ludobójstwa    Isaac   2019-08-10
Słabość cywilizacji i zderzenie barbarii z barbarią   Koraszewski   2019-08-09
Demon ISIS jest w nas wszystkich     2019-08-09
Coraz groźniejszy impas między cywilizacjami   MacEoin   2019-08-07
Dlaczego Palestyńczycy zaatakowali Saudyjczyka?   Toameh   2019-08-03
Jordania podziela obawy Izraela   Koraszewski   2019-08-02
Schadenfreude i skandal w UNRWA   Blum   2019-08-01
Szczęśliwe zakończenie dramatów palestyńczyka prześladowanego za uratowanie rannych Żydów   Blum   2019-07-31
Jordania, pokój i jak niewiele się naprawdę zmieniło   Roth   2019-07-30
Demaskowanie oszukańczych organizacji praw człowieka   Gerstenfeld   2019-07-24
Biafra kiedyś i w przyszłości?   Fitzgerald   2019-07-24
W BDS nie chodzi o bojkot. Chodzi o zamianę Izraela w państwo pariasa.     2019-07-23
Kocha, lubi, szanuje   Koraszewski   2019-07-22
Pora, by Europa przebolała ”najgorszą możliwą umowę”   Coughlin   2019-07-21
Zamienianie Holocaustu w metaforę   Greenfield   2019-07-20
Tylko nie nazywaj jej palestyńską Arabką!   Flatow   2019-07-19
Trzy „nie”, które ustawiły Bliski Wschód na drodze konfliktu   Lipman   2019-07-18
USA i Iran: Co NIE jest mądrą polityką   Rafizadeh   2019-07-16
Dziesięciolecia szczucia na brytyjskich Żydów   Collier   2019-07-16
Zbadaj swoje przesądy   Koraszewski   2019-07-15
"Hamas nie boi się wyborów"   Toameh   2019-07-14
Niemcy: niektóre mowy nienawiści są ”równiejsze od innych”   Bergman   2019-07-12
Słowa Lindy Sarsour, „Jezus był Palestyńczykiem”, ignorują żydowską historię   Frantzman   2019-07-10
Niemcy, które zbroiły Saddama Husajna, mówią, że państwo kurdyjskie zaszkodzi pokojowi   Frantzman   2019-07-09
Palestyńska bieda: kto nie ma udziału w bogactwie?     2019-07-08
Afryka: alarmujący wzrost prześladowań chrześcijan   Bulut   2019-07-07
Palestyńska wojna z przedsiębiorcami   Tawil   2019-07-06
Nie potrzebujemy żadnej edukacji   Collins   2019-07-02
Czy zbliża się wielka wojna?   Koraszewski   2019-07-01
Abstrakcyjna ludzka godność   Ferus   2019-06-30
Moje świadectwo o reparacjach za niewolnictwo   Hughes   2019-06-29
Pamięć o Jazydach i Lalisz w Światowy Dzień Uchodźcy   Frantzman   2019-06-28
Bahrajn dowodzi raz jeszcze: jeśli ”pokój” nie jest etapem do zniszczenia Izraela, to palestyńscy przywódcy nie są zainteresowani     2019-06-27
Nowa kultura politycznej przemocy w Turcji   Bekdil   2019-06-23
Zły sen Arabów: absorbowanie Palestyńczyków   Toameh   2019-06-21
Podtrzymuję to, co napisałam o „Palestynie”   Chesler   2019-06-20
Zakrywanie kultury, żeby ”nie urazić”   Meotti   2019-06-18
Dlaczego geje stają po stronie kultur, które ich mordują?   Rosenthal   2019-06-17
Szanse rozmowy o prawdziwym arabsko-izraelskim pokoju na konferencji w Bahrajnie   Bryen   2019-06-16
Palestyńczyk wbija nóż i natychmiast pojawiają się usprawiedliwienia   Flatow   2019-06-15
Oczywiście Palestyńczycy nie potrafią się rządzić. Bowiem w rzeczywistości nie chcą zbudować państwa – chcą zniszczyć inne państwo     2019-06-11
(Niezbyt) ukryte manipulacje mediów   Cohen   2019-06-10
Nigdy więcej   Lewin   2019-06-10
Rezerwiści na służbie walczą o Izrael na amerykańskich kampusach uniwersyteckich   Greenfield   2019-06-09
Biały terroryzm on line: identyfikowanie potencjalnych zagrożeń   Michael Davis   2019-06-08
Problem w Niemczech jest większy niż ”jarmułka”   Tobin   2019-06-08
Świat jest dziwaczny, skoro jedynym człowiekiem, który naprawdę próbuje pomóc Palestyńczykom, jest Jared Kushner – a wszyscy inni są przeciwko     2019-06-07
Dlaczego ”New York Times” próbuje storpedować plan pokojowy Trumpa?   Dershowitz   2019-06-04
Długie życie Roberta Bernsteina   Koraszewski   2019-06-03
WHO, Francja i flirtowanie z antysemityzmem   Yemini   2019-06-02
Dlaczego Palestyńczycy są tak przeciwni „Umowie Stulecia”?   Kedar   2019-06-01
Nowa lista Hamasu ze ”zdrajcami”   Toameh   2019-05-31
Akademicka wolność dla mnie, ale nie dla ciebie   Altabef   2019-05-29
Zbrodnia wojenna!: umieszczenie karteczki w Ścianie Zachodniej   Dershowitz   2019-05-28
Socjalizm to paskudna rzecz   Koraszewski   2019-05-27
Czy powinniśmy porównywać Indie i Izrael?   Julius   2019-05-27
Dajcie pokojowi szansę!   Tsalic   2019-05-26
Jak palestyńscy przywódcy karzą pacjentów   Tawil   2019-05-25
Jaka przyszłość czeka amerykańskich Żydów   Rosenthal   2019-05-24
Imigracja, czyli jak współczuć i być mądrym   Koraszewski   2019-05-23
Iran otrzymał status państwa nuklearnego   Yigal Carmon   2019-05-22
Flirty UE z Ligą Arabską   Bergman   2019-05-19
Coraz węższy, zaściankowy pryzmat dziennikarstwa   Murray   2019-05-16
Kiedy ajatollah rozgrywa swojego  dżokera   Taheri   2019-05-15
”Pinkwashing” i Izrael: jak działać przeciwko własnym, najlepszym interesom   MacEoin   2019-05-14
Sankcje USA nałożone na mułłów działają   Rafizadeh   2019-05-11
Czyje to było zwycięstwo?   Skalski   2019-05-11
Największy zdecentralizowany pomnik pamięci na świecie   Gross   2019-05-03
Raport o naszym niewstąpieniu do Unii   Ferus   2019-05-01
Unicestwienie chrześcijańskiego życia i ludzi: gdzie jest oburzenie Zachodu?   Meotti   2019-04-30
Niemiecki rząd: antyizraelski i proirański   Frank   2019-04-28
Dajmy priorytet zapobieganiu przemocy domowej   Lomborg   2019-04-25
Wzgórza Golan i głębie hipokryzji   Mor   2019-04-24
Naród Islamu i ”społeczna sprawiedliwość” kobiet   MacEoin   2019-04-22
Cierpienia ludności Gazy   Kedar   2019-04-18
Dyplomaci w ONZ dokonują antysemickich czynów   Gerstenfeld   2019-04-16
Dlaczego Palestyńczycy uciekają z Libanu   Toameh   2019-04-14
Powodzie, mułłowie i Kopciuszek w kamaszach   Taheri   2019-04-12
“Dla jednego terrorysta…” – fragment książki   Landes   2019-04-12
Milan Kundera ostrzegał nas przed historyczną amnezją. Teraz widzimy ją znowu.   Morrison   2019-04-11
Morderstwa w Christchurch: prawdziwi współsprawcy   Milliere   2019-04-10
Zbrodnie Zachodu wobec prześladowanych mniejszości na Bliskim Wschodzie   Bergman   2019-04-09
Tysiące muzułmańskich kobiet zgwałconych, torturowanych, zabitych w syryjskich więzieniach. Gdzie są media, ONZ, grupy „praw człowieka”?   Tawil   2019-04-04
Inne porozumienie w sprawie pokoju   Toameh   2019-04-02
Wielka Brytania delegalizuje Hezbollah   Bergman   2019-04-01
Hamed Abdel-Samad o lewicy: Rasism niskich oczekiwań; Oni traktują muzułmanów jak małpy w zoo     2019-03-31
Turcja: Dziesiątki tysięcy ściganych sądownie za „obrażenie” Erdoğana   Bulut   2019-03-30
Fronda: „Brawo Polska - Wzgórza Golan nie dla Izraela!!!”   Koraszewski   2019-03-29
Podtrzymywanie palestyńskiej ”narracji”   Bergman   2019-03-28
Dla BBC nikab to „symbol buntu”   Pearson   2019-03-27
Zastraszony "New York Times" opublikował kłamstwa o ”większość Arabów usuniętych siłą z ich domów w Jaffie”     2019-03-26

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

Biły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologiaAllah stworzylUprzednie doświadczenieŻydowski exodusPRL Chrystusem narodówOdrastające głowy hydry nazizmuHomeopatia, wibracje i oszustwo


Żołnierz IDFPrawo powrotuMózg i kodowanie predyktywneNocna rozmowaWSzyscy wiedzaNieustający marszOświecenie PinkerAlternatywna medycyna zabijaKobiety ofiaramiPrometeuszmodyfikowana pszenicaArabowieRoboty będą uprawiać ziemięSumienie, czyli moralność bez smyczySkomplikowana ewolucjaArgument neuroróżnorodnościNowe badanie pamięci długotrwałejŚciganie bluźnierstwaRyby jaskinioweAutyzm


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk