Prawda

Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 - 00:13

« Poprzedni Następny »


Czarny sierżant policji pozywa Obamę i Black Lives Matter przed sąd


Daniel C. Greenfield 2016-10-01


"Obama spiskował z wszystkimi pozwanymi oraz innymi, by podżegać do przemocy, grabieży, podpaleń, ataków na siły bezpieczeństwa i na bezbronne społeczności, by jego nowa ‘fundamentalnie zmieniona Ameryka’ wydawała się czymś lepszym od fal przestępstw i chaosu, jakie sami tworzą”.


Te słowa pochodzą z szokującego pozwu wniesionego przez afroamerykańskiego sierżanta policji z Dallas.


Wojna Obamy z policjantami rzuciła straszny cień na siły policyjne w całym kraju, ale żadna z nich nie ucierpiała tak bardzo jak Wydział Policji w Dallas, który pochował pięciu swoich członków. Obecny pozew uderza nie tylko w rasistów i bigotów z Black Lives Matter, ale i w  ich sponsorów aż do samego szczytu.   


W gorącą lipcową noc zamordowano pięciu policjantów podczas wiecu Black Lives Matter, wiecu przeciwko policji.  


Komendant David Brown oznajmił, że: “Podejrzany powiedział, że przejmował się Black Lives Matter. Powiedział, że denerwował się z powodu niedawnej strzelaniny przez policję. Podejrzany powiedział, że denerwowali go biali ludzie. Podejrzany oświadczył, że chciał zabić białych ludzi, szczególnie białych policjantów”.  


Niektórzy zwolennicy Black Lives Matter świętowali te morderstwa dokonane przez Micaha X. Johnsona. Inni twierdzili, że zamordowani policjanci sami byli winni swojej śmierci. Zwolennik Black Lives Matter wymachiwał plakatem z napisem: “Gliny mordercy tworzą morderców glin”. Poniżej był hashtag #FTP który znaczy “F___ the Police”. #FTP jest hashtagiem często kojarzonym z działalnością przeciwko policji przez tę grupę nienawiści.    


Black Lives Matter czerpie inspirację z czynu morderczyni policjanta, krajowej terrorystki Assaty Shakur. Niedawny manifest Ruchu na rzecz Black Lives nazwał ją i innych rasistowskich morderców policjantów “więźniami politycznymi”. Była tam także skarga na sposób, w jaki policja w Dallas zneutralizowała Micaha X. Johnsona.


Ale wybielanie przestępców z ruchu Black Lives Matter zaczęło się zanim ostygły ciała ich najnowszych ofiar.


Media robiły wielką sprawę z tego, jaki będzie to miało wpływ na tę grupę propagującą  nienawiść i jak “gwałtowna reakcja” będzie skierowana przeciwko “zaszokowanej społeczności Black Lives Matter w Dallas”. Nie niepokoiły się w równym stopniu o “zaszokowanych” policjantów w Dallas, którzy zostali obrani za cel przez rasistowską “społeczność” tego ruchu i lewicowych radykałów.


Podczas ceremonii upamiętnienia zabitych Obama poświęcił więcej czasu na wychwalanie Black Lives Matter niż ich ofiar. Ciała zostały pochowane i rasistowscy agitatorzy wrócili do  podżegania do mordowania kolejnych policjantów wsparci 130 milionami gotówki od lewicowych miliarderów, takich jak Soros i Ford Foundation.


Obecnie afroamerykański przewodniczący Dallas Fallen Officer Foundation przeciwstawia się tej grupie nienawiści i jej wielkim sponsorom.


Sierżant Demetrick Pennie od siedemnastu lat kieruje Dallas Fallen Officer Foundation. Historia tej fundacji zaczęła się w 1988 r., kiedy zamordowano innych pięciu policjantów. Najbardziej szokująca z tych śmierci była śmierć Johna Glenna Chase’a, który zginął z rąk czarnego zabójcy, podczas gdy tłum skandował: “Zastrzel go, zastrzel go”, a policjant błagał o życie.  


Komendant Billy Prince obwiniał retorykę czarnych polityków i rasistowskich aktywistów, którzy demonizowali policję. 


Po najnowszej strzelaninie w Dallas Demetrick Pennie dwoił się i troił w obronie kolegów w mundurach policyjnych, tych żywych i tych martwych. Natychmiast po strzelaninie poszedł do szpitala i opisywał później sceny rozpaczy i żałoby, jakich nie da się przekazać słowami.


Kiedy Isaiah Crowell z Cleveland Browns wiwatował z powodu zamordowania policjantów, Pennie zabrał głos. Kiedy National Football League zakazała oznak czci dla policjantów, przeciwstawił się tej mocarnej organizacji. Poparł Back the Blue Act, a teraz dobiera się bezpośrednio do tych, którzy finansują ruch nienawiści - Black Lives Matter.


Sierżant Pennie i Freedom Watch wnieśli pozew federalny, który wymienia nazwiska czarnych i białych sponsorów przemocy przeciwko policji, począwszy od działaczy Black Lives Matter do Baracka Obamy, od George’a Sorosa do Ala Sharptona, od Farrakhana do Hillary Clinton. Pozew wymienia główne organizacje anty-policyjne: Black Lives Matter i sześciu przywódców tego ruchu, w tym Alicię Garza, Patrisse Cullors i DeRay’a McKessona, organizację Sharptona, National Action Network, organizację Farrakhana, Nation of Islam, i New Black Panther Party.


Wymienia także Sorosa jako sponsora Black Lives Matter, jak i mecenasów politycznych: Obamę, Hillary Clinton i byłego prokuratora generalnego, Erica Holdera. Są oni oskarżeni o “podżeganie i spowodowanie poważnych uszkodzeń ciała lub śmierci policjantów i innego personelu sił porządkowych wszystkich ras i z różnych grup etnicznych”.  Argumentuje, że aktywne sianie nienawiści przez Black Lives Matter - “kierowanie, prowokowanie, a także podżeganie jednostek i gniewnych tłumów do przemocy” – jest nielegalne.


Black Lives Matter jest nazwany w tym pozwie “pełnym przemocy, rewolucyjnym gangiem przestępczym”. Związane z tą grupą i jej zwolennikami zamachy na policję są tu opisane z wielkimi szczegółami.


W pozwie jest informacja, że “Pennie otrzymuje groźby śmierci i/lub poważnego uszkodzenia ciała”.


Oskarża Obamę o podsycanie mitów demonizujących policję i używanie retoryki szkalującej policję. Utrzymuje, że na jednym z marszy organizowanych przez jego sojusznika politycznego, Ala Sharptona, miała miejsce przemoc przeciwko policjantom Nowego Jorku oraz skandowanie: „Czego chcemy? Martwych glin! Kiedy tego chcemy? Teraz!”


Przedstawia długą historię rasizmu i podżegania przez Farrakhana. I przez New Black Panther Party. Oskarża Sorosa o “podżeganie do wojny rasowej i propagowanie zabójczej przemocy wobec członków sił porządkowych”. Rozprawia się z Hillary Clinton i Holderem za używanie „swoich stanowisk i wpływów do insynuowania, akceptowania, zatwierdzania i dalszego propagowania przesłania nienawiści i podżegania do przemocy”.     


Przedstawia oskarżenie przeciwko pozwanym: “Każdy z nich, działając wspólnie i jako część spisku, podżegał do popełnienia nielegalnych czynów, włącznie z pełnymi przemocy zamieszkami, napadami i mordowaniem policjantów, w tym do aktów przemocy włącznie z ciężkim uszkodzeniem ciała lub śmiercią, przeciwko policjantom i innemu personelowi sił porządkowych wszystkich ras i grup etnicznych”.


Najbardziej jednak miażdżące oskarżenie skierowane jest przeciwko Obamie, który jest oskarżony o “spiskowanie, zachęcanie, udział we wspólnym planowaniu i rozwijaniu strategii, planów i działań ze stronami odpowiedzialnymi za dokonanie aktów zabójczej przemocy przeciwko policjantom i innemu personelowi sił porządkowych wszystkich ras i grup etnicznych”.   


Wiąże Obamę z Sharptonem, Black Lives Matter, Farrakhanem i całą plejadą rasistowskich grup nienawiści przeciwko policji. Najbardziej obciążające jest spotkanie prezydenta w Białym Domu z przywódcą Black Lives Matter po strzelaninie w Dallas i obwinianie „personelu sił porządkowych za zastrzelenie policjantów w Dallas, zamiast obarczenia odpowiedzialnością rzeczywiście winnych”.


I tu leży sedno tego pozwu. Obama nie tylko stanął po stronie zabójców a nie ich ofiar, ale winił ofiary za własną śmierć. To jest szpetna stacja, na którą zawsze wjeżdża pociąg retoryki popierającej przestępczość i potępiającej policję. Jedynym możliwym sposobem usprawiedliwienia własnych przestępstw jest poniżenie, zbywanie i degradowanie martwych.


Ten pozew jest walką o uhonorowanie zabitych w Dallas przez pociągnięcie ich zabójców do odpowiedzialności.


Kiedy w 1988 r. zastrzelono Johna Glenna Chase’go, uczestnicy tłumu, który wzywał do zabicia go, nigdy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Tłum skandujący wezwania do zabijania policjantów znany jest teraz jako Black Lives Matter. Jest dużo bardziej wyrafinowany, z hashtagami i możnymi sponsorami, mającymi miliardy dolarów i wysokie stanowiska polityczne.


Dallas Fallen Officer Foundation walczy o to, by pociągnąć winnych ataków na policję do odpowiedzialności. Ten pozew jest początkiem kampanii ujawnienia i domagania się kresu podżegania do wojny przeciwko policji.


A Black Sergeant Brings Obama and Black Lives Matter to Justice

19 września 2016

Tłumaczenie: Małgorzata KoraszewskaDaniel Greenfield


Amerykański pisarz i publicysta, mieszka w Nowym Jorku. Prowadzi stronę internetową Sultan Knish.


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Notatki

Znalezionych 1352 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Czy Palestyńczycy w Gazie mogą zbuntować się przeciwko Hamasowi?   Toameh   2019-08-18
Chińczycy trzymają się mocno   Koraszewski   2019-08-17
Najnowszy horror ONZ: ignorowani uchodźcy chrześcijańscy   Bulut   2019-08-16
Państwo, naród, społeczeństwo   Koraszewski   2019-08-15
Zaślepienie w sprawie muzułmańskiego antysemityzmu   Julius   2019-08-15
Polowania na czarownice wymagają międzynarodowego działania   Igwe   2019-08-13
"Sprawiedliwość" jest dla lewicy antyizraelskim wytrychem. Nie ma nic wspólnego z prawdziwą sprawiedliwością.     2019-08-12
Barack Obama i ludobójstwa    Isaac   2019-08-10
Słabość cywilizacji i zderzenie barbarii z barbarią   Koraszewski   2019-08-09
Demon ISIS jest w nas wszystkich     2019-08-09
Coraz groźniejszy impas między cywilizacjami   MacEoin   2019-08-07
Dlaczego Palestyńczycy zaatakowali Saudyjczyka?   Toameh   2019-08-03
Jordania podziela obawy Izraela   Koraszewski   2019-08-02
Schadenfreude i skandal w UNRWA   Blum   2019-08-01
Szczęśliwe zakończenie dramatów palestyńczyka prześladowanego za uratowanie rannych Żydów   Blum   2019-07-31
Jordania, pokój i jak niewiele się naprawdę zmieniło   Roth   2019-07-30
Demaskowanie oszukańczych organizacji praw człowieka   Gerstenfeld   2019-07-24
Biafra kiedyś i w przyszłości?   Fitzgerald   2019-07-24
W BDS nie chodzi o bojkot. Chodzi o zamianę Izraela w państwo pariasa.     2019-07-23
Kocha, lubi, szanuje   Koraszewski   2019-07-22
Pora, by Europa przebolała ”najgorszą możliwą umowę”   Coughlin   2019-07-21
Zamienianie Holocaustu w metaforę   Greenfield   2019-07-20
Tylko nie nazywaj jej palestyńską Arabką!   Flatow   2019-07-19
Trzy „nie”, które ustawiły Bliski Wschód na drodze konfliktu   Lipman   2019-07-18
USA i Iran: Co NIE jest mądrą polityką   Rafizadeh   2019-07-16
Dziesięciolecia szczucia na brytyjskich Żydów   Collier   2019-07-16
Zbadaj swoje przesądy   Koraszewski   2019-07-15
"Hamas nie boi się wyborów"   Toameh   2019-07-14
Niemcy: niektóre mowy nienawiści są ”równiejsze od innych”   Bergman   2019-07-12
Słowa Lindy Sarsour, „Jezus był Palestyńczykiem”, ignorują żydowską historię   Frantzman   2019-07-10
Niemcy, które zbroiły Saddama Husajna, mówią, że państwo kurdyjskie zaszkodzi pokojowi   Frantzman   2019-07-09
Palestyńska bieda: kto nie ma udziału w bogactwie?     2019-07-08
Afryka: alarmujący wzrost prześladowań chrześcijan   Bulut   2019-07-07
Palestyńska wojna z przedsiębiorcami   Tawil   2019-07-06
Nie potrzebujemy żadnej edukacji   Collins   2019-07-02
Czy zbliża się wielka wojna?   Koraszewski   2019-07-01
Abstrakcyjna ludzka godność   Ferus   2019-06-30
Moje świadectwo o reparacjach za niewolnictwo   Hughes   2019-06-29
Pamięć o Jazydach i Lalisz w Światowy Dzień Uchodźcy   Frantzman   2019-06-28
Bahrajn dowodzi raz jeszcze: jeśli ”pokój” nie jest etapem do zniszczenia Izraela, to palestyńscy przywódcy nie są zainteresowani     2019-06-27
Nowa kultura politycznej przemocy w Turcji   Bekdil   2019-06-23
Zły sen Arabów: absorbowanie Palestyńczyków   Toameh   2019-06-21
Podtrzymuję to, co napisałam o „Palestynie”   Chesler   2019-06-20
Zakrywanie kultury, żeby ”nie urazić”   Meotti   2019-06-18
Dlaczego geje stają po stronie kultur, które ich mordują?   Rosenthal   2019-06-17
Szanse rozmowy o prawdziwym arabsko-izraelskim pokoju na konferencji w Bahrajnie   Bryen   2019-06-16
Palestyńczyk wbija nóż i natychmiast pojawiają się usprawiedliwienia   Flatow   2019-06-15
Oczywiście Palestyńczycy nie potrafią się rządzić. Bowiem w rzeczywistości nie chcą zbudować państwa – chcą zniszczyć inne państwo     2019-06-11
(Niezbyt) ukryte manipulacje mediów   Cohen   2019-06-10
Nigdy więcej   Lewin   2019-06-10
Rezerwiści na służbie walczą o Izrael na amerykańskich kampusach uniwersyteckich   Greenfield   2019-06-09
Biały terroryzm on line: identyfikowanie potencjalnych zagrożeń   Michael Davis   2019-06-08
Problem w Niemczech jest większy niż ”jarmułka”   Tobin   2019-06-08
Świat jest dziwaczny, skoro jedynym człowiekiem, który naprawdę próbuje pomóc Palestyńczykom, jest Jared Kushner – a wszyscy inni są przeciwko     2019-06-07
Dlaczego ”New York Times” próbuje storpedować plan pokojowy Trumpa?   Dershowitz   2019-06-04
Długie życie Roberta Bernsteina   Koraszewski   2019-06-03
WHO, Francja i flirtowanie z antysemityzmem   Yemini   2019-06-02
Dlaczego Palestyńczycy są tak przeciwni „Umowie Stulecia”?   Kedar   2019-06-01
Nowa lista Hamasu ze ”zdrajcami”   Toameh   2019-05-31
Akademicka wolność dla mnie, ale nie dla ciebie   Altabef   2019-05-29
Zbrodnia wojenna!: umieszczenie karteczki w Ścianie Zachodniej   Dershowitz   2019-05-28
Socjalizm to paskudna rzecz   Koraszewski   2019-05-27
Czy powinniśmy porównywać Indie i Izrael?   Julius   2019-05-27
Dajcie pokojowi szansę!   Tsalic   2019-05-26
Jak palestyńscy przywódcy karzą pacjentów   Tawil   2019-05-25
Jaka przyszłość czeka amerykańskich Żydów   Rosenthal   2019-05-24
Imigracja, czyli jak współczuć i być mądrym   Koraszewski   2019-05-23
Iran otrzymał status państwa nuklearnego   Yigal Carmon   2019-05-22
Flirty UE z Ligą Arabską   Bergman   2019-05-19
Coraz węższy, zaściankowy pryzmat dziennikarstwa   Murray   2019-05-16
Kiedy ajatollah rozgrywa swojego  dżokera   Taheri   2019-05-15
”Pinkwashing” i Izrael: jak działać przeciwko własnym, najlepszym interesom   MacEoin   2019-05-14
Sankcje USA nałożone na mułłów działają   Rafizadeh   2019-05-11
Czyje to było zwycięstwo?   Skalski   2019-05-11
Największy zdecentralizowany pomnik pamięci na świecie   Gross   2019-05-03
Raport o naszym niewstąpieniu do Unii   Ferus   2019-05-01
Unicestwienie chrześcijańskiego życia i ludzi: gdzie jest oburzenie Zachodu?   Meotti   2019-04-30
Niemiecki rząd: antyizraelski i proirański   Frank   2019-04-28
Dajmy priorytet zapobieganiu przemocy domowej   Lomborg   2019-04-25
Wzgórza Golan i głębie hipokryzji   Mor   2019-04-24
Naród Islamu i ”społeczna sprawiedliwość” kobiet   MacEoin   2019-04-22
Cierpienia ludności Gazy   Kedar   2019-04-18
Dyplomaci w ONZ dokonują antysemickich czynów   Gerstenfeld   2019-04-16
Dlaczego Palestyńczycy uciekają z Libanu   Toameh   2019-04-14
Powodzie, mułłowie i Kopciuszek w kamaszach   Taheri   2019-04-12
“Dla jednego terrorysta…” – fragment książki   Landes   2019-04-12
Milan Kundera ostrzegał nas przed historyczną amnezją. Teraz widzimy ją znowu.   Morrison   2019-04-11
Morderstwa w Christchurch: prawdziwi współsprawcy   Milliere   2019-04-10
Zbrodnie Zachodu wobec prześladowanych mniejszości na Bliskim Wschodzie   Bergman   2019-04-09
Tysiące muzułmańskich kobiet zgwałconych, torturowanych, zabitych w syryjskich więzieniach. Gdzie są media, ONZ, grupy „praw człowieka”?   Tawil   2019-04-04
Inne porozumienie w sprawie pokoju   Toameh   2019-04-02
Wielka Brytania delegalizuje Hezbollah   Bergman   2019-04-01
Hamed Abdel-Samad o lewicy: Rasism niskich oczekiwań; Oni traktują muzułmanów jak małpy w zoo     2019-03-31
Turcja: Dziesiątki tysięcy ściganych sądownie za „obrażenie” Erdoğana   Bulut   2019-03-30
Fronda: „Brawo Polska - Wzgórza Golan nie dla Izraela!!!”   Koraszewski   2019-03-29
Podtrzymywanie palestyńskiej ”narracji”   Bergman   2019-03-28
Dla BBC nikab to „symbol buntu”   Pearson   2019-03-27
Zastraszony "New York Times" opublikował kłamstwa o ”większość Arabów usuniętych siłą z ich domów w Jaffie”     2019-03-26
To jeszcze nie apokalipsa   Jacoby   2019-03-25
Kolonialne pochodzenie sympatii do ”Żon ISIS”   Frantzman   2019-03-25

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

Biły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologiaAllah stworzylUprzednie doświadczenieŻydowski exodusPRL Chrystusem narodówOdrastające głowy hydry nazizmuHomeopatia, wibracje i oszustwo


Żołnierz IDFPrawo powrotuMózg i kodowanie predyktywneNocna rozmowaWSzyscy wiedzaNieustający marszOświecenie PinkerAlternatywna medycyna zabijaKobiety ofiaramiPrometeuszmodyfikowana pszenicaArabowieRoboty będą uprawiać ziemięSumienie, czyli moralność bez smyczySkomplikowana ewolucjaArgument neuroróżnorodnościNowe badanie pamięci długotrwałejŚciganie bluźnierstwaRyby jaskinioweAutyzm


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk