Prawda

Czwartek, 12 grudnia 2019 - 10:50

« Poprzedni Następny »


Czarny sierżant policji pozywa Obamę i Black Lives Matter przed sąd


Daniel C. Greenfield 2016-10-01


"Obama spiskował z wszystkimi pozwanymi oraz innymi, by podżegać do przemocy, grabieży, podpaleń, ataków na siły bezpieczeństwa i na bezbronne społeczności, by jego nowa ‘fundamentalnie zmieniona Ameryka’ wydawała się czymś lepszym od fal przestępstw i chaosu, jakie sami tworzą”.


Te słowa pochodzą z szokującego pozwu wniesionego przez afroamerykańskiego sierżanta policji z Dallas.


Wojna Obamy z policjantami rzuciła straszny cień na siły policyjne w całym kraju, ale żadna z nich nie ucierpiała tak bardzo jak Wydział Policji w Dallas, który pochował pięciu swoich członków. Obecny pozew uderza nie tylko w rasistów i bigotów z Black Lives Matter, ale i w  ich sponsorów aż do samego szczytu.   


W gorącą lipcową noc zamordowano pięciu policjantów podczas wiecu Black Lives Matter, wiecu przeciwko policji.  


Komendant David Brown oznajmił, że: “Podejrzany powiedział, że przejmował się Black Lives Matter. Powiedział, że denerwował się z powodu niedawnej strzelaniny przez policję. Podejrzany powiedział, że denerwowali go biali ludzie. Podejrzany oświadczył, że chciał zabić białych ludzi, szczególnie białych policjantów”.  


Niektórzy zwolennicy Black Lives Matter świętowali te morderstwa dokonane przez Micaha X. Johnsona. Inni twierdzili, że zamordowani policjanci sami byli winni swojej śmierci. Zwolennik Black Lives Matter wymachiwał plakatem z napisem: “Gliny mordercy tworzą morderców glin”. Poniżej był hashtag #FTP który znaczy “F___ the Police”. #FTP jest hashtagiem często kojarzonym z działalnością przeciwko policji przez tę grupę nienawiści.    


Black Lives Matter czerpie inspirację z czynu morderczyni policjanta, krajowej terrorystki Assaty Shakur. Niedawny manifest Ruchu na rzecz Black Lives nazwał ją i innych rasistowskich morderców policjantów “więźniami politycznymi”. Była tam także skarga na sposób, w jaki policja w Dallas zneutralizowała Micaha X. Johnsona.


Ale wybielanie przestępców z ruchu Black Lives Matter zaczęło się zanim ostygły ciała ich najnowszych ofiar.


Media robiły wielką sprawę z tego, jaki będzie to miało wpływ na tę grupę propagującą  nienawiść i jak “gwałtowna reakcja” będzie skierowana przeciwko “zaszokowanej społeczności Black Lives Matter w Dallas”. Nie niepokoiły się w równym stopniu o “zaszokowanych” policjantów w Dallas, którzy zostali obrani za cel przez rasistowską “społeczność” tego ruchu i lewicowych radykałów.


Podczas ceremonii upamiętnienia zabitych Obama poświęcił więcej czasu na wychwalanie Black Lives Matter niż ich ofiar. Ciała zostały pochowane i rasistowscy agitatorzy wrócili do  podżegania do mordowania kolejnych policjantów wsparci 130 milionami gotówki od lewicowych miliarderów, takich jak Soros i Ford Foundation.


Obecnie afroamerykański przewodniczący Dallas Fallen Officer Foundation przeciwstawia się tej grupie nienawiści i jej wielkim sponsorom.


Sierżant Demetrick Pennie od siedemnastu lat kieruje Dallas Fallen Officer Foundation. Historia tej fundacji zaczęła się w 1988 r., kiedy zamordowano innych pięciu policjantów. Najbardziej szokująca z tych śmierci była śmierć Johna Glenna Chase’a, który zginął z rąk czarnego zabójcy, podczas gdy tłum skandował: “Zastrzel go, zastrzel go”, a policjant błagał o życie.  


Komendant Billy Prince obwiniał retorykę czarnych polityków i rasistowskich aktywistów, którzy demonizowali policję. 


Po najnowszej strzelaninie w Dallas Demetrick Pennie dwoił się i troił w obronie kolegów w mundurach policyjnych, tych żywych i tych martwych. Natychmiast po strzelaninie poszedł do szpitala i opisywał później sceny rozpaczy i żałoby, jakich nie da się przekazać słowami.


Kiedy Isaiah Crowell z Cleveland Browns wiwatował z powodu zamordowania policjantów, Pennie zabrał głos. Kiedy National Football League zakazała oznak czci dla policjantów, przeciwstawił się tej mocarnej organizacji. Poparł Back the Blue Act, a teraz dobiera się bezpośrednio do tych, którzy finansują ruch nienawiści - Black Lives Matter.


Sierżant Pennie i Freedom Watch wnieśli pozew federalny, który wymienia nazwiska czarnych i białych sponsorów przemocy przeciwko policji, począwszy od działaczy Black Lives Matter do Baracka Obamy, od George’a Sorosa do Ala Sharptona, od Farrakhana do Hillary Clinton. Pozew wymienia główne organizacje anty-policyjne: Black Lives Matter i sześciu przywódców tego ruchu, w tym Alicię Garza, Patrisse Cullors i DeRay’a McKessona, organizację Sharptona, National Action Network, organizację Farrakhana, Nation of Islam, i New Black Panther Party.


Wymienia także Sorosa jako sponsora Black Lives Matter, jak i mecenasów politycznych: Obamę, Hillary Clinton i byłego prokuratora generalnego, Erica Holdera. Są oni oskarżeni o “podżeganie i spowodowanie poważnych uszkodzeń ciała lub śmierci policjantów i innego personelu sił porządkowych wszystkich ras i z różnych grup etnicznych”.  Argumentuje, że aktywne sianie nienawiści przez Black Lives Matter - “kierowanie, prowokowanie, a także podżeganie jednostek i gniewnych tłumów do przemocy” – jest nielegalne.


Black Lives Matter jest nazwany w tym pozwie “pełnym przemocy, rewolucyjnym gangiem przestępczym”. Związane z tą grupą i jej zwolennikami zamachy na policję są tu opisane z wielkimi szczegółami.


W pozwie jest informacja, że “Pennie otrzymuje groźby śmierci i/lub poważnego uszkodzenia ciała”.


Oskarża Obamę o podsycanie mitów demonizujących policję i używanie retoryki szkalującej policję. Utrzymuje, że na jednym z marszy organizowanych przez jego sojusznika politycznego, Ala Sharptona, miała miejsce przemoc przeciwko policjantom Nowego Jorku oraz skandowanie: „Czego chcemy? Martwych glin! Kiedy tego chcemy? Teraz!”


Przedstawia długą historię rasizmu i podżegania przez Farrakhana. I przez New Black Panther Party. Oskarża Sorosa o “podżeganie do wojny rasowej i propagowanie zabójczej przemocy wobec członków sił porządkowych”. Rozprawia się z Hillary Clinton i Holderem za używanie „swoich stanowisk i wpływów do insynuowania, akceptowania, zatwierdzania i dalszego propagowania przesłania nienawiści i podżegania do przemocy”.     


Przedstawia oskarżenie przeciwko pozwanym: “Każdy z nich, działając wspólnie i jako część spisku, podżegał do popełnienia nielegalnych czynów, włącznie z pełnymi przemocy zamieszkami, napadami i mordowaniem policjantów, w tym do aktów przemocy włącznie z ciężkim uszkodzeniem ciała lub śmiercią, przeciwko policjantom i innemu personelowi sił porządkowych wszystkich ras i grup etnicznych”.


Najbardziej jednak miażdżące oskarżenie skierowane jest przeciwko Obamie, który jest oskarżony o “spiskowanie, zachęcanie, udział we wspólnym planowaniu i rozwijaniu strategii, planów i działań ze stronami odpowiedzialnymi za dokonanie aktów zabójczej przemocy przeciwko policjantom i innemu personelowi sił porządkowych wszystkich ras i grup etnicznych”.   


Wiąże Obamę z Sharptonem, Black Lives Matter, Farrakhanem i całą plejadą rasistowskich grup nienawiści przeciwko policji. Najbardziej obciążające jest spotkanie prezydenta w Białym Domu z przywódcą Black Lives Matter po strzelaninie w Dallas i obwinianie „personelu sił porządkowych za zastrzelenie policjantów w Dallas, zamiast obarczenia odpowiedzialnością rzeczywiście winnych”.


I tu leży sedno tego pozwu. Obama nie tylko stanął po stronie zabójców a nie ich ofiar, ale winił ofiary za własną śmierć. To jest szpetna stacja, na którą zawsze wjeżdża pociąg retoryki popierającej przestępczość i potępiającej policję. Jedynym możliwym sposobem usprawiedliwienia własnych przestępstw jest poniżenie, zbywanie i degradowanie martwych.


Ten pozew jest walką o uhonorowanie zabitych w Dallas przez pociągnięcie ich zabójców do odpowiedzialności.


Kiedy w 1988 r. zastrzelono Johna Glenna Chase’go, uczestnicy tłumu, który wzywał do zabicia go, nigdy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Tłum skandujący wezwania do zabijania policjantów znany jest teraz jako Black Lives Matter. Jest dużo bardziej wyrafinowany, z hashtagami i możnymi sponsorami, mającymi miliardy dolarów i wysokie stanowiska polityczne.


Dallas Fallen Officer Foundation walczy o to, by pociągnąć winnych ataków na policję do odpowiedzialności. Ten pozew jest początkiem kampanii ujawnienia i domagania się kresu podżegania do wojny przeciwko policji.


A Black Sergeant Brings Obama and Black Lives Matter to Justice

19 września 2016

Tłumaczenie: Małgorzata KoraszewskaDaniel Greenfield


Amerykański pisarz i publicysta, mieszka w Nowym Jorku. Prowadzi stronę internetową Sultan Knish.


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Notatki

Znalezionych 1426 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Zwróćcie uwagę, naiwni zachodni dobro-czyńcy   Chesler   2019-12-11
Hopium czyli stan umysłów   Koraszewski   2019-12-09
Spisek przeciwko szczelinowaniu   Ridley   2019-12-07
W studio aktorów uświadomionych: jak szkoliłam przyszłych lekarzy, by pilnowali swoich zaimków   Slatz   2019-12-06
Antysyjonizm na kampusie widziany oczyma syryjskiego uchodźcy    Dandachi   2019-12-06
Pies Pawłowa wiecznie żywy   Koraszewski   2019-12-05
Elizabeth Warren gra kartą ”seksizmu”   Jacoby   2019-12-04
Irańczycy: “Dlaczego świat milczy, kiedy nasz rząd nas morduje?”   Bulut   2019-11-30
Zerwana zasłona zniewolenia   Koraszewski   2019-11-28
Socjalizm stał się antysemityzmem oświeconych   Tobin   2019-11-28
Dokąd zmierzają ludowe powstania na Bliskim Wschodzie?   Fernandez   2019-11-23
Socjalizm? Nie, dziękuję.   Koraszewski   2019-11-20
Hańba Europie     2019-11-19
Izrael nie może pozwolić tym, którzy wzywają do jego zniszczenia, na pozostawanie w kraju   Yemini   2019-11-18
”Guardian” nie kwestionuje kłamstw Omara Shakira z HRW   Levick   2019-11-17
Aktywiści klimatyczni koncentrują się na złych rozwiązaniach   Lomborg   2019-11-16
Spirala islamskiego terroru   Koraszewski   2019-11-14
Żelazna Kopuła przechwytując rakiety zamyka usta uprawnionej krytyce Izraela     2019-11-11
Kiedy spotkania z historią gubią się w cyberprzestrzeni   Collins   2019-11-10
Niezrozumiana Palestyna   Marquardt-Bigman   2019-11-09
Coolidge i FDR mieli rację w sprawie pracowników państwowych i związków zawodowych   Jacoby   2019-11-07
Zakaz mowy nienawiści nie chroni Żydów ani przed jej przyczynami, ani skutkami   Amos   2019-11-07
Rozkład normalny i paranormalny   Koraszewski   2019-11-05
Milczący świadkowie w wojnie przeciwko Żydom   Chesler   2019-11-05
Pochowajcie Baghdadiego, ale nie jego zbrodnie   Collins   2019-11-03
Straszna wrzawa na ulicy Żydowskiej   Koraszewski   2019-11-02
Autonomia Palestyńska i jej pieniądze   Bedein   2019-11-01
Obwiniony przez fałszywe skojarzenie: Izrael ”w szczególności”   Plosker   2019-10-30
Kościół, który szerzy nienawiść   Pour   2019-10-26
Nie, Omar Barghouti nie jest współzałożycielem ruchu bojkotu, BDS   Steinberg   2019-10-25
Netanjahu, media i los izraelskiej demokracji   Glick   2019-10-23
Dlaczego nauki ścisłe są ścisłe, a nauki społeczne rozwiązłe?   Koraszewski   2019-10-23
Kolejny cios zadany przez ONZ prawom człowieka   Neuer   2019-10-21
Ogórkowi Żydzi w Paryżu   Lewin   2019-10-19
Palestyńczycy kradną elektryczność, a potem winią Izrael   Tawil   2019-10-18
Syryjskiej wojny domowej nie wywołała zmiana klimatu   Lomborg   2019-10-17
Syzyf znowu marzy   Landes   2019-10-16
Gra Teheranu w ciuciubabkę   Taheri   2019-10-15
BDS: odporny na rozsądek i wiedzę   MacEoin   2019-10-14
ISIS wraca pod skrzydła Turcji   Coughlin   2019-10-13
Pierwsze dymy w następnej wojnie bliskowschodniej   Frantzman   2019-10-12
Walczyli obok USA przez pięć lat, żeby zbombardował ich sojusznik USA z NATO   Frantzman   2019-10-11
Powrót nieumiarkowanych katolików i innych   Koraszewski   2019-10-09
Lekcje z północnej Syrii   Spyer   2019-10-09
Czy palestyńscy przywódcy chcą lepszego życia dla swojej ludności?   Toameh   2019-10-08
Rosjanie i Polacy raz jeszcze   i Andrzej Koraszewski   2019-10-07
Trzech skrajnie prawicowych przywódców zamierza stworzyć telewizję „zwalczającą islamofobię”   Frantzman   2019-10-07
Czy regulowanie antysemityzmu na kampusach jest cenzurą?   Tobin   2019-10-05
Turcja: Alarmująca rozprawa z dziennikarzami, rozpaczliwy apel do ONZ   Bulut   2019-10-03
Co następne dla Turcji? Broń jądrowa!   Bekdil   2019-10-01
Kolejne palestyńskie oszczerstwo o Izraelu i Żydach   Tawil   2019-09-29
Dlaczego Egipt nie chce pomóc Gazie   Toameh   2019-09-25
Kiedy muzułmanie prześladują gejów, jest to wina Żydów   Greenfield   2019-09-24
Jak despoci interpretują umowy z Zachodem   Tawil   2019-09-22
Dlaczego Arabowie nienawidzą Palestyńczyków   Toameh   2019-09-20
Brexit i jego efekty na Bliskim Wschodzie   Gross   2019-09-17
Dlaczego Izraelczycy nigdy nie zapomnieli swojego 9/11   Tobin   2019-09-16
Palestyńczycy: ofiary arabskiej dyskryminacji i rasizmu   Toameh   2019-09-09
Izraelczycy, Palestyńczycy i ”Love Island”   Tsalic   2019-09-08
Negocjacje USA-Taliban: śmiertelna pułapka Kataru   Carmon   2019-09-07
Niebezpieczny stalinizm „przebudzonych” na skrajnej lewicy   Dershowitz   2019-09-07
Czego amerykańscy Żydzi nie rozumieją o BDS   Greenfield   2019-09-06
Odwaga twierdzenia, że nie wszystkie kultury są równe   Hill   2019-09-05
Globalna nieodpowiedzialność: brak procesów ISIS za zbrodnie wojenne   Frantzman   2019-09-04
Czy Autonomia Palestyńska przygotowuje kolejną intifadę?   Tawil   2019-09-02
BBC przedstawia Izrael jako kraj, którego armia krzywdzi palestyńskie dzieci   Plosker   2019-08-29
Muzułmanie przeciwko antysemityzmowi   MacEoin   2019-08-28
W Absurdystanie bez zmian   Koraszewski   2019-08-27
Jak TRUMP rozpoczął wojnę domową między Hamasem a agendą ONZ   Greenfield   2019-08-27
Najdłużej istniejąca teoria spiskowa   MacEoin   2019-08-26
Dlaczego zachodni lewicowcy uwielbiają prawicowych ekstremistów za granicą?   Frantzman   2019-08-26
Iran: chłostanie martwego osła jest daremne   Taheri   2019-08-25
Palestyńczycy: co jest złego w budowaniu szpitala?   Tawil   2019-08-21
Czy Izrael jest państwem bliskowschodnim?   Koraszewski   2019-08-19
Czy Palestyńczycy w Gazie mogą zbuntować się przeciwko Hamasowi?   Toameh   2019-08-18
Chińczycy trzymają się mocno   Koraszewski   2019-08-17
Najnowszy horror ONZ: ignorowani uchodźcy chrześcijańscy   Bulut   2019-08-16
Państwo, naród, społeczeństwo   Koraszewski   2019-08-15
Zaślepienie w sprawie muzułmańskiego antysemityzmu   Julius   2019-08-15
Polowania na czarownice wymagają międzynarodowego działania   Igwe   2019-08-13
"Sprawiedliwość" jest dla lewicy antyizraelskim wytrychem. Nie ma nic wspólnego z prawdziwą sprawiedliwością.     2019-08-12
Barack Obama i ludobójstwa    Isaac   2019-08-10
Słabość cywilizacji i zderzenie barbarii z barbarią   Koraszewski   2019-08-09
Demon ISIS jest w nas wszystkich     2019-08-09
Coraz groźniejszy impas między cywilizacjami   MacEoin   2019-08-07
Dlaczego Palestyńczycy zaatakowali Saudyjczyka?   Toameh   2019-08-03
Jordania podziela obawy Izraela   Koraszewski   2019-08-02
Schadenfreude i skandal w UNRWA   Blum   2019-08-01
Szczęśliwe zakończenie dramatów palestyńczyka prześladowanego za uratowanie rannych Żydów   Blum   2019-07-31
Jordania, pokój i jak niewiele się naprawdę zmieniło   Roth   2019-07-30
Demaskowanie oszukańczych organizacji praw człowieka   Gerstenfeld   2019-07-24
Biafra kiedyś i w przyszłości?   Fitzgerald   2019-07-24
W BDS nie chodzi o bojkot. Chodzi o zamianę Izraela w państwo pariasa.     2019-07-23
Kocha, lubi, szanuje   Koraszewski   2019-07-22
Pora, by Europa przebolała ”najgorszą możliwą umowę”   Coughlin   2019-07-21
Zamienianie Holocaustu w metaforę   Greenfield   2019-07-20
Tylko nie nazywaj jej palestyńską Arabką!   Flatow   2019-07-19
Trzy „nie”, które ustawiły Bliski Wschód na drodze konfliktu   Lipman   2019-07-18
USA i Iran: Co NIE jest mądrą polityką   Rafizadeh   2019-07-16
Dziesięciolecia szczucia na brytyjskich Żydów   Collier   2019-07-16

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

SchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologiaAllah stworzylUprzednie doświadczenieŻydowski exodusPRL Chrystusem narodówOdrastające głowy hydry nazizmuHomeopatia, wibracje i oszustwo


Żołnierz IDFPrawo powrotuMózg i kodowanie predyktywneNocna rozmowaWSzyscy wiedzaNieustający marszOświecenie PinkerAlternatywna medycyna zabijaKobiety ofiaramiPrometeuszmodyfikowana pszenicaArabowieRoboty będą uprawiać ziemięSumienie, czyli moralność bez smyczySkomplikowana ewolucjaArgument neuroróżnorodnościNowe badanie pamięci długotrwałej


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk