Prawda

Czwartek, 26 maja 2022 - 20:30

« Poprzedni Następny »


Czarny sierżant policji pozywa Obamę i Black Lives Matter przed sąd


Daniel C. Greenfield 2016-10-01


"Obama spiskował z wszystkimi pozwanymi oraz innymi, by podżegać do przemocy, grabieży, podpaleń, ataków na siły bezpieczeństwa i na bezbronne społeczności, by jego nowa ‘fundamentalnie zmieniona Ameryka’ wydawała się czymś lepszym od fal przestępstw i chaosu, jakie sami tworzą”.


Te słowa pochodzą z szokującego pozwu wniesionego przez afroamerykańskiego sierżanta policji z Dallas.


Wojna Obamy z policjantami rzuciła straszny cień na siły policyjne w całym kraju, ale żadna z nich nie ucierpiała tak bardzo jak Wydział Policji w Dallas, który pochował pięciu swoich członków. Obecny pozew uderza nie tylko w rasistów i bigotów z Black Lives Matter, ale i w  ich sponsorów aż do samego szczytu.   


W gorącą lipcową noc zamordowano pięciu policjantów podczas wiecu Black Lives Matter, wiecu przeciwko policji.  


Komendant David Brown oznajmił, że: “Podejrzany powiedział, że przejmował się Black Lives Matter. Powiedział, że denerwował się z powodu niedawnej strzelaniny przez policję. Podejrzany powiedział, że denerwowali go biali ludzie. Podejrzany oświadczył, że chciał zabić białych ludzi, szczególnie białych policjantów”.  


Niektórzy zwolennicy Black Lives Matter świętowali te morderstwa dokonane przez Micaha X. Johnsona. Inni twierdzili, że zamordowani policjanci sami byli winni swojej śmierci. Zwolennik Black Lives Matter wymachiwał plakatem z napisem: “Gliny mordercy tworzą morderców glin”. Poniżej był hashtag #FTP który znaczy “F___ the Police”. #FTP jest hashtagiem często kojarzonym z działalnością przeciwko policji przez tę grupę nienawiści.    


Black Lives Matter czerpie inspirację z czynu morderczyni policjanta, krajowej terrorystki Assaty Shakur. Niedawny manifest Ruchu na rzecz Black Lives nazwał ją i innych rasistowskich morderców policjantów “więźniami politycznymi”. Była tam także skarga na sposób, w jaki policja w Dallas zneutralizowała Micaha X. Johnsona.


Ale wybielanie przestępców z ruchu Black Lives Matter zaczęło się zanim ostygły ciała ich najnowszych ofiar.


Media robiły wielką sprawę z tego, jaki będzie to miało wpływ na tę grupę propagującą  nienawiść i jak “gwałtowna reakcja” będzie skierowana przeciwko “zaszokowanej społeczności Black Lives Matter w Dallas”. Nie niepokoiły się w równym stopniu o “zaszokowanych” policjantów w Dallas, którzy zostali obrani za cel przez rasistowską “społeczność” tego ruchu i lewicowych radykałów.


Podczas ceremonii upamiętnienia zabitych Obama poświęcił więcej czasu na wychwalanie Black Lives Matter niż ich ofiar. Ciała zostały pochowane i rasistowscy agitatorzy wrócili do  podżegania do mordowania kolejnych policjantów wsparci 130 milionami gotówki od lewicowych miliarderów, takich jak Soros i Ford Foundation.


Obecnie afroamerykański przewodniczący Dallas Fallen Officer Foundation przeciwstawia się tej grupie nienawiści i jej wielkim sponsorom.


Sierżant Demetrick Pennie od siedemnastu lat kieruje Dallas Fallen Officer Foundation. Historia tej fundacji zaczęła się w 1988 r., kiedy zamordowano innych pięciu policjantów. Najbardziej szokująca z tych śmierci była śmierć Johna Glenna Chase’a, który zginął z rąk czarnego zabójcy, podczas gdy tłum skandował: “Zastrzel go, zastrzel go”, a policjant błagał o życie.  


Komendant Billy Prince obwiniał retorykę czarnych polityków i rasistowskich aktywistów, którzy demonizowali policję. 


Po najnowszej strzelaninie w Dallas Demetrick Pennie dwoił się i troił w obronie kolegów w mundurach policyjnych, tych żywych i tych martwych. Natychmiast po strzelaninie poszedł do szpitala i opisywał później sceny rozpaczy i żałoby, jakich nie da się przekazać słowami.


Kiedy Isaiah Crowell z Cleveland Browns wiwatował z powodu zamordowania policjantów, Pennie zabrał głos. Kiedy National Football League zakazała oznak czci dla policjantów, przeciwstawił się tej mocarnej organizacji. Poparł Back the Blue Act, a teraz dobiera się bezpośrednio do tych, którzy finansują ruch nienawiści - Black Lives Matter.


Sierżant Pennie i Freedom Watch wnieśli pozew federalny, który wymienia nazwiska czarnych i białych sponsorów przemocy przeciwko policji, począwszy od działaczy Black Lives Matter do Baracka Obamy, od George’a Sorosa do Ala Sharptona, od Farrakhana do Hillary Clinton. Pozew wymienia główne organizacje anty-policyjne: Black Lives Matter i sześciu przywódców tego ruchu, w tym Alicię Garza, Patrisse Cullors i DeRay’a McKessona, organizację Sharptona, National Action Network, organizację Farrakhana, Nation of Islam, i New Black Panther Party.


Wymienia także Sorosa jako sponsora Black Lives Matter, jak i mecenasów politycznych: Obamę, Hillary Clinton i byłego prokuratora generalnego, Erica Holdera. Są oni oskarżeni o “podżeganie i spowodowanie poważnych uszkodzeń ciała lub śmierci policjantów i innego personelu sił porządkowych wszystkich ras i z różnych grup etnicznych”.  Argumentuje, że aktywne sianie nienawiści przez Black Lives Matter - “kierowanie, prowokowanie, a także podżeganie jednostek i gniewnych tłumów do przemocy” – jest nielegalne.


Black Lives Matter jest nazwany w tym pozwie “pełnym przemocy, rewolucyjnym gangiem przestępczym”. Związane z tą grupą i jej zwolennikami zamachy na policję są tu opisane z wielkimi szczegółami.


W pozwie jest informacja, że “Pennie otrzymuje groźby śmierci i/lub poważnego uszkodzenia ciała”.


Oskarża Obamę o podsycanie mitów demonizujących policję i używanie retoryki szkalującej policję. Utrzymuje, że na jednym z marszy organizowanych przez jego sojusznika politycznego, Ala Sharptona, miała miejsce przemoc przeciwko policjantom Nowego Jorku oraz skandowanie: „Czego chcemy? Martwych glin! Kiedy tego chcemy? Teraz!”


Przedstawia długą historię rasizmu i podżegania przez Farrakhana. I przez New Black Panther Party. Oskarża Sorosa o “podżeganie do wojny rasowej i propagowanie zabójczej przemocy wobec członków sił porządkowych”. Rozprawia się z Hillary Clinton i Holderem za używanie „swoich stanowisk i wpływów do insynuowania, akceptowania, zatwierdzania i dalszego propagowania przesłania nienawiści i podżegania do przemocy”.     


Przedstawia oskarżenie przeciwko pozwanym: “Każdy z nich, działając wspólnie i jako część spisku, podżegał do popełnienia nielegalnych czynów, włącznie z pełnymi przemocy zamieszkami, napadami i mordowaniem policjantów, w tym do aktów przemocy włącznie z ciężkim uszkodzeniem ciała lub śmiercią, przeciwko policjantom i innemu personelowi sił porządkowych wszystkich ras i grup etnicznych”.


Najbardziej jednak miażdżące oskarżenie skierowane jest przeciwko Obamie, który jest oskarżony o “spiskowanie, zachęcanie, udział we wspólnym planowaniu i rozwijaniu strategii, planów i działań ze stronami odpowiedzialnymi za dokonanie aktów zabójczej przemocy przeciwko policjantom i innemu personelowi sił porządkowych wszystkich ras i grup etnicznych”.   


Wiąże Obamę z Sharptonem, Black Lives Matter, Farrakhanem i całą plejadą rasistowskich grup nienawiści przeciwko policji. Najbardziej obciążające jest spotkanie prezydenta w Białym Domu z przywódcą Black Lives Matter po strzelaninie w Dallas i obwinianie „personelu sił porządkowych za zastrzelenie policjantów w Dallas, zamiast obarczenia odpowiedzialnością rzeczywiście winnych”.


I tu leży sedno tego pozwu. Obama nie tylko stanął po stronie zabójców a nie ich ofiar, ale winił ofiary za własną śmierć. To jest szpetna stacja, na którą zawsze wjeżdża pociąg retoryki popierającej przestępczość i potępiającej policję. Jedynym możliwym sposobem usprawiedliwienia własnych przestępstw jest poniżenie, zbywanie i degradowanie martwych.


Ten pozew jest walką o uhonorowanie zabitych w Dallas przez pociągnięcie ich zabójców do odpowiedzialności.


Kiedy w 1988 r. zastrzelono Johna Glenna Chase’go, uczestnicy tłumu, który wzywał do zabicia go, nigdy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Tłum skandujący wezwania do zabijania policjantów znany jest teraz jako Black Lives Matter. Jest dużo bardziej wyrafinowany, z hashtagami i możnymi sponsorami, mającymi miliardy dolarów i wysokie stanowiska polityczne.


Dallas Fallen Officer Foundation walczy o to, by pociągnąć winnych ataków na policję do odpowiedzialności. Ten pozew jest początkiem kampanii ujawnienia i domagania się kresu podżegania do wojny przeciwko policji.


A Black Sergeant Brings Obama and Black Lives Matter to Justice

19 września 2016

Tłumaczenie: Małgorzata KoraszewskaDaniel Greenfield


Amerykański pisarz i publicysta, mieszka w Nowym Jorku. Prowadzi stronę internetową Sultan Knish.


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Notatki

Znalezionych 2123 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Czy politycy mogą być racjonalni?   Koraszewski   2022-05-25
Uchodźcy, ekonomia, zazdrość i nienawiść   Koraszewski   2022-05-23
BDS: Rosja versus Izrael   Kontorovich   2022-05-22
Oszałamiające kłamstwo najbardziej wpływowego muzułmanina na świecie   Ibrahim   2022-05-21
Narcyzm moralny i psychologia porażki   Landes   2022-05-20
Dlaczego Erdoğan szantażuje NATO?   Bekdil   2022-05-19
Radości, których dostarcza antysemityzm   Garrard   2022-05-19
Dlaczego Joe Biden ma taką obsesję na punkcie izraelskich osiedli?   Flatow   2022-05-17
Bardzo potrzebny rurociąg EastMed oczekuje na zaaprobowanie   Bergman   2022-05-17
Smutek wolności utopionej w krwi   Koraszewski   2022-05-16
Jak Biden rozpoczął wojnę z MBS, a potem przyszedł żebrać   Abdul-Hussain   2022-05-14
Urok intratnej neutralności   Koraszewski   2022-05-13
Szefowa związku brytyjskich studentów oskarżona o antysemityzm   Wójcik   2022-05-12
Dlaczego Rosja sądziła, że opowiadanie o “nazistach” będzie przekonujące   Franzman   2022-05-09
Rektor Princeton odrzuca wolność słowa i demonizuje jej obrońców   Klainerman   2022-05-07
Błogosławieństwo uczenia się na pamięć   Jacoby   2022-05-06
Wojna Rosji z Ukrainą: Bez szminki   Tsalic   2022-05-03
W redakcji „New York Timesa” słowo „okupowany” sprawia kłopot   Flatow   2022-05-03
Spiskowe teorie szacownego “Guardiana”   Collier   2022-05-01
Czarny Piotruś w rękawie Putina   Koraszewski   2022-04-30
Odstraszanie Chin: USA powinny uzbroić Tajwan po zęby – natychmiast   Chang   2022-04-29
Bliski Wschód: amerykańska wizja   Taheri   2022-04-28
Kursy walut w czasach putinowskiej zarazy   Koraszewski   2022-04-27
Przypomnienie o wszystkich tych palestyńskich uchodźcach   Bard   2022-04-27
Recenzja książki People Love Dead Jews     2022-04-26
Długi zbiór krótkich tematów   Rosenthal   2022-04-25
Turcja: Strzeżcie się islamistów niosących dary   Bekdil   2022-04-23
Dno nienawiści do Izraela   Levick   2022-04-22
Problem z świadkami Boga i z błaznami w kapłańskich szatach   Koraszewski   2022-04-21
Sprawy, których nie zauważają apologeci Putina   Taheri   2022-04-19
Europa kocha Palestyńczyków i udaje, że nie wie dlaczego   Koraszewski   2022-04-17
„Guardian” trzyma się narracji „biernej ofiary” w sprawie arabskiej przestępczości   Levick   2022-04-16
Gaz ziemny dla Hezbollahu, ale nie dla UE?   Bryen   2022-04-15
Nie, Sekretarzu Blinken, palestyński terror nie jest “bezsensowny”   Suissa   2022-04-15
Kiedy rządy stają po stronie antysemitów   Tobin   2022-04-14
“Kiedy Biden zobaczy, że jego błędy szkodzą interesom Ameryki?”   Toameh   2022-04-13
Wielki rosyjski energetyczny przekręt   Meotti   2022-04-12
Wojna zmienia ludzi w bestie   Koraszewski   2022-04-12
To demografia, głupcze!   Bard   2022-04-10
Wykopanie Rosji z Rady Praw Człowieka ONZ jest pustym gestem   Tobin   2022-04-07
Nieskończona ignorancja wiązania potrzeb Ukrainy z izraelską Żelazną Kopułą   Frantzman   2022-04-07
Jak Unia Europejska finansuje działania na Zachodnim Brzegu łamiące międzynarodowe prawo i podważające pokój   Van Koningsveld   2022-04-06
Obywatel i jego ewolucja w czasie i przestrzeni   Koraszewski   2022-04-06
Irański emerytowany generał: Rosja nie powinna być pośrednikiem w rozmowach nuklearnych     2022-04-05
Pod sztandarem walki z faszyzmem i o prawa człowieka   Koraszewski   2022-04-04
Prawdziwy powód krytykowania izraelskiej reakcji pomocowej dla Ukrainy   Altabef   2022-04-04
Oskarżenie o apartheid, Porozumienie Abrahamowe i “właściwa strona historii”     2022-04-03
Co się dzieje w gabinecie Putina?   Koraszewski   2022-04-01
Czy wywiad USA podrasowuje dowody o Iranie?   Bard   2022-03-31
PMW demaskuje żałosne “potępienie” terroru przez Abbasa   Marcus   2022-03-31
Jak Putin wydał miliony na szerzenie fałszywych informacji o szczelinowaniu   Ridley   2022-03-30
Wiara i człowieczeństwo - przypadek islamu   Koraszewski   2022-03-29
Dla Żydów fake news nie zaczynają się od Trumpa – zaczynają się od Al Dury   Amos   2022-03-28
Arabia Saudyjska i ZEA odmawiają poparcia USA przeciwko Rosji, ponieważ USA odmawiają poparcia ich przeciwko Iranowi     2022-03-28
BBC, rewizja historii i wynalezienie starożytnej Palestyny   Collier   2022-03-27
Grupa na wydziale prawa Harvardu, próbuje tak zdefiniować “apartheid”, by pasował do Izraela     2022-03-26
Czekiści z ulicy Sezamkowej   Koraszewski   2022-03-26
“Uczyńmy antyamerykańskie dyktatury znowu wielkimi”   Rafizadeh   2022-03-25
Kolejny palestyński “umiarkowany” jest zdemaskowany   Flatow   2022-03-24
Porażka odstraszania   Stewart   2022-03-24
Posłaniec z nieudanej przeszłości wskazuje ku problematycznej przyszłości   Tobin   2022-03-23
Jak odstraszyć wystraszonego, że nie dość straszy?   Koraszewski   2022-03-21
Czechosłowacka opcja   Rosenthal   2022-03-20
Zwycięzcą w wojnie z Ukrainą nie będzie Rosja ani Ameryka. Będą nim Chiny   Stern   2022-03-19
Jeśli chcesz prawdziwego pokoju, nie nalegaj na podział Jerozolimy, @USAmnIsrael     2022-03-19
Dlaczego świat tak bardzo obchodzi to, co Izrael robi w sprawie Ukrainy?   Tobin   2022-03-18
Amnesty International przyznaje, że chce zniszczenia Izraela   Collier   2022-03-17
Wymyślanie dyskryminacji tam gdzie jej nie ma   Abdul-Hussain   2022-03-16
Przeciwstawianie się Putinowi jest czymś więcej niż sympatią dla słabszego   Tobin   2022-03-15
Sonata na cztery kałachy i czołg   Koraszewski   2022-03-15
Nowa Wielka Gra   i Hügo Krüger   2022-03-14
Reakcje “przebudzonych” na wojnę w Ukrainie   Goska   2022-03-14
Coraz więcej i więcej…   Bard   2022-03-13
To nie jest irańska umowa Obamy. To jest coś dużo, dużo gorszego   Noronha   2022-03-12
Eksperci szukający zrozumienia   Koraszewski   2022-03-10
“Między Kijowem a Gazą” – ukrainizacja palestyńskiej narracji     2022-03-09
Ruch Putina na rzecz podkopania obudzonego Zachodu   Blum   2022-03-08
Putin i prawo niezamierzonych konsekwencji   Taheri   2022-03-08
Następnym celem zastraszania przez Rosję może być Izrael   Svetlova   2022-03-06
Dlaczego irańscy mułłowie są zachwyceni nuklearną umową z Bidenem   Rafizadeh   2022-03-05
Niemcy w historycznym zwrocie porzucają proputinowską politykę wobec Rosji   Kern   2022-03-05
Rosyjski tyran Władimir Putin   Newell   2022-03-04
Moce sprawcze globalnego znikania   Zbierski   2022-03-04
Barbarzyńcy doszli do wniosku, że już można   Koraszewski   2022-03-02
Czego Izrael musi nauczyć się z wojny w Ukrainie   Steinberg   2022-03-01
Dlaczego Arabowie nie ufają administracji Bidena   Toameh   2022-02-27
Minął kolejny dzień wojny   Koraszewski   2022-02-27
Najlepszy sojusznik Putina   Koraszewski   2022-02-26
Spojrzeć kłamstwu w oczy   Koraszewski   2022-02-25
Katar i gry wojenne   Collins   2022-02-25
Wolność słowa w Wielkiej Brytanii?   Bergman   2022-02-24
Czy zwracamy zbyt dużo, czy zbyt mało uwagi na “Szwadron”?   Tobin   2022-02-24
Mój ojciec był idiotą   Koraszewski   2022-02-23
Pięciogwiazdkowy dżihad palestyńskich przywódców   Toameh   2022-02-22
Administracja Bidena blokuje gazociąg z Izraela do Europy   Kern   2022-02-22
Dramat mieszkańców Gazy   Fitzgerald   2022-02-19
Nie wolno zaprzeczać nazistowskim korzeniom arabskiego antysemityzmu   Julius   2022-02-17
Kto pamięta Gitę Sahgal?   Koraszewski   2022-02-17
Podwójna śmierć „Palestyńczyków”   Pandavar   2022-02-16
Rzeczywisty apartheid na Bliskim Wschodzie   Toameh   2022-02-16

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

„Przebudzeni”


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologia


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk