Prawda

Niedziela, 26 czerwca 2022 - 12:30

« Poprzedni Następny »


Światła, kamera, akcja, terror


Frimet i Arnold Roth 2015-06-10

Abdullah Barghouti: Idol dla tych,<br /> którzy pragną morderstwa jeszcze większej liczby <br /> żydowskich dzieci [Źródło zdjęcia]
Abdullah Barghouti: Idol dla tych,
którzy pragną morderstwa jeszcze większej liczby 
żydowskich dzieci [Źródło zdjęcia]


Może nie jest dziwne, że cały czas śledzimy publiczne pojawianie się dwojga z głównych sprawców zamordowania naszego piętnastoletniego dziecka.

Malki, najstarsza z naszych córek, była jedną z niewinnych ofiar zamordowanych w barbarzyńskim ataku terrorystycznym w centrum Jerozolimy na pizzerię Sbarro 9 sierpnia 2001 r. Tamtego dnia zabitych zostało piętnaścioro ludzi. Szesnasta ofiara jest od dnia zamachu do dziś nieprzytomna. Ponadto 130 osób, w większości piesi przechodzący ruchliwym skrzyżowaniem w Jerozolimie, zostało okaleczonych i straszliwie poranionych.

Eksplozję spowodowano przez wysłanie ludzkiej bomby do centrum Jerozolimy z czymś, co wyglądało jak futerał gitary przewieszony na plecach. Ta bomba (bo gitara była bombą) została zmontowana przez specjalistę wytwarzającego bomby, Abdullaha Barghoutiego, Kuwejtczyka, który w czasie swojej niedługiej kariery wyprodukował wiele bomb do zabijania cywilów, które rozerwały na kawałki łącznie 66 ludzi.

W 2004 r. został skazany przez sąd izraelski – po przyznaniu się do winy – na jeden wyrok dożywocia za każdą śmierć, jaką spowodował. Plus jeden dodatkowy wyrok dożywocia za wszystkich, których zranił, ale którzy przeżyli: w sumie 67 wyroków dożywocia.

Szatańskie rękodzieło Barghoutiego odebrało życie niewinnym ludziom w kilku najstraszniejszych zamachach w owym okresie:

I, naturalnie, jest on obecnie idolem wielu milionów

Niektóre z dowodów na to twierdzenie znajdują się w przeglądzie jego wielkiej bazy fanów, jaki zrobiliśmy dwa lata temu: patrz "1-Jul-13: 66 acts of murder make him a hero in parts of the Arab world. What does this tell us about parts of the Arab world?" (1 lipca 2013: 66 morderstw czyni z niego bohatera w świecie arabskim. Co nam to mówi o częściach świata arabskiego?)

Jeśli ktokolwiek czuje się zirytowany takim niesprawiedliwym uogólnieniem, chcemy poinformować o naszej stojącej ofercie. Od lat jesteśmy gotowi przedrukować i/lub dać link do każdego opublikowanego potępienia czynów i wartości tego człowieka. Jest tylko jeden warunek: musi to być opublikowane po arabsku. Czekamy od lat, by ktoś wziął nas za słowo. Najwyraźniej jest to trudniejsze niż się wydaje.

 

Barghouti miał głęboki wpływ na innych ludzi: zespół sędziowski, który go skazał, wyraził żal, że kara śmierci nie była opcją. (Jedynym razem, kiedy w Izraelu wykonano karę śmierci, dotyczyło to nazistowskiego zbrodniarza wojennego, Adolfa Eichmana w 1962 r.)

 

Produkujący bomby socjopata jest zamknięty w więzieniu izraelskim od 2004 r. Z więzienia przypomina każdej chętnej publiczności o bestialstwie, które leży u podstaw jego morderczej natury66 niewinnych ludzi zabitychZbyt mało, oświadcza – stanowczo i wyraźnie. W 2006 r., w intymnej scenerii spokojnego wywiadu, nadanego na cały świat przez CBS w programie telewizyjnym '60 Minutes', Barghouti powiedział:

 

"Żałuję, bo liczba wynosi tylko 66. To jest odpowiedź, która chcesz usłyszeć? Tak, żałuję, bo chcę więcej." [Cytowane na stronie CBS]

Podkreślał to także, kiedy pojawił się w innym sądzie izraelskim w 2010 r. Wówczas skorzystał z okazji by powtórzyć swoje poświęcenie dalszemu zabijaniu jeśli będzie znowu wolny.


Powtarzamy to tutaj, nie dlatego, że spodziewamy się wzbudzić współczucie dla ofiar tego zdeprawowanego człowieka, mała szansa. Chodzi o to, że doprowadza nas do wściekłości to, jak łatwo i bez kosztów udaje mu się – z środka więzienia o zaostrzonym rygorze w osławionym izraelskim systemie sprawiedliwości – przekazywać swoje przesłanie masom spragnionym i śliniącym się w oczekiwaniu na przesłanie, które on ucieleśnia. Jest niemal tak, jakby dobrzy ludzie po naszej stronie nie rozumieli, jak karmi się, rośnie i rozkwita triumfalizm islamskich dżihadystów na tego typu informacjach.

 

Mówimy o tej wiadomości, opublikowanej dziś po południu (31 maja):

 

Więzień z Hamasu szmugluje telefon do celi, udziela wywiadu radiowegoFunkcjonariusze Służby Więziennej mówią, że Abdullah Barghouti spotka się z akcją dyscyplinarną Times of Israel | May 31, 2015 | Więzień z Hamasu, Abdullah Barghouti, spotka się z akcją dyscyplinarna po tym, jak w niedzielę udzielił nielegalnego wywiadu telefonicznego ze swojej celi więziennej. Barghouti, który przebywa w więzieniu Ramon w południowym Izraelu, użył telefonu komórkowego, przeszmuglowanego do jego celi więziennej, aby udzielić wywiadu dla stacji radiowej Al-Rai radio w Gazie. Rozmowa ta była złamaniem reguł więziennych, które zabraniają mu rozmów przez telefon lub udzielania wywiadów. Podczas rozmowy, która trwała około czterech minut, Barghouti, jak donosi witryna internetowa Ynet, wezwał Hamas i jego skrzydło militarne, Izz al-Din al-Kassam, by zawarli umowę z Izraelem o uwolnieniu więźniów. Powiedział: “Jesteśmy niezłomni i czekamy cierpliwie, zgodnie z waszą obietnicą dla nas. Będziemy się tego trzymać, czy zostaniemy uwolnieni dzisiaj, czy za kolejne tysiąc lat”. Wezwał również skrzydło militarne Hamasu, by nie miało litości dla „izraelskiego wroga”.

Funkcjonariusze Izraelskiej Służby Więziennej powiedzieli w reakcji na to, że “zostaną podjęte przeciwko niemu kroki dyscyplinarne za ten wywiad, a sprawa przeszmuglowania telefonu zostanie zbadana” ...

 

W chwilę po ukazaniu się tej relacji Israel National News, zacytował rzecznika Izraelskiej Służby Więziennej, który powiedział, że Barghouti został ukarany tego popołudnia przez zamknięcie w izolatce więziennej. Na jak długo? Istotne pytanie – ale nie powiedzieli. (I nie jest to pierwszy raz. W 2010 r., kiedy udzielił wywiadu opublikowanego tutaj, powiedziano nam, że zapłacił za to izolatką więzienną.)


Barghouti, w zeszłym tygodniu w więzieniu izraelskim
Barghouti, w zeszłym tygodniu w więzieniu izraelskim

Nie słyszeliśmy wywiadu Barghoutiego dla Al-Rai. W zeszłym tygodniu jednak na niektórych stronach internetowych i mediach społecznościowych, jakie przeglądamy, natykaliśmy się na to zdjęcie.

Sądząc z kontekstu, jest to niedawne zdjęcie. Zgadujemy, że zrobiono je tym samym telefonem, którego użył do wywiadu. Nie widzieliśmy żadnych doniesień prasowych, które wspominałyby o tym, że zrobiono także zdjęcia tego mordercy i że są rozpowszechniane. Być może jesteśmy jedynymi nie-Arabami, którzy o tym wiedzą i których to obchodzi. Sądzimy, że ludzie powinni o tym wiedzieć, ponieważ jest bardzo źle, jeśli to się dzieje.

Jak źle? Jeśli klikniesz tutaj, możesz zobaczyć via Google, że zostało skopiowane i opublikowane ponownie na blisko dwustu stronach internetowych w całym świecie arabskim w ciągu ostatnich kilku dni. Liczba ta może być wyższa w momencie, kiedy to czytasz. Istnieje olbrzymi popyt na to, co emanuje od tej osoby.

Zostawimy na inną okazję wyjaśnienie salutu czterech palców na jego koszuli i jego prawej ręki. W skrócie, nazywa się Rabia, lub czasami R4BIA. Kobieta na zdjęciu poniżej także to robi razem ze swoimi kumplami:


Szczęśliwi islamiści, 2013
Szczęśliwi islamiści, 2013

Po raz pierwszy pokazaliśmy to zdjęcie – kobieta w czerni, trzech durnych mężczyzn, rozczapierzone palce – cztery miesiące temu, tutaj.

Podobnie jak nadal uwięziony morderca Barghouti, palce tej czwórki pokazują, że wszyscy są islamistami. Kobieta z odprężonym uśmiechem i w czarnych szatach, według jej własnych słów, planowała terrorystyczną zbrodnię w pizzerii Sbarro w Jerozolimie – ta kobieta zamordowała naszą córkę.

W sierpniu 2001 r., ubrana w kusą sukienkę, w wieku 21 lat, przeprowadziła bombę (ludzką bombę) przez punkt kontrolny Izraelskiej Armii i wprowadziła prosto do centrum Jerozolimy. Następnie, zgodnie z planem, wymknęła się, zanim bomba wybuchła i pojechała prosto do Ramallah do pracy. Była prezenterką wiadomości w palestyńskiej stacji telewizyjnej. Tam, przed kamerami, nie posiadała się z radości czytając pierwszą wiadomość – o "czynie oporu" w "okupowanej Al Kuds". Wielu martwych "syjonistów". Nie wspomniała, że była głównym zabójcą.


Morderczyni naszego dziecka czyta wiadomości w telewizji palestyńskiej<br /> kilka godzin po tym, jak sama zorganizowała masakrę, 9 sierpnia 2001
Morderczyni naszego dziecka czyta wiadomości w telewizji palestyńskiej
kilka godzin po tym, jak sama zorganizowała masakrę, 9 sierpnia 2001


To przyznanie przyszło później, podczas procesu w sądzie izraelskim. Została skazana za zamordowanie 15 osób, w tym naszej Malki.

Zdjęcie powyżej (to, które jest zatytułowane “Szczęśliwi islamiści”, 2013) jest dowodem na to, co stało się z wielokrotnym wyrokiem dożywocia, na jaki została skazana. Jest to zdjęcie zrobione w 2013 r. w stolicy arabskiej. Jest ona całkowicie wolna od października 2011 r. Tło jej uwolnienia opisujemy tutaj. Dziewięć miesięcy po wyjściu z więzienia, triumfująca, wzięła ślub przed kamerami stacji telewizyjnych z całego świata arabskiego. Promieniejący pan młody był (jest) kolejnym skazanym, zatwardziałym i niesprawiedliwie uwolnionym terrorystą/mordercą. Jak sugeruje to zdjęcie, jest ona zadowoloną kobietą z misją – używając swojej niewątpliwej pozycji celebrytki w świecie arabskim (i swoich kont na Facebooku i na Twitterze) – zachęca innych ludzi do zabicia innych dzieci żydowskich.  

Z doświadczenia wiemy, że pewna grupa naszych czytelników będzie siedziała, ze smutkiem potrząsała głowami i zastanawiała się, jak mogły zdarzyć się te straszliwe rzeczy.


Morderczyni, obecnie wolna jak ptak, w swoim cotygodniowym programie telewizyjnym, nadawanym na cały świat, sprzedająca terror islamski na entuzjastycznym rynku międzynarodowym

Morderczyni, obecnie wolna jak ptak, w swoim cotygodniowym programie telewizyjnym, nadawanym na cały świat, sprzedająca terror islamski na entuzjastycznym rynku międzynarodowymInna część pragnie, pragnie gorąco, by nadszedł dzień, kiedy ten człowiek w żółtej koszulce wyjdzie wolny z celi więziennej i zajmie prawowite miejsce w społeczeństwie arabskim, gdzie będzie wychwalany za odwagę, heroizm, przywództwo, osiągnięcia, wizję i wielkość.

 

Tę kobietę tymczasem można oglądać na żywo w telewizji co piątek wieczorem oraz na YouTube w programie propagującym terror, którego jest prezenterką w Ammanie w Jordanii, a który jest nadawany na cały świat przez sieć satelitarną Hamasu. (Szczegóły znajdują się
tutaj.)

Jako rodzice jednego z wielu dzieci zabitych przez te nienasycone potwory, zostaliśmy z koniecznością kontynuowania konstruktywnego życia, zajmowania się rodzinami, pracą, społecznością i z próbami nie pozwolenia sobie na wytrącenie z równowagi przez koszmarne  zjawisko systemu więziennego, który pozwala na to, by służyć jako platforma propagandowa dla napędzanych nienawiścią dżihadystów.

 

Sądziliśmy, że mieliśmy tego pod dostatkiem, kiedy w 2007 r. ekipa filmowa została wprowadzona do więzienia izraelskiego, gdzie wierzyliśmy, że morderczyni naszego dziecka spędzi resztę swoich dni. Nigdy nie dowiedzieliśmy się, kto zaaprobował wejście tej ekipy ani dlaczego to zrobiono. Rezultatem był film pod tytułem Hot House, który był szeroko omawiany w „New York Times” (ku naszej furii) i z czasem przyczynił się, jak sądzimy, do jej niczym nieusprawiedliwionego i niesprawiedliwego uwolnienia z więzienia kilka krótkich lat potem.

Końcowa refleksja w tej zastanawiającej sprawie:

Barghouti otrzymuje co miesiąc od Autonomii Palestyńskiej płacę, która jest wielokrotnością pensji wysokiego urzędnika w zdominowanym przez Abbasa rządzie Autonomii Palestyńskiej. Kiedy zostanie uwolniony, jak się obawiamy, że się stanie, otrzyma olbrzymią sumę jednorazowo. Taka jest polityka Autonomii Palestyńskiej.

Tamimi, która odsiedziała mniejszą liczbę lat w więzieniu izraelskim za swoje zbrodnie, zarabiała miesięcznie mniej, ale już zainkasowała wielką sumę przy uwolnieniu. Oboje są stowarzyszeni z Hamasem, rywalem Autonomii Palestyńskiej. Nie ma to jednak znaczenia. Schemat finansowania/nagradzania terroru przez Autonomię Palestyńską stosuje się do wszystkich. Nie jest ważne, kogo popierasz; liczy się to, kogo zamordowałeś.

A do tych spośród naszych czytelników, którzy płacą podatki w państwie europejskim mamy pytanie: Kto waszym zdaniem finansuje te wypłaty?

Można zacząć dochodzenie tutaj: "Dutch, British and German MPs condemn PA deception, antisemitism, and terror glorification" [PMW, 25 maja 2015]. A tutaj jest nieco szczegółowego i niepokojącego tła dla czytelników z Wielkiej Brytanii.

 

 

31 may 15 Lights, camera, action, terror

31 maja 2015

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska


Frimet i Arnold Roth

Rodzice zamordowanej przez terrorystów z Hamsu 15-letniej Malki Roth. Ich córka została zamordowana 9 sierpnia 2001 roku podczas zamachu na restaurację  Sbarro.  W zamachu zamobójczym zginęło wówczas 15 cywilów, w tym 7 dzieci, 130 osób zostało rannych.

Frimet i Arnold Roth od wielu lat prowadzą stronę internetową This Ongoing War

Państwo Frimet i Arnold Roth założyli również fundację imienia swojej córki. Fundacja ta zajmuje się pomocą dla dzieci żydowskich, muzułmańskich i chrześcijańskich.


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Brunatna fala

Znalezionych 1066 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Analiza najnowszej propagandowej publikacji ONZ   Litman   2022-06-26
Izrael musi wydalić tego dyplomatę UE   Marcus   2022-06-21
Kwestia żydowska w wielkim świecie   Koraszewski   2022-06-11
Iran nie czeka na broń jądrową, by zdestabilizować Bliski Wschód   Toameh   2022-06-10
Turcja, terroryści i NATO   Bulut   2022-06-07
David Rovics o Dżanin 2002   Landes   2022-06-02
CNN znajduje swoich “tańczących Izraelczyków”   Collier   2022-05-31
Jeden majowy dzień — w Jerozolimie i Nowym Jorku   Chesler   2022-05-26
Krew Shireen abu Akleh jest na rękach Palestyńczyków   Rosenthal   2022-05-21
Nie da się rozwiązać problemu antysemityzmu ONZ przez ignorowanie go   Tobin   2022-05-18
Rosja i Chiny: najgorszy moment w historii   Chang   2022-05-12
Putin, Hitler i historii kobyła   Koraszewski   2022-05-11
Izrael: najczystszy kraj świata   Bard   2022-05-11
Palestyński kult śmierci – uwielbienie mordowania Żydów   Collier   2022-05-10
Iran mówi otwarcie – i powinniśmy uważnie słuchać     2022-05-08
Wspaniała wiadomość na Jom HaSzoah! Nie ma antysemitów!     2022-05-07
Czy umiemy wyobrazić sobie świat bez Izraela?   Tobin   2022-05-06
Allah sprowadził Żydów do Palestyny, żebyśmy mogli ich wykończyć     2022-05-04
Ramadan kończy się z hukiem   Blum   2022-05-02
Oni wszyscy mają krew na rękach   Collier   2022-04-21
W XXI wieku antysyjonizm znaczy antysemityzm   Tobin   2022-04-20
Jak USA utrwalają palestyńską przemoc   Blum   2022-04-19
Palestyńczycy popierają mordowanie przypadkowych Żydów     2022-04-18
Szaleństwa głębokiej wiary   Fitzgerald   2022-04-13
Intifada z okazji ramadanu?   Blum   2022-04-09
Nie nagradzajcie Palestyńczyków za nową falę terroru   Tobin   2022-04-05
Większość “Palestyńczyków” głosowałaby dziś na Hamas   Greenfield   2022-04-02
Dlaczego Stany Zjednoczone nadal płacą za antysemicką farsę w ONZ?   Tobin   2022-04-01
AP zachęcała do zamachu terrorystycznego w Beer Szewie… i nagrodzi go   Marcus   2022-03-29
Śpiew i taniec o “apartheidzie”: Infantylna @Amnesty jest obecnie taka sama jak inne antyizraelskie grupy     2022-03-22
Reportaż rosyjskiej telewizji o syryjskich żołnierzach zgłaszających się na ochotnika do walki wraz z Rosją przeciwko Ukrainie     2022-03-17
Obywatele właściwie poinformowani   Koraszewski   2022-03-16
Kłamstwo o dłuższej i silniejszej umowie z Iranem   Bard   2022-03-11
Biden rozbija złudzenia Izraela   Glick   2022-03-10
Electronic Intifada w pełni popiera Putina   Collier   2022-03-07
Propagandowy front Władimira Putina   Koraszewski   2022-03-07
Rosja: Iran jest naszym sojusznikiem, uczestniczymy w rozwijaniu jego projektu nuklearnego     2022-03-03
Chiny: To USA są winne ukraińskiego konfliktu     2022-03-02
„Apartheid” jest nową „okupacją” – terminem używanym w czysto propagandowych celach     2022-02-28
Czy Putin będzie strzelał do zakładników?   Rosenthal   2022-02-28
Lepszy kontrakt za pochwałę terroryzmu   Fitzgerald   2022-02-23
Nękanie w Judei i Samarii musi się zakończyć – ale kto nęka kogo?   Oz   2022-02-20
Nie ugłaskuj krokodyla “przebudzenia”     2022-02-18
Toksyczna szczodrość. Jak Europejczycy używają izraelskich NGO do destabilizowania Izraela   Altabef   2022-02-15
Losowy przykład nieuczciwości raportu Amnesty International     2022-02-14
Strategia Autonomii Palestyńskiej używania dzieci-żołnierzy przeciwko Izraelowi   Marcus   2022-02-13
Co naprawdę oznacza wspieranie „palestyńskiego pojednania”?   i Itamar Marcus   2022-02-12
Saudyjski dziennikarz o zerwaniu związków z Palestyńczykami   Fitzgerald   2022-02-11
Groza ujawnienia proizraelskiego stanowiska   Goska   2022-02-09
Neonazistowska fascynacja salafickim dżihadem   Wójcik   2022-02-08
Antysemici wszystkich krajów łączcie się   Koraszewski   2022-02-07
Palestyńscy najemnicy Iranu: Dżihad przeciw Izraelowi i Ameryce   Toameh   2022-02-06
Kościół, który promuje antysemityzm   Tobin   2022-02-04
Grupy terrorystyczne kochają Amnesty International, jako że kieruje się planami zniszczenia Izraela naszkicowanymi w Durban     2022-02-03
Amnesty wymyśla kolejną definicję apartheidu – tylko dla Izraela     2022-02-02
Wojna przeciwko Żydom prowadzona przez grupy “obrony praw człowieka”: @Amnesty, @HRW i @BTselem     2022-02-01
Powrót „Protokołów mędrców Syjonu”   Rosenthal   2022-01-31
„Guardian” wynalazł nowe antyizraelskie oszczerstwo: „Sportswashing”   Levick   2022-01-30
Pamiętajcie Dajr Jasin!   Troy   2022-01-29
Wikipedia morduje historię     2022-01-25
Associated Press zamienia palestyński wypadek drogowy w podżeganie przeciwko Izraelowi   Fitzgerald   2022-01-23
Wędrówka idei na Bliskim Wschodzie   Mansour   2022-01-22
Neonaziści dążą do wykucia braterskiej więzi z dżihadystami   Stalinsky   2022-01-19
Kiedy atakowani są Żydzi, przedstawiciele władz boją się powiedzieć “antysemityzm”   Frantzman   2022-01-17
Sowieckie kłamstwo o izraelskim apartheidzie   Kemp   2022-01-14
„Nieistotne religijne idee”? Nie, każdy terroryzm jest oparty na głębokiej wierze, niezależnie od tego, czy jest religijny, polityczny, społeczny czy inny – część I   M. Reiter   2022-01-13
Litania nieszczęść Hassana Nasrallaha   Fitzgerald   2022-01-13
Palestyńczycy: Jesteśmy dumni z naszych terrorystów   Tawil   2022-01-11
Życie w epoce kamienia   Rosenthal   2022-01-09
The Yellow Spot: szczegółowa relacja z tamtych czasów o nazistowskim prześladowaniu Żydów w latach 1933-1935 brzmi bardzo podobnie do dzisiejszego antysemityzmu     2022-01-08
Co stałoby się z Arabami podczas nuklearnego uderzenia na Izrael i dlaczego nikogo to nie obchodzi?     2022-01-07
Z Facebooka egipskiego dysydenta   Mansour   2022-01-04
Co naprawdę zdarzyło się z milionem Żydów w krajach arabskich?   Collier   2022-01-03
Palestyńska szkoła terroryzmu   Tawil   2022-01-02
ONZ wypowiada wojnę Izraelowi   Rosenthal   2021-12-31
Unicestwienie Izraela najwyższym ideałem Iranu     2021-12-27
Według sondażu 93% palestyńskich Arabów w Jerozolimie woli rządy izraelskie od palestyńskich   Fitzgerald   2021-12-25
Human Rights Watch znowu zakłada, że Żydzi są rasistami i na tej podstawie pisze raport o Lod     2021-12-23
Kiedy antysyjonistyczna grupa dowodzi, że jej propaganda jest kłamstwem   Oz   2021-12-22
Obosieczny antysemityzm przyzwolenia   Nirenstein   2021-12-20
Iran: eksportowanie ropy czy rewolucji?   Taheri   2021-12-18
Znajdowanie prawdziwych ofiar terroru   Collins   2021-12-17
Na kampusach wśród personelu komisji “Różnorodności, równości i włączenia” są najbardziej nietolerancyjni ludzie     2021-12-16
Dziesiąta rocznica “pinkwashing” i czego nas ona uczy o antysemickich teoriach spiskowych     2021-12-10
Raport nazywa traktowanie chrześcijańskich dziewcząt i kobiet w muzułmańskich krajach “katastrofą praw człowieka”   Spencer   2021-12-03
Antysyjonizm i antysemityzm nie robią niczego, by pomóc Palestyńczykom   Regev   2021-11-29
Sunnicki Hamas i szyicki Iran: braterska więź w terrorze pod hasłem “śmierć Izraelowi”   Fitzgerald   2021-11-27
Terrorysta, który rozbija wszystkie stereotypy o terrorystach   Flatow   2021-11-23
Unia Europejska nadal nie wpisuje całego Hezbollahu na listę organizacji terrorystycznych   Fitzgerald   2021-11-22
Czy termin “nakba” jest antysemicki?     2021-11-21
“Od Rzeki do Morza”: Hamas wyjaśnia, czego chcą brytyjscy studenci   Kemp   2021-11-16
Jak Palestyńczycy ukradli cierpienia, no cóż, właściwie wszystkim   Collier   2021-11-14
Terroryści „palestyńskiego” dżihadu dostają więcej niż zarabiają lekarze i nauczyciele   Greenfield   2021-11-11
EU @eu_eeas ciągle mówi o nieistniejących “granicach sprzed 1967”, skoro explicite nigdy nie miały one być granicami?     2021-11-10
Odciąć finansowanie NGO powiązanych z terroryzmem   Eid   2021-11-07
Palestyńscy więźniowie, o których nikt nie mówi   Toameh   2021-11-06
Niemka skazana za zbrodnie ISIS   Frantzman   2021-11-02
Terroryzm jako palestyńska kultura   Marcus   2021-11-02
Dlaczego Palestyńczycy nie mogą zawrzeć pokoju z Izraelem   Toameh   2021-10-29
Czy Trzecia Konwencja Genewska stosuje się do palestyńskich terrorystów aresztowanych przez Izrael?    Hirsch   2021-10-28

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

&#8222;Przebudzeni&#8221;


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologia


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk