Prawda

Niedziela, 3 marca 2024 - 17:39

« Poprzedni Następny »


Palestyński kult śmierci – uwielbienie mordowania Żydów


David Collier 2022-05-10


Kiedy kolejnych szesnaścioro żydowskich dzieci zostało sierotami po brutalnych mordach popełnionych siekierami w Elad, widzimy nienawistników, jak świętują na całym świecie. Antyizraelski aktywizm nie jest żadnym ruchem “praw człowieka” ani opowiadaniem się za palestyńskim państwem. Jest to kult śmierci, który zaprzecza prawdzie, pragnie rozlewu krwi, gloryfikuje przemoc i czci śmierć. Jest to kult wyznawany przez ludzi, którzy z powodu własnych frustracji szukają satysfakcji w mordowaniu Żydów.

Terroryzm


Kolejnych trzech Izraelczyków zginęło w czwartek wieczorem pod ciosami wymachujących siekierami terrorystów. Dwóch z nich zamordowano, kiedy przechadzali się po miejscowym parku. Trzeci podwiózł tych dwóch terrorystów samochodem do Elad – miasta, do którego obaj terroryści często jeździli do pracy.  

Ten zamach jest ostatnim w serii morderczych zamachów w Izraelu, w których zginęło osiemnastu Izraelczyków:

 • 5 maja – Elad – Boaz Gol, Jonatan Hawakuk, Oren Ben Jitfah
 • 29 kwietnia – Ariel – Wiaczesław Golew
 • 7 kwietnia – Tel Awiw – Tomer Morad , Ejtam Magini , Barak Lufan
 • 29 marca – Bnei Brak – Amir Choury, Ja’akov Szalom, Awiszaj Jehezkel, Wiktor Sorokopot, Dimitri Mitrik
 • 27 marca – Hadera – Jezen Falah, Szirel Abukarat
 • i 22 marca – Ber Szeva – Doris Jahbas, Laura Jitcchak, rabin Mosze Krawitzki, Menahem Jehezkel

 Zamachowcy uderzają w różnych miastach, wybierając przypadkowe ofiary, używając  rozmaitej broni. Większość krajów znalazłaby się w jakimś paraliżu podczas takiej kampanii terroru, ale Izrael nie jest po prostu „jakimś krajem”. Izraelczycy widzieli już to wszystko i widzieli gorsze. Izraelczycy nie mają żadnych złudzeń – wiedzą, że ich wrogowie szukają okazji, by ich zabijać. Dlatego granice Izraela są ufortyfikowane, dlatego wynaleziono „Żelazną Kopułę”, dlatego zbudowano płoty bezpieczeństwa, dlatego są punkty kontrolne i dlatego Gaza jest obłożona sankcjami. Kiedy terroryści uderzają, większość dyskusji toczy się głównie o niepowodzeniach wywiadu, który, jak się uważa, pozwolił kilku nienawistnikom prześlizgnąć się przez sieć.  


Izraelczycy żyją dzisiaj tylko dzięki swojej sile, innowacjom i odporności. Są nieustannym celem obsesyjnego i brutalnego kultu śmierci.


Cel


Antyizraelski ruch może być owinięty w miękko brzmiące słowa-hasła, ale dąży do całkowitego zniszczenia żydowskiego państwa. Nie interesuje go wolność ani demokracja. W najlepszym wypadku chce zobaczyć Żydów ponownie na łasce i niełasce islamskich panów – w najgorszym, chce zniknięcia Żydów. Zrozumiawszy możliwość manipulowania zachodnim dyskursem o “prawach człowieka”, rozpoczęli intensywną i dobrze zorganizowaną kampanię propagandową. Zabrali się za delegitymizowanie Izraela przy nieustannym potoku kłamstw. Jakiejkolwiek jednak terminologii używają, zawsze chodzi im o to samo:   

 • Uwolnić Palestynę = zniszczyć Izrael
 • Od rzeki do morza = zniszczyć Izrael
 • prawo powrotu = zniszczyć Izrael
 • Jedno demokratyczne państwo = zniszczyć Izrael
 • Nie ma sprawiedliwości – nie ma pokoju = zniszczyć Izrael
 • Nie mamy problemu z Żydami, tylko ze syjonistami = zniszczyć Izrael

Połowa demonstrujących dzisiaj na antyizraelskich demonstracjach popiera despotów takich jak Assad, lub hybrydowe, represyjne reżimy, takie jak Pakistan lub Iran. Wychodzą na ulice tylko wtedy, kiedy mogą pokazywać swoją nienawiść do Izraela. Dlatego na antyizraelskich demonstracjach można zobaczyć tak wielu homfobicznych, mizoginicznych, popierających przemoc zbirów, którzy trzymają plakaty z, jak twierdzą, poparciem dla praw człowieka. Niemniej w tym tłumie są również tradycyjni lewicowcy, ale to tylko pogarsza złą sytuację. Mamy więc naprawiaczy świata i sygnalizujących swoją cnotę, którzy stoją ramię w ramię z islamistami i antyżydowskimi rasistami –a wszyscy jednym głosem domagają się zniszczenia żydowskiego państwa.


Lewica doznała etycznej implozji, kiedy zaadoptowała sprawę palestyńską. Mogli równie dobrze wziąć moralną duszę lewicy i wstrzyknąć jej cyjanek potasu.


Świętowanie


A kiedy brutalnie zamordowani Żydzi leżą na ulicy, widzimy wielu tych toksycznych zbirów, jak bardziej dosłownie świętują ich śmierć. Na przykład, kiedy rozdają słodycze na ulicach Gazy:Świętują jednak nie tylko ludzie w Gazie lub Nablusie . Media społecznościowe roją się od nienawiści.


Kiedy izraelski prezenter radiowy Jossi Dawidow zamieścił na Facebooku post o żałobie po zamachu w Elad, reakcja była przewidywalna. Pisząc, że reakcja była “przewidywalna” otwieram przepaść między tym, co jest normalne wobec wszystkich innych, a tym, co jest normalne wobec Żydów. Kiedy niewinni cywile są masakrowani na ulicach przez terrorystów, normalne jest niemal uniwersalne oburzenie i żałoba. Kiedy masakrowani są Żydzi, śmiech zazwyczaj jest głośniejszy od wyrazów współczucia naszych sojuszników. W 2021 roku doszło do tragedii na Górze Meron, w której zginęło 45 Izraelczyków. W sześć godzin od zamieszczenia informacji o tym dramacie Al-Dżazira otrzymała 30 tysięcy reakcji – ponad 10 tysięcy z nich było „śmieję się” lub „kocham” tę tragedię. Komentarze, które miały najwięcej  “polubień” pod postem, były najbardziej zjadliwe.


W rezultacie Żydzi, którzy w mediach społecznościowych piszą o swoich bolesnych przeżyciach, są zalewani reakcjami i komentarzami ludzi szczęśliwych, że zabito Żydów. Tylko przy żydowskim cierpieniu Żydzi muszą ograniczać możliwość reakcji na ich posty (jak to musiał zrobić Jossi Dawidow). To pokazuje poziom nienawiści do Żydów na świecie.


Kult składa się z realnych ludzi


I zanim ktokolwiek zacznie protestować przypomnijmy – w większości nie są to „trolle” ani boty, to są realni ludzie. Nie wszyscy mieszkają w Jordanii lub Algierii. Niektórzy żyją wśród nas na Zachodzie. Jak ten facet z Chicago, USA:Mouhanad Rahami wykształcił się w Chicago, chodził do szkoły i na uniwersytet w tym mieście. Niemniej naprawdę świętuje brutalne morderstwa siekierą. Z emoji, jakich używa, wiemy, że widzi to jako oznakę “siły” ruchu. Na zdjęciu poniżej (po prawej stronie) widać go, jak pomaga prowadzić antyizraelski protest w Chicago:To jest realny, żywy człowiek. Czołowe NGO świata wręcz spojrzą na to zdjęcie i nazwą go „działaczem na rzecz praw człowieka”.


Clare Spaulding z “Chicago Tribune” haniebnie nazwała wydarzenie w Chicago marszem “wzywającym do zakończenia rozlewu krwi”. Miles Kampf-Lassin zamieścił tweet o tym wydarzeniu, który rozprzestrzenił się jak ogień po prerii. Nazwał to wydarzenie „marszem o sprawiedliwość dla Palestyny”. Tak zawsze opisywane są antyizraelskie demonstracje.  


Jest jednak wręcz przeciwnie. Nie są wezwaniami do zakończenia rozlewu krwi ani marszami o sprawiedliwość. Te marsze są uosobieniem ruchu, który stara się osłabić i pozbawić władzy Żydów, by zostawić ich – narażonych – w środowisku, które jest zarówno pełne przemocy, jak wrogie wobec nich.  


Ludzie, którzy świętują śmierć niewinnych cywilów, nie są działaczami na rzecz praw człowieka. Są częścią kultu śmierci.   


Karykatury i memy celebrujące przemoc szerzą się jak ogień:Oczywiście, są także trolle. Jednak za nimi stoją ludzie, którzy wolą naśmiewać się z martwych Żydów pod osłoną anonimowości. Widzimy przykłady takie jak to konto Twittera, które przedstawia siekierę walczącą z „3 syjonistami”:To nie jest jakaś marginalna mniejszość


Naiwni naprawiacze świata będą twierdzili, że ekstremiści są tylko maleńką mniejszością. Prawdą jest jednak, że jest wielokrotnie więcej ludzi, którzy chcą zabijać Żydów lub którzy popierają morderców, niż jest Żydów na świecie.   


Wielu z tych, którzy wymachują palestyńskimi flagami, będzie twierdziło, że chcą tylko pokoju. Mimo ich słów jednak nie ma ani jednego nurtu antyizraelskiego, który uznaje, że ta obsesja na punkcie izraelskiej krwi, te mordercze zamiary mogą być powodem, by zakończyć poparcie dla nich. Jeśli mówią, że sprzeciwiają się ekstremizmowi, a równocześnie wymachują palestyńską flagą – nadal popierają pełną przemocy sprawę, jaką ona reprezentuje.  


Każdy post o tym morderstwie zamienił się w świętowanie. Post Uri Gobey’a na Facebooku został zalany obrazami siekier. Hananya Naftali otrzymał 179 „śmiejących się” emoji na swój post. W niespełna godzinę zobaczyłem dziesiątki tysięcy ohydnych wpisów – albo jako komentarze, albo emoji. A to jeszcze zanim spojrzałem, co dzieje się na Twitterze. Ten ohydny tweet, zamieszczony w kilka godzin po zamachu, otrzymał 1632 polubień:Niekończąca się nienawiść


Nic z tego nie istniałoby bez poparcia z Zachodu. Szkoły UNWRA, palestyńskie podręczniki – wszystko to jest opłacone z naszych podatków. Palestyńskie dzieci otwarcie naucza się kłamstw – wypaczonej wersji historii, która odziera żydowską historię z jakiekolwiek etycznego uzasadnienia. Przedstawia Izraelczyków jako podludzi godnych tylko śmierci. Wczoraj wieczorem oglądałem propagandowy film Hamasu “11 dni w maju” w londyńskim kinie. Odarta z kontekstu narracja mówi, że Izraelczycy są „morderczymi maniakami”. Jest to gangsterska propaganda z Gazy szerzona swobodnie na naszych ulicach. Film, który nie robi niczego poza szerzeniem nienawiści, ma pieczęć aprobaty UNICEFu.


Podczas gdy rządów krajów trzeciego świata nie stać na kopanie studni lub montowanie  paneli słonecznych – Hamas przeznacza swoje pieniądze na rakiety i tunele. Dlaczego miejsce, którego sytuacja w najmniejszym stopniu nie sięga tragedii wielu innych – otrzymuje tak ogromne finansowe wsparcie, skoro wszystko, co robią ich władze, to wykorzystywanie  tych pieniędzy do prób zabijania Żydów? Jak to możliwe, że te pieniądze nadal do nich płyną?  


Kiedy spojrzysz na niezliczone NGO, które nieustannie organizują kampanie, by ludzie przekazali swoje pieniądze przeznaczone na dobroczynność na Gazę, zobaczysz, że jest więcej NGO pomagających Hamasowi w budowie rakiet niż NGO pomagających finansować nowe studnie w Nigrze (patrz Israel – Niger). I zwróćmy uwagę na perwersyjne zjawisko - okresy inicjowanej przez Hamas przemocy zawsze powodują wzrost dopływu pieniędzy do Strefy Gazy. Ludność Gazy widzi finansowe korzyści mordowania Żydów. To jest świat, w którym Żydzi muszą żyć.  


Cisi i chętni sojusznicy


A jeszcze są sojusznicy tego kultu śmierci. Organizacje, ruchy, pojedyncze osoby. Od Amnesty International i Human Rights Watch do Związków Nauczycieli, grup kościelnych i postaci politycznych.  


Znacie ten typ – każdy z nich zamieszcza niekończącą się, sfabrykowaną, antyizraelską propagandę, kiedy Izrael wyrzuca dzikiego lokatora, ale zachowują całkowite milczenie, kiedy Żydzi są masakrowani na ulicach.

 • Rashida Tlaib – żadnego tweetu o Izraelu od początku morderczej przemocy.
 • Jeremy Corbyn – żadnego tweetu o Izraelu od początku morderczej przemocy.
 • Chris Williamson – atakuje Izrael nieustannie – żadnego wspomnienia palestyńskiej przemocy.
 • Russell Brand – jedyną wzmianką o konflikcie było promowanie zainspirowanego przez Hamas filmu dokumentalnego.
 • Ilhan Omar – żadnego tweetu o Izraelu od początku morderczej przemocy.
 • Amnesty International – tweety o Izraelu tylko z atakami na Izrael – żadnej wzmianki o morderczej przemocy.
 • Human Rights Watch – tweety o Izraelu tylko z atakami – żadnej wzmianki o morderczej przemocy.

Nie ma znaczenia, jakie są tego powody tego zjawiska. Końcowe przesłanie jest takie samo – bębny nieustannej dehumanizacji Izraelczyków są coraz głośniejsze, a nagłośnieniem jest coraz częściej główny nurt mediów.


Oni są napędzani nienawiścią – nie jakimiś prawami człowieka


Kiedy Amnesty International świadomie szerzy kłamstwa, przypinając Izraelowi etykietę “państwa apartheidu”, zamienia każdego palestyńskiego terrorystę w “Nelsona Mandelę”.


Tych dwóch terrorystów z Elad, których schwytano w niedzielę rano, będzie teraz miało finansowe zabezpieczenie na resztę życia. Autonomia Palestyńska – finansowana przez Zachód – zapewni, że ich rodziny będą w komforcie spędzały swoje dni. Propalestyńskie grupy z ich plakatami wzywającymi do uwolnienia “wszystkich palestyńskich więźniów” – będą na ulicach żądały ich uwolnienia.

 

Na obszarach pod palestyńską kontrolą dzieci uczą się pragnienia zabijania Żydów – podczas gdy na Zachodzie ludzie wysyłają pieniądze, żeby pomóc „Palestyńczykom” w ich „walce”.


Nazywajmy to po imieniu – to jest kultem śmierci.


The Palestinian death cult – worshipping the murder of Jews

8 maja 2022

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska


David Collier
– brytyjski bloger i badacz antysemityzmu w mediach i organizacjach.  


Skomentuj Tipsa en vn Wydrukuj


Brunatna fala

Znalezionych 1436 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Opary zbiorowego obłędu   Koraszewski   2024-03-03
Protokoły mędrców Syjonu w Karcie Hamasu.Islamizacja zachodniego antysemityzmu i jego integracja do dżihadu przeciwko Żydom   Stern   2024-03-02
Powtarzanie kłamstwa czyni je powszechną prawdą. Jak „okupowane terytoria palestyńskie”     2024-03-01
Utrzymywanie olbrzymiego arsenału broni i oczekiwanie, że Zachód nakarmi głodujących Jemeńczyków   Stalinsky   2024-02-28
Jeśli Hamas przyznaje, że zginęło 6000 terrorystów, wiesz, że rzeczywista liczba jest co najmniej dwukrotnie większa     2024-02-27
„Przebudzone” skrzydło HamasuOd Londynu po Nowy Jork młodzi radykałowie stali się żołnierzami nienawiści do Żydów.   O'Neill   2024-02-27
Hamas: Palestyńscy cywile są także terrorystami   Toameh   2024-02-26
Premier Kataru: Nie należy oczekiwać, że Hamas uwolni zakładników za „zawieszenie broni”Negocjacje z terrorystami kończą się tylko w jeden sposób.   Greenfield   2024-02-25
Jak oskarżać Izrael o najgorsze łamanie praw człowiekaPRAKTYCZNY PORADNIK Wypróbowany przez organizacje „praw człowieka”!     2024-02-21
Kosmiczna zdrada żydowskich kobiet przez lewicęBrak solidarności wobec kobiet, które zostały bestialsko potraktowane przez Hamas, jest odrażający.   O'Neill   2024-02-16
Mistrzowska operacja odbicia zakładników   Koraszewski   2024-02-13
Palestyńscy terroryści, szpitale i perspektywy państwa palestyńskiego   Tawil   2024-02-12
Twierdza Hamasu w Rafah w Gazie jest kluczem do jego przetrwania   Frantzman   2024-02-10
WYPOWIEDZI IMAMÓW Z KALIFORNII W POPARCIU ATAKU HAMASU 7 PAŹDZIERNIKA     2024-02-06
Poszukiwani: przywódcy palestyńscy, którzy potępią terroryzm   Tawil   2024-02-05
Czy doszłoby do Holokaustu, gdyby Twitter istniał w latach czterdziestych XX wieku?  Oczywiście, że tak, a dowód na to mamy dzisiaj.     2024-02-05
Najpierw przyszli po mój lud, potem przyszli po ŻydówByły niewolnik z Sudanu Południowego o pogromie dokonanym przez Palestyńczyków 7 października   Deng   2024-01-30
„Droga” administracji Bidena do terrorystycznego palestyńskiego państwa   Tawil   2024-01-30
Coraz większa zawiść o HolokaustNowe pokolenie zamroczone ideologią bycia ofiarą desperacko pragnie swojego udziału w Holokauście.   O'Neill   2024-01-29
Kafka przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości   Wisse   2024-01-27
Lewicowy antysemityzm zawsze opiera się na teoriach spiskowych, a ta wojna to potwierdza     2024-01-24
Rzeczywistość Gazy     2024-01-22
Liban gości terrorystów, uderza w Izrael posiadając ogromny arsenał, a następnie skarży się, kiedy Izrael się broni   Tawil   2024-01-19
Nie odwracaj wzroku od głównej przyczyny epidemii antysemityzmu   Tobin   2024-01-18
Biden obiecał, że pomoc dla Gazy nie trafi do Hamasu. Skłamał.   Greenfield   2024-01-18
Te oskarżenia o „ludobójstwo” przynoszą hańbę ludzkości.    O'Neill   2024-01-16
Sieć terroru Hamasu w Europie   Greenfield   2024-01-16
Po 7 października rozpoczęła się era oficjalnego antysemityzmu   Tobin   2024-01-14
Walczymy z Ameryką, syjonizmem i wszystkimi, którzy atakują wielkość i honor Islamskiej Rewolucji Iranu     2024-01-13
Ludzie, kto za to płaci?   Koraszewski   2024-01-10
Zachód wciąż nie może pojąć, że Hamas kontroluje WSZYSTKO w Gazie – łącznie z całą pomocą humanitarną     2024-01-09
Nieświęty sojusz między “przebudzeniem” i barbarzyństwem   O'Neill   2024-01-07
„Zaufaj nauce”: media szerzą antysemickie oszczerstwo o Izraelu „kradnącym narządy” zmarłym Palestyńczykom – co jest medycznie niemożliwe     2024-01-03
Dekolonizacja umysłów zniewolonych   Koraszewski   2024-01-03
Krótka historia ataków Hamasu na pomoc humanitarną przeznaczoną dla mieszkańców Gazy     2024-01-01
Jak UNWRA wychowuje terrorystów   Tawil   2023-12-31
Globalne imperium Palestyny   Smith   2023-12-30
Nie oddawajcie Gazy Autonomii Palestyńskiej   i Itamar Marcus   2023-12-29
Mądrość Hamasu. Oni dobrze rozumieją wojnę, w której walczą.    Friedman   2023-12-29
Lekarze bez Granic (Médecins Sans Frontières), wspólnik Hamasu?   Destexhe   2023-12-27
Złe dziennikarstwo, zła wiara i rosnący antysemityzm   Koraszewski   2023-12-26
Itamar Marcus pokazuje Radzie Praw Człowieka ONZ, że antysemityzm AP doprowadził do 7 października   Marcus   2023-12-24
IDF daje Hamasowi więcej informacji wywiadowczych!   Pandavar   2023-12-22
Artykuł @NYTimes o cmentarzach w Gazie to nic innego jak antysemicka teoria spiskowa     2023-12-21
Iran wzywa do równowagi grozy i strachu     2023-12-20
Zniewolenie i rzeź Czarnych Afrykanów muszą się skończyć. Ten sam dżihad, który 7 października uderzył w Żydów, od dziesięcioleci atakuje Czarnych Afrykanów   i Ben Poser   2023-12-16
Hamas tworzy nową grupę terrorystyczną, żeby zniszczyć Liban   Toameh   2023-12-16
Nienawistnicy wygrali. Młodzi Amerykanie stają się coraz bardziej antysemiccy. Amerykańska żydowska diaspora może być skazana na zanikanie     2023-12-15
Przywódcy Hamasu: Naszym celem jest ustanowienie globalnego islamskiego kalifatu, a nie tylko wyzwolenie Palestyny     2023-12-14
Czy lewicowi dziennikarze kochają Hamas?   Koraszewski   2023-12-13
Dlaczego tak trudno zrozumieć, że kłamstwo jest integralną częścią strategii Hamasu?     2023-12-12
ONZ i Hamas: Partnerzy w zbrodni   Williams   2023-12-12
Dlaczego uniwersytety Ligi Bluszczowej są tak zblazowane w kwestii ludobójstwa   O'Neill   2023-12-08
Rosną dowody na przestępstwa seksualne Hamasu – ale rośnie też obojętność świata     2023-12-06
Nie akceptuj terroryzmu jako nowej normalności   Greenfield   2023-12-02
Od rzeki do morza   Herf   2023-11-30
Jedyna droga naprzód   Koraszewski   2023-11-29
Palestyńczycy są współwinni zbrodni Hamasu   Dershowitz   2023-11-28
Skrajne poparcie dla grupy terrorystycznej Hamasu i dla zagłady Izraela   Tawil   2023-11-27
Ludobójstwo i miliony jego obrońców   Koraszewski   2023-11-25
Al-Kaida na subkontynencie indyjskim     2023-11-25
Milczenie jest w rzeczywistości współudziałem   Pessin   2023-11-24
Globalne milczenie, kiedy Pakistan nakazuje przymusową deportację 1,7 miliona afgańskich uchodźców   Ahmad   2023-11-21
Marsz dla Palestyny był marszem skrajnie prawicowym   O'Neill   2023-11-20
List otwarty Żyda do świata zachodniego po ataku Hamasu na Izrael w 2023 r    Żyd   2023-11-20
Zrozumieć koszmar wojny w Gazie   Koraszewski   2023-11-19
Hamas jest postrzegany jako przedstawiciel Palestyńczyków   Marcus   2023-11-17
Dziennikarze pomagający terrorystom przyczyniają się do wprowadzenia nienawiści do Żydów do głównego nurtu   Tobin   2023-11-16
Zaciekłe podżeganie przez Al-Azhar: Pochwały dla palestyńskich bojówkarzy dżihadu; Losem Izraela jest zagłada; USA to największy szatan; Żydzi są potomkami małp i świń     2023-11-16
Human Rights Watch: Destrukcyjny program, symboliczna równowaga   Steinberg   2023-11-15
Plakaty przedstawiające porwane izraelskie dzieci powodują traumę wśród zwolenników Hamasu   Greenfield   2023-11-14
Rozwiązanie w postaci “dwóch państw”, żeby można było mordować Żydów   Tawil   2023-11-13
Rozgrzeszenie HamasuJak „przebudzeni” zachodni radykałowie stali się moralnymi spin doktorami Hamasu.   O'Neill   2023-11-12
Skąd biorą się zaprzeczenia potwornościom 7 października?   Glick   2023-11-11
Palestyna, czyli ostrze włóczni   Koraszewski   2023-11-11
Kolejna nowa wojna? Żołnierze, którzy ścinają głowy Ormianom są bohaterami Azerbejdżanu   Bulut   2023-11-10
Nie “tylko Hamas”   i Erielle Davidson   2023-11-09
Zlikwidowanie zbrodniarzy wojennych ratuje wszystkich   Bryen   2023-11-09
Popierają „Palestynę”, ponieważ nienawidzą Żydów   Tobin   2023-11-07
Mówimy „nie” hipokryzji i nienawiści UNICEF   Steinberg   2023-11-06
Kto powiedział, że Hamas nie reprezentuje Palestyńczyków?   Tawil   2023-11-04
Jak atak Hamasu zaskoczył Izrael   Greenfield   2023-11-03
Wojna z Źydami   Oren   2023-11-02
Negatywny wynik testu Hamasu   Landes   2023-11-02
Marzenie o aksamitnym Palestyńskim Państwie Hamasu i Innych   Koraszewski   2023-11-01
Powraca oszczerstwo o rytuale krwi   Dershowitz   2023-10-31
Jak Iran bezpośrednio wspierał atak Hamasu na Izrael   Toameh   2023-10-30
Który z nich powinien otrzymać pomoc humanitarną?   Pandavar   2023-10-29
Hamas, Israel i hipokryzja arabskich oraz innym muzułmańskich przywódców    Toameh   2023-10-28
To islam, głupczeNie chodzi tu o Izrael, kolonializm, globalizm czy kapitalizm; chodzi o islam.   Greenfield   2023-10-27
Barbarzyństwo Hamasu jest częścią tradycji arabskich pogromów   Julius   2023-10-27
Kim są cywile Gazy?   Bard   2023-10-26
Połowa amerykańskich wyborców poniżej 35. roku życia uważa, że masakry i gwałty na Żydach można uzasadnić     2023-10-25
Gwałt jako broń wojenna, tym razem w Izraelu. Dlaczego feministki milczą?   i Mandy Sanghera   2023-10-24
Cywile z Gazy potrzebują schronienia. Dlaczego świat arabski tego nie zapewni?   Jacoby   2023-10-23
Niemożliwe żądanie BidenaJego wizyta w Izraelu była pokazem dysonansu poznawczego.   Glick   2023-10-22
Nasze miasta i ulice są pełne nienawistników   Collier   2023-10-21
Polityczni i wojskowi przywódcy Iranu zachęcają Hamas do kontynuowania walki aż do osiągnięcia celu Iranu i Hamasu – zniszczenia Izraela     2023-10-20
Dlaczego Żydzi nie pozwolą się po prostu zabić?   O'Neill   2023-10-19
Wirusy tradycji, wirusy kłamstwa, wirusy umysłu   Koraszewski   2023-10-17

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

Lekarze bez Granic


Wojna w Ukrainie


Krytycy Izraela


Walka z malarią


Przedwyborcza kampania


Nowy ateizm


Rzeczywiste łamanie


Jest lepiej


Aburd


Rasy - konstrukt


Zielone energie


Zmiana klimatu


Pogrzebać złudzenia Oslo


Kilka poważnych...


Przeciwko autentyczności


Nowy ateizm


Lomborg


„Choroba” przywrócona przez Putina


„Przebudzeni”


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Małgorzata, Andrzej, Henryk