Prawda

Niedziela, 3 lipca 2022 - 08:18

« Poprzedni Następny »


Palestyński kult śmierci – uwielbienie mordowania Żydów


David Collier 2022-05-10


Kiedy kolejnych szesnaścioro żydowskich dzieci zostało sierotami po brutalnych mordach popełnionych siekierami w Elad, widzimy nienawistników, jak świętują na całym świecie. Antyizraelski aktywizm nie jest żadnym ruchem “praw człowieka” ani opowiadaniem się za palestyńskim państwem. Jest to kult śmierci, który zaprzecza prawdzie, pragnie rozlewu krwi, gloryfikuje przemoc i czci śmierć. Jest to kult wyznawany przez ludzi, którzy z powodu własnych frustracji szukają satysfakcji w mordowaniu Żydów.

Terroryzm


Kolejnych trzech Izraelczyków zginęło w czwartek wieczorem pod ciosami wymachujących siekierami terrorystów. Dwóch z nich zamordowano, kiedy przechadzali się po miejscowym parku. Trzeci podwiózł tych dwóch terrorystów samochodem do Elad – miasta, do którego obaj terroryści często jeździli do pracy.  

Ten zamach jest ostatnim w serii morderczych zamachów w Izraelu, w których zginęło osiemnastu Izraelczyków:

 • 5 maja – Elad – Boaz Gol, Jonatan Hawakuk, Oren Ben Jitfah
 • 29 kwietnia – Ariel – Wiaczesław Golew
 • 7 kwietnia – Tel Awiw – Tomer Morad , Ejtam Magini , Barak Lufan
 • 29 marca – Bnei Brak – Amir Choury, Ja’akov Szalom, Awiszaj Jehezkel, Wiktor Sorokopot, Dimitri Mitrik
 • 27 marca – Hadera – Jezen Falah, Szirel Abukarat
 • i 22 marca – Ber Szeva – Doris Jahbas, Laura Jitcchak, rabin Mosze Krawitzki, Menahem Jehezkel

 Zamachowcy uderzają w różnych miastach, wybierając przypadkowe ofiary, używając  rozmaitej broni. Większość krajów znalazłaby się w jakimś paraliżu podczas takiej kampanii terroru, ale Izrael nie jest po prostu „jakimś krajem”. Izraelczycy widzieli już to wszystko i widzieli gorsze. Izraelczycy nie mają żadnych złudzeń – wiedzą, że ich wrogowie szukają okazji, by ich zabijać. Dlatego granice Izraela są ufortyfikowane, dlatego wynaleziono „Żelazną Kopułę”, dlatego zbudowano płoty bezpieczeństwa, dlatego są punkty kontrolne i dlatego Gaza jest obłożona sankcjami. Kiedy terroryści uderzają, większość dyskusji toczy się głównie o niepowodzeniach wywiadu, który, jak się uważa, pozwolił kilku nienawistnikom prześlizgnąć się przez sieć.  


Izraelczycy żyją dzisiaj tylko dzięki swojej sile, innowacjom i odporności. Są nieustannym celem obsesyjnego i brutalnego kultu śmierci.


Cel


Antyizraelski ruch może być owinięty w miękko brzmiące słowa-hasła, ale dąży do całkowitego zniszczenia żydowskiego państwa. Nie interesuje go wolność ani demokracja. W najlepszym wypadku chce zobaczyć Żydów ponownie na łasce i niełasce islamskich panów – w najgorszym, chce zniknięcia Żydów. Zrozumiawszy możliwość manipulowania zachodnim dyskursem o “prawach człowieka”, rozpoczęli intensywną i dobrze zorganizowaną kampanię propagandową. Zabrali się za delegitymizowanie Izraela przy nieustannym potoku kłamstw. Jakiejkolwiek jednak terminologii używają, zawsze chodzi im o to samo:   

 • Uwolnić Palestynę = zniszczyć Izrael
 • Od rzeki do morza = zniszczyć Izrael
 • prawo powrotu = zniszczyć Izrael
 • Jedno demokratyczne państwo = zniszczyć Izrael
 • Nie ma sprawiedliwości – nie ma pokoju = zniszczyć Izrael
 • Nie mamy problemu z Żydami, tylko ze syjonistami = zniszczyć Izrael

Połowa demonstrujących dzisiaj na antyizraelskich demonstracjach popiera despotów takich jak Assad, lub hybrydowe, represyjne reżimy, takie jak Pakistan lub Iran. Wychodzą na ulice tylko wtedy, kiedy mogą pokazywać swoją nienawiść do Izraela. Dlatego na antyizraelskich demonstracjach można zobaczyć tak wielu homfobicznych, mizoginicznych, popierających przemoc zbirów, którzy trzymają plakaty z, jak twierdzą, poparciem dla praw człowieka. Niemniej w tym tłumie są również tradycyjni lewicowcy, ale to tylko pogarsza złą sytuację. Mamy więc naprawiaczy świata i sygnalizujących swoją cnotę, którzy stoją ramię w ramię z islamistami i antyżydowskimi rasistami –a wszyscy jednym głosem domagają się zniszczenia żydowskiego państwa.


Lewica doznała etycznej implozji, kiedy zaadoptowała sprawę palestyńską. Mogli równie dobrze wziąć moralną duszę lewicy i wstrzyknąć jej cyjanek potasu.


Świętowanie


A kiedy brutalnie zamordowani Żydzi leżą na ulicy, widzimy wielu tych toksycznych zbirów, jak bardziej dosłownie świętują ich śmierć. Na przykład, kiedy rozdają słodycze na ulicach Gazy:Świętują jednak nie tylko ludzie w Gazie lub Nablusie . Media społecznościowe roją się od nienawiści.


Kiedy izraelski prezenter radiowy Jossi Dawidow zamieścił na Facebooku post o żałobie po zamachu w Elad, reakcja była przewidywalna. Pisząc, że reakcja była “przewidywalna” otwieram przepaść między tym, co jest normalne wobec wszystkich innych, a tym, co jest normalne wobec Żydów. Kiedy niewinni cywile są masakrowani na ulicach przez terrorystów, normalne jest niemal uniwersalne oburzenie i żałoba. Kiedy masakrowani są Żydzi, śmiech zazwyczaj jest głośniejszy od wyrazów współczucia naszych sojuszników. W 2021 roku doszło do tragedii na Górze Meron, w której zginęło 45 Izraelczyków. W sześć godzin od zamieszczenia informacji o tym dramacie Al-Dżazira otrzymała 30 tysięcy reakcji – ponad 10 tysięcy z nich było „śmieję się” lub „kocham” tę tragedię. Komentarze, które miały najwięcej  “polubień” pod postem, były najbardziej zjadliwe.


W rezultacie Żydzi, którzy w mediach społecznościowych piszą o swoich bolesnych przeżyciach, są zalewani reakcjami i komentarzami ludzi szczęśliwych, że zabito Żydów. Tylko przy żydowskim cierpieniu Żydzi muszą ograniczać możliwość reakcji na ich posty (jak to musiał zrobić Jossi Dawidow). To pokazuje poziom nienawiści do Żydów na świecie.


Kult składa się z realnych ludzi


I zanim ktokolwiek zacznie protestować przypomnijmy – w większości nie są to „trolle” ani boty, to są realni ludzie. Nie wszyscy mieszkają w Jordanii lub Algierii. Niektórzy żyją wśród nas na Zachodzie. Jak ten facet z Chicago, USA:Mouhanad Rahami wykształcił się w Chicago, chodził do szkoły i na uniwersytet w tym mieście. Niemniej naprawdę świętuje brutalne morderstwa siekierą. Z emoji, jakich używa, wiemy, że widzi to jako oznakę “siły” ruchu. Na zdjęciu poniżej (po prawej stronie) widać go, jak pomaga prowadzić antyizraelski protest w Chicago:To jest realny, żywy człowiek. Czołowe NGO świata wręcz spojrzą na to zdjęcie i nazwą go „działaczem na rzecz praw człowieka”.


Clare Spaulding z “Chicago Tribune” haniebnie nazwała wydarzenie w Chicago marszem “wzywającym do zakończenia rozlewu krwi”. Miles Kampf-Lassin zamieścił tweet o tym wydarzeniu, który rozprzestrzenił się jak ogień po prerii. Nazwał to wydarzenie „marszem o sprawiedliwość dla Palestyny”. Tak zawsze opisywane są antyizraelskie demonstracje.  


Jest jednak wręcz przeciwnie. Nie są wezwaniami do zakończenia rozlewu krwi ani marszami o sprawiedliwość. Te marsze są uosobieniem ruchu, który stara się osłabić i pozbawić władzy Żydów, by zostawić ich – narażonych – w środowisku, które jest zarówno pełne przemocy, jak wrogie wobec nich.  


Ludzie, którzy świętują śmierć niewinnych cywilów, nie są działaczami na rzecz praw człowieka. Są częścią kultu śmierci.   


Karykatury i memy celebrujące przemoc szerzą się jak ogień:Oczywiście, są także trolle. Jednak za nimi stoją ludzie, którzy wolą naśmiewać się z martwych Żydów pod osłoną anonimowości. Widzimy przykłady takie jak to konto Twittera, które przedstawia siekierę walczącą z „3 syjonistami”:To nie jest jakaś marginalna mniejszość


Naiwni naprawiacze świata będą twierdzili, że ekstremiści są tylko maleńką mniejszością. Prawdą jest jednak, że jest wielokrotnie więcej ludzi, którzy chcą zabijać Żydów lub którzy popierają morderców, niż jest Żydów na świecie.   


Wielu z tych, którzy wymachują palestyńskimi flagami, będzie twierdziło, że chcą tylko pokoju. Mimo ich słów jednak nie ma ani jednego nurtu antyizraelskiego, który uznaje, że ta obsesja na punkcie izraelskiej krwi, te mordercze zamiary mogą być powodem, by zakończyć poparcie dla nich. Jeśli mówią, że sprzeciwiają się ekstremizmowi, a równocześnie wymachują palestyńską flagą – nadal popierają pełną przemocy sprawę, jaką ona reprezentuje.  


Każdy post o tym morderstwie zamienił się w świętowanie. Post Uri Gobey’a na Facebooku został zalany obrazami siekier. Hananya Naftali otrzymał 179 „śmiejących się” emoji na swój post. W niespełna godzinę zobaczyłem dziesiątki tysięcy ohydnych wpisów – albo jako komentarze, albo emoji. A to jeszcze zanim spojrzałem, co dzieje się na Twitterze. Ten ohydny tweet, zamieszczony w kilka godzin po zamachu, otrzymał 1632 polubień:Niekończąca się nienawiść


Nic z tego nie istniałoby bez poparcia z Zachodu. Szkoły UNWRA, palestyńskie podręczniki – wszystko to jest opłacone z naszych podatków. Palestyńskie dzieci otwarcie naucza się kłamstw – wypaczonej wersji historii, która odziera żydowską historię z jakiekolwiek etycznego uzasadnienia. Przedstawia Izraelczyków jako podludzi godnych tylko śmierci. Wczoraj wieczorem oglądałem propagandowy film Hamasu “11 dni w maju” w londyńskim kinie. Odarta z kontekstu narracja mówi, że Izraelczycy są „morderczymi maniakami”. Jest to gangsterska propaganda z Gazy szerzona swobodnie na naszych ulicach. Film, który nie robi niczego poza szerzeniem nienawiści, ma pieczęć aprobaty UNICEFu.


Podczas gdy rządów krajów trzeciego świata nie stać na kopanie studni lub montowanie  paneli słonecznych – Hamas przeznacza swoje pieniądze na rakiety i tunele. Dlaczego miejsce, którego sytuacja w najmniejszym stopniu nie sięga tragedii wielu innych – otrzymuje tak ogromne finansowe wsparcie, skoro wszystko, co robią ich władze, to wykorzystywanie  tych pieniędzy do prób zabijania Żydów? Jak to możliwe, że te pieniądze nadal do nich płyną?  


Kiedy spojrzysz na niezliczone NGO, które nieustannie organizują kampanie, by ludzie przekazali swoje pieniądze przeznaczone na dobroczynność na Gazę, zobaczysz, że jest więcej NGO pomagających Hamasowi w budowie rakiet niż NGO pomagających finansować nowe studnie w Nigrze (patrz Israel – Niger). I zwróćmy uwagę na perwersyjne zjawisko - okresy inicjowanej przez Hamas przemocy zawsze powodują wzrost dopływu pieniędzy do Strefy Gazy. Ludność Gazy widzi finansowe korzyści mordowania Żydów. To jest świat, w którym Żydzi muszą żyć.  


Cisi i chętni sojusznicy


A jeszcze są sojusznicy tego kultu śmierci. Organizacje, ruchy, pojedyncze osoby. Od Amnesty International i Human Rights Watch do Związków Nauczycieli, grup kościelnych i postaci politycznych.  


Znacie ten typ – każdy z nich zamieszcza niekończącą się, sfabrykowaną, antyizraelską propagandę, kiedy Izrael wyrzuca dzikiego lokatora, ale zachowują całkowite milczenie, kiedy Żydzi są masakrowani na ulicach.

 • Rashida Tlaib – żadnego tweetu o Izraelu od początku morderczej przemocy.
 • Jeremy Corbyn – żadnego tweetu o Izraelu od początku morderczej przemocy.
 • Chris Williamson – atakuje Izrael nieustannie – żadnego wspomnienia palestyńskiej przemocy.
 • Russell Brand – jedyną wzmianką o konflikcie było promowanie zainspirowanego przez Hamas filmu dokumentalnego.
 • Ilhan Omar – żadnego tweetu o Izraelu od początku morderczej przemocy.
 • Amnesty International – tweety o Izraelu tylko z atakami na Izrael – żadnej wzmianki o morderczej przemocy.
 • Human Rights Watch – tweety o Izraelu tylko z atakami – żadnej wzmianki o morderczej przemocy.

Nie ma znaczenia, jakie są tego powody tego zjawiska. Końcowe przesłanie jest takie samo – bębny nieustannej dehumanizacji Izraelczyków są coraz głośniejsze, a nagłośnieniem jest coraz częściej główny nurt mediów.


Oni są napędzani nienawiścią – nie jakimiś prawami człowieka


Kiedy Amnesty International świadomie szerzy kłamstwa, przypinając Izraelowi etykietę “państwa apartheidu”, zamienia każdego palestyńskiego terrorystę w “Nelsona Mandelę”.


Tych dwóch terrorystów z Elad, których schwytano w niedzielę rano, będzie teraz miało finansowe zabezpieczenie na resztę życia. Autonomia Palestyńska – finansowana przez Zachód – zapewni, że ich rodziny będą w komforcie spędzały swoje dni. Propalestyńskie grupy z ich plakatami wzywającymi do uwolnienia “wszystkich palestyńskich więźniów” – będą na ulicach żądały ich uwolnienia.

 

Na obszarach pod palestyńską kontrolą dzieci uczą się pragnienia zabijania Żydów – podczas gdy na Zachodzie ludzie wysyłają pieniądze, żeby pomóc „Palestyńczykom” w ich „walce”.


Nazywajmy to po imieniu – to jest kultem śmierci.


The Palestinian death cult – worshipping the murder of Jews

8 maja 2022

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska


David Collier
– brytyjski bloger i badacz antysemityzmu w mediach i organizacjach.  


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Brunatna fala

Znalezionych 1068 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Irański plan udaremnienia izraelsko-arabskiej normalizacji stosunków oraz dalszego rozszerzania rewolucji   Toameh   2022-07-03
Co kryje się za kłamstwem o izraelskim ‘apartheidzie’   Collier   2022-07-02
Analiza najnowszej propagandowej publikacji ONZ   Litman   2022-06-26
Izrael musi wydalić tego dyplomatę UE   Marcus   2022-06-21
Kwestia żydowska w wielkim świecie   Koraszewski   2022-06-11
Iran nie czeka na broń jądrową, by zdestabilizować Bliski Wschód   Toameh   2022-06-10
Turcja, terroryści i NATO   Bulut   2022-06-07
David Rovics o Dżanin 2002   Landes   2022-06-02
CNN znajduje swoich “tańczących Izraelczyków”   Collier   2022-05-31
Jeden majowy dzień — w Jerozolimie i Nowym Jorku   Chesler   2022-05-26
Krew Shireen abu Akleh jest na rękach Palestyńczyków   Rosenthal   2022-05-21
Nie da się rozwiązać problemu antysemityzmu ONZ przez ignorowanie go   Tobin   2022-05-18
Rosja i Chiny: najgorszy moment w historii   Chang   2022-05-12
Putin, Hitler i historii kobyła   Koraszewski   2022-05-11
Izrael: najczystszy kraj świata   Bard   2022-05-11
Palestyński kult śmierci – uwielbienie mordowania Żydów   Collier   2022-05-10
Iran mówi otwarcie – i powinniśmy uważnie słuchać     2022-05-08
Wspaniała wiadomość na Jom HaSzoah! Nie ma antysemitów!     2022-05-07
Czy umiemy wyobrazić sobie świat bez Izraela?   Tobin   2022-05-06
Allah sprowadził Żydów do Palestyny, żebyśmy mogli ich wykończyć     2022-05-04
Ramadan kończy się z hukiem   Blum   2022-05-02
Oni wszyscy mają krew na rękach   Collier   2022-04-21
W XXI wieku antysyjonizm znaczy antysemityzm   Tobin   2022-04-20
Jak USA utrwalają palestyńską przemoc   Blum   2022-04-19
Palestyńczycy popierają mordowanie przypadkowych Żydów     2022-04-18
Szaleństwa głębokiej wiary   Fitzgerald   2022-04-13
Intifada z okazji ramadanu?   Blum   2022-04-09
Nie nagradzajcie Palestyńczyków za nową falę terroru   Tobin   2022-04-05
Większość “Palestyńczyków” głosowałaby dziś na Hamas   Greenfield   2022-04-02
Dlaczego Stany Zjednoczone nadal płacą za antysemicką farsę w ONZ?   Tobin   2022-04-01
AP zachęcała do zamachu terrorystycznego w Beer Szewie… i nagrodzi go   Marcus   2022-03-29
Śpiew i taniec o “apartheidzie”: Infantylna @Amnesty jest obecnie taka sama jak inne antyizraelskie grupy     2022-03-22
Reportaż rosyjskiej telewizji o syryjskich żołnierzach zgłaszających się na ochotnika do walki wraz z Rosją przeciwko Ukrainie     2022-03-17
Obywatele właściwie poinformowani   Koraszewski   2022-03-16
Kłamstwo o dłuższej i silniejszej umowie z Iranem   Bard   2022-03-11
Biden rozbija złudzenia Izraela   Glick   2022-03-10
Electronic Intifada w pełni popiera Putina   Collier   2022-03-07
Propagandowy front Władimira Putina   Koraszewski   2022-03-07
Rosja: Iran jest naszym sojusznikiem, uczestniczymy w rozwijaniu jego projektu nuklearnego     2022-03-03
Chiny: To USA są winne ukraińskiego konfliktu     2022-03-02
„Apartheid” jest nową „okupacją” – terminem używanym w czysto propagandowych celach     2022-02-28
Czy Putin będzie strzelał do zakładników?   Rosenthal   2022-02-28
Lepszy kontrakt za pochwałę terroryzmu   Fitzgerald   2022-02-23
Nękanie w Judei i Samarii musi się zakończyć – ale kto nęka kogo?   Oz   2022-02-20
Nie ugłaskuj krokodyla “przebudzenia”     2022-02-18
Toksyczna szczodrość. Jak Europejczycy używają izraelskich NGO do destabilizowania Izraela   Altabef   2022-02-15
Losowy przykład nieuczciwości raportu Amnesty International     2022-02-14
Strategia Autonomii Palestyńskiej używania dzieci-żołnierzy przeciwko Izraelowi   Marcus   2022-02-13
Co naprawdę oznacza wspieranie „palestyńskiego pojednania”?   i Itamar Marcus   2022-02-12
Saudyjski dziennikarz o zerwaniu związków z Palestyńczykami   Fitzgerald   2022-02-11
Groza ujawnienia proizraelskiego stanowiska   Goska   2022-02-09
Neonazistowska fascynacja salafickim dżihadem   Wójcik   2022-02-08
Antysemici wszystkich krajów łączcie się   Koraszewski   2022-02-07
Palestyńscy najemnicy Iranu: Dżihad przeciw Izraelowi i Ameryce   Toameh   2022-02-06
Kościół, który promuje antysemityzm   Tobin   2022-02-04
Grupy terrorystyczne kochają Amnesty International, jako że kieruje się planami zniszczenia Izraela naszkicowanymi w Durban     2022-02-03
Amnesty wymyśla kolejną definicję apartheidu – tylko dla Izraela     2022-02-02
Wojna przeciwko Żydom prowadzona przez grupy “obrony praw człowieka”: @Amnesty, @HRW i @BTselem     2022-02-01
Powrót „Protokołów mędrców Syjonu”   Rosenthal   2022-01-31
„Guardian” wynalazł nowe antyizraelskie oszczerstwo: „Sportswashing”   Levick   2022-01-30
Pamiętajcie Dajr Jasin!   Troy   2022-01-29
Wikipedia morduje historię     2022-01-25
Associated Press zamienia palestyński wypadek drogowy w podżeganie przeciwko Izraelowi   Fitzgerald   2022-01-23
Wędrówka idei na Bliskim Wschodzie   Mansour   2022-01-22
Neonaziści dążą do wykucia braterskiej więzi z dżihadystami   Stalinsky   2022-01-19
Kiedy atakowani są Żydzi, przedstawiciele władz boją się powiedzieć “antysemityzm”   Frantzman   2022-01-17
Sowieckie kłamstwo o izraelskim apartheidzie   Kemp   2022-01-14
„Nieistotne religijne idee”? Nie, każdy terroryzm jest oparty na głębokiej wierze, niezależnie od tego, czy jest religijny, polityczny, społeczny czy inny – część I   M. Reiter   2022-01-13
Litania nieszczęść Hassana Nasrallaha   Fitzgerald   2022-01-13
Palestyńczycy: Jesteśmy dumni z naszych terrorystów   Tawil   2022-01-11
Życie w epoce kamienia   Rosenthal   2022-01-09
The Yellow Spot: szczegółowa relacja z tamtych czasów o nazistowskim prześladowaniu Żydów w latach 1933-1935 brzmi bardzo podobnie do dzisiejszego antysemityzmu     2022-01-08
Co stałoby się z Arabami podczas nuklearnego uderzenia na Izrael i dlaczego nikogo to nie obchodzi?     2022-01-07
Z Facebooka egipskiego dysydenta   Mansour   2022-01-04
Co naprawdę zdarzyło się z milionem Żydów w krajach arabskich?   Collier   2022-01-03
Palestyńska szkoła terroryzmu   Tawil   2022-01-02
ONZ wypowiada wojnę Izraelowi   Rosenthal   2021-12-31
Unicestwienie Izraela najwyższym ideałem Iranu     2021-12-27
Według sondażu 93% palestyńskich Arabów w Jerozolimie woli rządy izraelskie od palestyńskich   Fitzgerald   2021-12-25
Human Rights Watch znowu zakłada, że Żydzi są rasistami i na tej podstawie pisze raport o Lod     2021-12-23
Kiedy antysyjonistyczna grupa dowodzi, że jej propaganda jest kłamstwem   Oz   2021-12-22
Obosieczny antysemityzm przyzwolenia   Nirenstein   2021-12-20
Iran: eksportowanie ropy czy rewolucji?   Taheri   2021-12-18
Znajdowanie prawdziwych ofiar terroru   Collins   2021-12-17
Na kampusach wśród personelu komisji “Różnorodności, równości i włączenia” są najbardziej nietolerancyjni ludzie     2021-12-16
Dziesiąta rocznica “pinkwashing” i czego nas ona uczy o antysemickich teoriach spiskowych     2021-12-10
Raport nazywa traktowanie chrześcijańskich dziewcząt i kobiet w muzułmańskich krajach “katastrofą praw człowieka”   Spencer   2021-12-03
Antysyjonizm i antysemityzm nie robią niczego, by pomóc Palestyńczykom   Regev   2021-11-29
Sunnicki Hamas i szyicki Iran: braterska więź w terrorze pod hasłem “śmierć Izraelowi”   Fitzgerald   2021-11-27
Terrorysta, który rozbija wszystkie stereotypy o terrorystach   Flatow   2021-11-23
Unia Europejska nadal nie wpisuje całego Hezbollahu na listę organizacji terrorystycznych   Fitzgerald   2021-11-22
Czy termin “nakba” jest antysemicki?     2021-11-21
“Od Rzeki do Morza”: Hamas wyjaśnia, czego chcą brytyjscy studenci   Kemp   2021-11-16
Jak Palestyńczycy ukradli cierpienia, no cóż, właściwie wszystkim   Collier   2021-11-14
Terroryści „palestyńskiego” dżihadu dostają więcej niż zarabiają lekarze i nauczyciele   Greenfield   2021-11-11
EU @eu_eeas ciągle mówi o nieistniejących “granicach sprzed 1967”, skoro explicite nigdy nie miały one być granicami?     2021-11-10
Odciąć finansowanie NGO powiązanych z terroryzmem   Eid   2021-11-07
Palestyńscy więźniowie, o których nikt nie mówi   Toameh   2021-11-06
Niemka skazana za zbrodnie ISIS   Frantzman   2021-11-02
Terroryzm jako palestyńska kultura   Marcus   2021-11-02

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

„Przebudzeni”


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologia


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk