Prawda

Niedziela, 3 lipca 2022 - 17:13

« Poprzedni Następny »


Irański plan likwidacji Izraela


Frimet i Arnold Roth 2014-11-12

Kerry w Muscat: Cześć, muszę już iść [Zdjęcie: Iran's Islamic Republic News Agency]
Kerry w Muscat: Cześć, muszę już iść [Zdjęcie: Iran's Islamic Republic News Agency]

To co nie ulega żadnych wątpliwości, to mordercze zamiary kierownictwa irańskiego. Wyjaśnia to 9-punktowy plan Chameneiego, który jest zatytułowany "Why should & how can #Israel be eliminated? Ayatollah Khamenei's answer to 9 key questions"[Dlaczego powinien &jak może #Izrael zostać wyeliminowany? Odpowiedzi Ajatollaha Chameneiego na 9 kluczowych pytań].

Tymczasowe porozumienie między Iranem a resztą świata (w tym wypadku pięcioma stałymi członkami Rady Bezpieczeństwa ONZ plus Niemcami) upływa z dniem 24 listopada, czyli za mniej niż dwa tygodnie. Iran zyskał olbrzymie korzyści na tym porozumieniu – włącznie ze zgodą Stanów Zjednoczonych, by odblokować 2,8 miliarda dolarów zamrożonych funduszy w zamian za zamianę jednej czwartej zapasów wzbogaconego uranu – który może być użyty do produkcji bomby – na paliwo do reaktora. Odblokowania dokonano, ku wielkiej satysfakcji Iranu. Zamiany wzbogaconego uranu na paliwo nie dokonano.

 

David Horovitz, redaktor naczelny “Times of Israel”, pokazuje jasną analizę sytuacji w relacji do zagrożenia globalnego ze strony Iranu. Jeśli szukasz promyka nadziei, szukaj go gdzie indziej. Oto fragment:

 

Jest niemal po wszystkim. Nie ma naprawdę większego znaczenia, czy triumfujący sekretarz stanu USA, John Kerry oznajmi za kilka godzin lub kilka dni, że osiągnięto porozumienie z Iranem dotyczące regulacji jego program nuklearnego, czy też podejmie się decyzję o przedłużeniu negocjacji poza ostateczny termin 24 listopada, by sfinalizować umowę. Wiemy, dokąd zmierzają negocjacje. Wiemy, że wnioski są złowieszcze… W ostatecznym rachunku ta porażka zakorzeniona jest w pragnieniu prezydenta Baracka Obamy do naprawienia stosunków z wrogami Ameryki w tej części świata. To jednak, co administracja amerykańska chciałaby, by było postrzegane jako nowa szczodrość ducha emanująca z Waszyngtonu, pragnienie przezwyciężenia animozji z przeszłości, budowania nowych mostów, uczciwych stosunków, uważane jest w tym brutalnym regionie za słabość. [Pełen tekst po angielsku tu: Looming Iran deal spells the empowering of evil (Zbliżająca się umowa z Iranem zapowiada wzmocnienie sił zła)]

 

Rozmyślaliśmy wczoraj o roli Izraela, uwięzionego w pułapce tego ponurego gordyjskiego węzła międzynarodowego, kiedy władze centralne w Iranie ponownie wystąpiły z oświadczeniem o swoich głównych celach. Raport CNN cytuje “najwyższego przywódcę” Iranu, ajatollaha Alego Chameneiego, który przedstawił nowy i bardziej szczegółowy sposób "wyeliminowania Izraela", wyjaśniając, że (naturalnie) sprzeciwia się "masakrze ludności żydowskiej w tym regionie".

 

Przywódca irański wezwał na Twitterze do „unicestwienia” Izraela. Pomiędzy tweetami twierdzącymi, że Iran jest oddany dyplomacji w innych sprawach, Chamenei zamieścił serię tweetów atakujących Izrael. Wśród nich jest dokument pod tytułem “9 kluczowych pytań o eliminację Izraela”. Choć on i inni przywódcy irańscy mówili w przeszłości w podobny sposób o Izraelu, jednostronicowy dokument, wypakowany konkretnymi detalami, jest nowy. Pisze w nim, że „właściwym sposobem wyeliminowania Izraela” jest, by „wszyscy wcześniejsi mieszkańcy Palestyny, włącznie z muzułmanami, chrześcijanami i Żydami, gdziekolwiek są, w Palestynie, w obozach uchodźców w innych krajach czy po prostu gdziekolwiek indziej wzięli udział w publicznie zorganizowanym referendum”. „Żydowscy imigranci,  którzy zostali namówieni do imigrowania do Palestyny, nie mają prawa wziąć w nim udziału”… Tymczasem „terapią jest zbrojny opór”, mówi Chamenei, wzywając, by Zachodni Brzeg został „uzbrojony tak jak Gaza”. To wezwanie odzwierciedla również wewnętrzną politykę palestyńską. Iran popiera Hamas, wojowniczą grupę, która panuje w Gazie. Rywalizująca z Hamasem frakcja, Fatah, panuje na Zachodnim Brzegu... [CNN]"

 

David Horovitz wyjaśnia, co to znaczy w kontekście kończących się obecnie negocjacji z Iranem:

 

Izraela, który jest bezpośrednio zagrożony przez Iran i słusznie niechętny interwencji militarnej, którą powinny były wiarygodnie grozić Stany Zjednoczone, nie stać na przyjęcie postawy Trzech Mądrych Małp. Widzimy zło aż nadto wyraźnie, Podczas gdy społeczność międzynarodowa świętuje pyrrusowe zwycięstwo, obrona tego kraju, zawsze niesłychanie trudna, stanie się znacznie bardziej skomplikowana. [Ibidem]

 

A oto inny, nie tak marginesowy obraz sytuacji. W miniony weekend The Times of London opublikował wywiad z Olli Heinonen ["Iran nuclear threat bigger than claimed" (Irańskie zagrożenie nuklearne większe niż twierdzono)], który przez 27 lat pracował w Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej i był zastępcą dyrektora generalnego ds. zabezpieczeń. Mówi on: 

 

Iran może mieć ponad pięć razy więcej nowoczesnych centryfug niż zakładaliśmy, że mają. Iran może mieć do 5 tysięcy centryfug IR-2m zamiast 1008, jak twierdził. Urządzenia IR-2m są ponad pięć razy wydajniejsze w procesie wzbogacania uranu niż starszy typ IR-1. [Times of London]

 

MAEA informuje od pewnego czasu, że Irańczycy utrudniają wymagany dostęp do “tajnych” instalacji.

Ale Amerykanie cały czas pozostają pełni optymizmu. A może jednak nie? W wiadomościach wczoraj wieczorem (poniedziałek 10 listopada) w telewizji Al Arabija oznajmiono ["Nuclear talks end in Oman with ‘little progress’" (Rozmowy nuklearne kończą się w Omanie ‘bez postępów’), nagranie tłumaczone z arabskiego]

 

Dobry wieczór, pozdrawia was Taher Baraka i przedstawia wam Ostatnią Godzinę nadawaną przez Al-Arabija. Zacznę od skrótu najważniejszych wiadomości:… Dwa dni rozmów w Muscat nie wystarczyły, by zmniejszyć lukę między Iranem a Zachodem dotyczącą różnic w kwestii nuklearnej… Wysoki rangą funkcjonariusz irański powiedział, że nie ma żadnego znaczącego postępu w rozmowach nuklearnych ze Stanami Zjednoczonymi i Unią Europejską… Departament Stanu USA powiedział, że ministrowie spraw zagranicznych USA i Iranu prowadzili bezpośrednie, trudne i poważne rozmowy…

 

Izraelskie wiadomości w i24 TV podane dziś rano wydają się wyjaśniać, co dały te „bezpośrednie, trudne i poważne rozmowy”:

 

Sekretarz Stanu USA, John Kerry, opuścił Muscat w Omanie, gdzie toczą się rozmowy między mocarstwami świata a Iranem na temat jego programu nuklearnego,  bez dania przez niego lub innego członka delegacji jakiejkolwiek wypowiedzi dla prasy. Jednak wysoki rangą negocjator irański powiedział, że ostatnie rozmowy zakończyły się bez żadnego postępu. "Nie możemy mówić dłużej o postępie w negocjacjach, ale jesteśmy optymistyczni, że możemy osiągnąć zgodę" przed ostatecznym terminem 24 listopada, powiedział po dwóch dniach rozmów między Irańczykami i przedstawicielami USA i UE wiceminister spraw zagranicznych Iranu, Abbas Araghchi, cytowany przez agencję informacyjną ISNA. Kerry miał wyjechać z Omanu, by dołączyć do prezydenta USA Baracka Obamy w Pekinie na spotkaniu Azja-Pacyfik, ale podobno wyjechał przed zaplanowanym terminem... Odwołano także wspólną konferencję prasową, którą planował Kerry... rzucając dalsze wątpliwości na planowane ostateczne zakończenie rozmów 24 listopada. [i24 TV]

 

To co nie ulega żadnych wątpliwości, to mordercze zamiary kierownictwa irańskiego. Wyjaśnia to 9-punktowy plan Chameneiego [tutaj], który jest zatytułowany "Why should & how can #Israel be eliminated? Ayatollah Khamenei's answer to 9 key questions"[Dlaczego powinien &jak może #Izrael zostać wyeliminowany? Odpowiedzi Ajatollaha Chameneiego na 9 kluczowych pytań]:

 

Nie spodziewamy się, że syjonistyczni uzurpatorzy poddadzą się łatwo… Aż do dnia, kiedy ten ludobójczy i dzieciobójczy reżim zostanie wyeliminowany przez referendum, potężne starcia i zdecydowany opór zbrojny jest terapią na ten niszczący reżim. Jedynym sposobem przeciwstawienia się reżimowi, który popełnia zbrodnie wykraczające poza myśl i wyobrażenie, jest zdecydowany i zbrojny sprzeciw. [Z oficjalnego konta hamenei's official Twitter account posting, 9 listopada 2014]

 

             9 KLUCZOWYCH PYTAŃ DOTYCZĄCYCH ELIMINACJI IZRAELA

 

Nr

Pytanie

Odpowiedź Ajatollaha Chameneiego

1

Dlaczego reżim syjonistyczny powinien zostać wyeliminowany?

 

Przez, jak dotąd, 66 lat swojego życia fałszywy reżim syjonistyczny próbował zrealizować swoje cele przez dzieciobójstwo, morderstwa, przemoc & żelazną pięść, jawnie tym się chwaląc.

2

Co zdaniem imama Chameneiego znaczy eliminacja Izraela?

 

Jedynym sposobem położenia kresu zbrodniom Izraela jest eliminacja tego reżimu. I, oczywiście, eliminacja Izraela nie znaczy masakry żydowskiej ludności w tym regionie. Republika Islamska proponuje społeczności międzynarodowej praktyczny & logiczny mechanizm po temu.

3

Jaki jest właściwy sposób wyeliminowania Izraela?

 

Wszystkie pierwotne ludy Palestyny, włącznie z muzułmanami, chrześcijanami i Żydami, gdziekolwiek są, czy w Palestynie, w obozach uchodźców w innych krajach, czy po prostu gdziekolwiek indziej, biorą udział w publicznie zorganizowanym referendum. Naturalnie, żydowscy imigranci, których namówiono do imigrowania do Palestyny, nie mają prawa brać udziału w tym referendum.

4

Co stanie się z nie-palestyńskimi emigrantami?

 

Zaistniały rząd, który dochodzi do władzy po referendum wśród pierwotnych Palestyńczyków, kiedy zostanie już ustalony, zadecyduje, czy nie-palestyńscy emigranci, którzy imigrowali do tego kraju przez ostatnie lata, mogą nadal żyć w Palestynie, czy powinni wrócić do swoich krajów ojczystych.

5

Jak uda się [przeprowadzić] proponowane referendum?

 

Jest to sprawiedliwy i logiczny plan, który globalna opinia publiczna może zrozumieć i [który] może cieszyć się poparciem niezależnych narodów i rządów. Z pewnością nie spodziewamy się, by uzurpatorscy syjoniści poddali się łatwo tej propozycji i tu właśnie kształtuje się i definiuje rola rządów, narodów i organizacji oporu.

6

Do czasu przeprowadzenia referendum, jak należy sprzeciwiać się Izraelowi?

 

Aż do dnia, kiedy ten ludobójczy i dzieciobójczy reżim zostanie wyeliminowany przez referendum, potężne starcia i zdecydowany opór zbrojny jest terapią na ten niszczący reżim. Jedynym sposobem przeciwstawienia się reżimowi, który popełnia zbrodnie wykraczające poza myśl i wyobrażenie, jest zdecydowany i zbrojny sprzeciw.

7

Jakie jest najpilniejsze działanie w celu zbrojnej konfrontacji z Izraelem?

 

Zachodni Brzeg powinien być tak uzbrojony jak Gaza i ci, których interesuje los Palestyny, powinni podjąć akcję zbrojenia ludzi na Zachodnim Brzegu, żeby żałoba i rozpacz ludności palestyńskiej została zmniejszona w świetle ich potężnych rąk i słabości wroga syjonistycznego.

8

Jakie rozwiązania są nie do przyjęcia?

Nie rekomendujemy ani klasycznej wojny przez armie krajów muzułmańskich, ani wrzucenia żydowskich migrantów do morza, a z pewnością nie [zalecamy] arbitrażu przez ONZ lub inne organizacje międzynarodowe.

9

Dlaczego sprzeciwiamy się propozycjom kompromisu?

 

 

To, że rakiety z Gazy doprowadziły do zbrodni Izraela, jest błędnym wnioskiem. Na Zachodnim Brzegu jedyną bronią ludzi są kamienie i nie ma tam wielu rodzajów broni. Ale ten reżim masakruje i poniża tamtejszą ludność i niszczy ich domy i farmy. Fakt, że Jaser Arafat został otruty i zabity przez Izrael, podczas gdy najwięcej współpracował z syjonistami, dowodzi, że z punktu widzenia Izraela „pokój” jest po prostu podstępem dla większej [liczby] zbrodni i okupacji.

 

 

Wczoraj przypomniano nam, jak wygląda "zdecydowany i zbrojny sprzeciw" (tutaj i tutaj). Oznacza noże Palestyńczyków i martwych Żydów izraelskich.

Jeśli masz kłopot ze znalezieniem tekstu manifestu Chameneiego, jesteś w dobrym towarzystwie. Na ile nam wiadomo, mimo faktu, że pojawił się on w jego Tweetach (jako grafika, nie zaś tekst) ani jedno medium głównego nurtu nie opublikowało pełnego tekstu (jeśli mylimy się, proszę nas poprawić). Czy dla ludobójczych Irańczyków jest to niepowodzenie propagandowe, czy zwycięstwo?

 

Two weeks before deadline

This Ongoing War, 11 listopada 2014

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska


Frimet i Arnold Roth

Rodzice zamordowanej przez terrorystów z Hamsu 15-letniej Malki Roth. Ich córka została zamordowana 9 sierpnia 2001 roku podczas zamachu na restaurację  Sbarro.  W zamachu zamobójczym zginęło wówczas 15 cywilów, w tym 7 dzieci, 130 osób zostało rannych.

Frimet i Arnold Roth od wielu lat prowadzą stronę internetową This Ongoing War

Państwo Frimet i Arnold Roth założyli również fundację imienia swojej córki. Fundacja ta zajmuje się pomocą dla dzieci żydowskich, muzułmańskich i chrześcijańskich. 


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Brunatna fala

Znalezionych 1068 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Irański plan udaremnienia izraelsko-arabskiej normalizacji stosunków oraz dalszego rozszerzania rewolucji   Toameh   2022-07-03
Co kryje się za kłamstwem o izraelskim ‘apartheidzie’   Collier   2022-07-02
Analiza najnowszej propagandowej publikacji ONZ   Litman   2022-06-26
Izrael musi wydalić tego dyplomatę UE   Marcus   2022-06-21
Kwestia żydowska w wielkim świecie   Koraszewski   2022-06-11
Iran nie czeka na broń jądrową, by zdestabilizować Bliski Wschód   Toameh   2022-06-10
Turcja, terroryści i NATO   Bulut   2022-06-07
David Rovics o Dżanin 2002   Landes   2022-06-02
CNN znajduje swoich “tańczących Izraelczyków”   Collier   2022-05-31
Jeden majowy dzień — w Jerozolimie i Nowym Jorku   Chesler   2022-05-26
Krew Shireen abu Akleh jest na rękach Palestyńczyków   Rosenthal   2022-05-21
Nie da się rozwiązać problemu antysemityzmu ONZ przez ignorowanie go   Tobin   2022-05-18
Rosja i Chiny: najgorszy moment w historii   Chang   2022-05-12
Putin, Hitler i historii kobyła   Koraszewski   2022-05-11
Izrael: najczystszy kraj świata   Bard   2022-05-11
Palestyński kult śmierci – uwielbienie mordowania Żydów   Collier   2022-05-10
Iran mówi otwarcie – i powinniśmy uważnie słuchać     2022-05-08
Wspaniała wiadomość na Jom HaSzoah! Nie ma antysemitów!     2022-05-07
Czy umiemy wyobrazić sobie świat bez Izraela?   Tobin   2022-05-06
Allah sprowadził Żydów do Palestyny, żebyśmy mogli ich wykończyć     2022-05-04
Ramadan kończy się z hukiem   Blum   2022-05-02
Oni wszyscy mają krew na rękach   Collier   2022-04-21
W XXI wieku antysyjonizm znaczy antysemityzm   Tobin   2022-04-20
Jak USA utrwalają palestyńską przemoc   Blum   2022-04-19
Palestyńczycy popierają mordowanie przypadkowych Żydów     2022-04-18
Szaleństwa głębokiej wiary   Fitzgerald   2022-04-13
Intifada z okazji ramadanu?   Blum   2022-04-09
Nie nagradzajcie Palestyńczyków za nową falę terroru   Tobin   2022-04-05
Większość “Palestyńczyków” głosowałaby dziś na Hamas   Greenfield   2022-04-02
Dlaczego Stany Zjednoczone nadal płacą za antysemicką farsę w ONZ?   Tobin   2022-04-01
AP zachęcała do zamachu terrorystycznego w Beer Szewie… i nagrodzi go   Marcus   2022-03-29
Śpiew i taniec o “apartheidzie”: Infantylna @Amnesty jest obecnie taka sama jak inne antyizraelskie grupy     2022-03-22
Reportaż rosyjskiej telewizji o syryjskich żołnierzach zgłaszających się na ochotnika do walki wraz z Rosją przeciwko Ukrainie     2022-03-17
Obywatele właściwie poinformowani   Koraszewski   2022-03-16
Kłamstwo o dłuższej i silniejszej umowie z Iranem   Bard   2022-03-11
Biden rozbija złudzenia Izraela   Glick   2022-03-10
Electronic Intifada w pełni popiera Putina   Collier   2022-03-07
Propagandowy front Władimira Putina   Koraszewski   2022-03-07
Rosja: Iran jest naszym sojusznikiem, uczestniczymy w rozwijaniu jego projektu nuklearnego     2022-03-03
Chiny: To USA są winne ukraińskiego konfliktu     2022-03-02
„Apartheid” jest nową „okupacją” – terminem używanym w czysto propagandowych celach     2022-02-28
Czy Putin będzie strzelał do zakładników?   Rosenthal   2022-02-28
Lepszy kontrakt za pochwałę terroryzmu   Fitzgerald   2022-02-23
Nękanie w Judei i Samarii musi się zakończyć – ale kto nęka kogo?   Oz   2022-02-20
Nie ugłaskuj krokodyla “przebudzenia”     2022-02-18
Toksyczna szczodrość. Jak Europejczycy używają izraelskich NGO do destabilizowania Izraela   Altabef   2022-02-15
Losowy przykład nieuczciwości raportu Amnesty International     2022-02-14
Strategia Autonomii Palestyńskiej używania dzieci-żołnierzy przeciwko Izraelowi   Marcus   2022-02-13
Co naprawdę oznacza wspieranie „palestyńskiego pojednania”?   i Itamar Marcus   2022-02-12
Saudyjski dziennikarz o zerwaniu związków z Palestyńczykami   Fitzgerald   2022-02-11
Groza ujawnienia proizraelskiego stanowiska   Goska   2022-02-09
Neonazistowska fascynacja salafickim dżihadem   Wójcik   2022-02-08
Antysemici wszystkich krajów łączcie się   Koraszewski   2022-02-07
Palestyńscy najemnicy Iranu: Dżihad przeciw Izraelowi i Ameryce   Toameh   2022-02-06
Kościół, który promuje antysemityzm   Tobin   2022-02-04
Grupy terrorystyczne kochają Amnesty International, jako że kieruje się planami zniszczenia Izraela naszkicowanymi w Durban     2022-02-03
Amnesty wymyśla kolejną definicję apartheidu – tylko dla Izraela     2022-02-02
Wojna przeciwko Żydom prowadzona przez grupy “obrony praw człowieka”: @Amnesty, @HRW i @BTselem     2022-02-01
Powrót „Protokołów mędrców Syjonu”   Rosenthal   2022-01-31
„Guardian” wynalazł nowe antyizraelskie oszczerstwo: „Sportswashing”   Levick   2022-01-30
Pamiętajcie Dajr Jasin!   Troy   2022-01-29
Wikipedia morduje historię     2022-01-25
Associated Press zamienia palestyński wypadek drogowy w podżeganie przeciwko Izraelowi   Fitzgerald   2022-01-23
Wędrówka idei na Bliskim Wschodzie   Mansour   2022-01-22
Neonaziści dążą do wykucia braterskiej więzi z dżihadystami   Stalinsky   2022-01-19
Kiedy atakowani są Żydzi, przedstawiciele władz boją się powiedzieć “antysemityzm”   Frantzman   2022-01-17
Sowieckie kłamstwo o izraelskim apartheidzie   Kemp   2022-01-14
„Nieistotne religijne idee”? Nie, każdy terroryzm jest oparty na głębokiej wierze, niezależnie od tego, czy jest religijny, polityczny, społeczny czy inny – część I   M. Reiter   2022-01-13
Litania nieszczęść Hassana Nasrallaha   Fitzgerald   2022-01-13
Palestyńczycy: Jesteśmy dumni z naszych terrorystów   Tawil   2022-01-11
Życie w epoce kamienia   Rosenthal   2022-01-09
The Yellow Spot: szczegółowa relacja z tamtych czasów o nazistowskim prześladowaniu Żydów w latach 1933-1935 brzmi bardzo podobnie do dzisiejszego antysemityzmu     2022-01-08
Co stałoby się z Arabami podczas nuklearnego uderzenia na Izrael i dlaczego nikogo to nie obchodzi?     2022-01-07
Z Facebooka egipskiego dysydenta   Mansour   2022-01-04
Co naprawdę zdarzyło się z milionem Żydów w krajach arabskich?   Collier   2022-01-03
Palestyńska szkoła terroryzmu   Tawil   2022-01-02
ONZ wypowiada wojnę Izraelowi   Rosenthal   2021-12-31
Unicestwienie Izraela najwyższym ideałem Iranu     2021-12-27
Według sondażu 93% palestyńskich Arabów w Jerozolimie woli rządy izraelskie od palestyńskich   Fitzgerald   2021-12-25
Human Rights Watch znowu zakłada, że Żydzi są rasistami i na tej podstawie pisze raport o Lod     2021-12-23
Kiedy antysyjonistyczna grupa dowodzi, że jej propaganda jest kłamstwem   Oz   2021-12-22
Obosieczny antysemityzm przyzwolenia   Nirenstein   2021-12-20
Iran: eksportowanie ropy czy rewolucji?   Taheri   2021-12-18
Znajdowanie prawdziwych ofiar terroru   Collins   2021-12-17
Na kampusach wśród personelu komisji “Różnorodności, równości i włączenia” są najbardziej nietolerancyjni ludzie     2021-12-16
Dziesiąta rocznica “pinkwashing” i czego nas ona uczy o antysemickich teoriach spiskowych     2021-12-10
Raport nazywa traktowanie chrześcijańskich dziewcząt i kobiet w muzułmańskich krajach “katastrofą praw człowieka”   Spencer   2021-12-03
Antysyjonizm i antysemityzm nie robią niczego, by pomóc Palestyńczykom   Regev   2021-11-29
Sunnicki Hamas i szyicki Iran: braterska więź w terrorze pod hasłem “śmierć Izraelowi”   Fitzgerald   2021-11-27
Terrorysta, który rozbija wszystkie stereotypy o terrorystach   Flatow   2021-11-23
Unia Europejska nadal nie wpisuje całego Hezbollahu na listę organizacji terrorystycznych   Fitzgerald   2021-11-22
Czy termin “nakba” jest antysemicki?     2021-11-21
“Od Rzeki do Morza”: Hamas wyjaśnia, czego chcą brytyjscy studenci   Kemp   2021-11-16
Jak Palestyńczycy ukradli cierpienia, no cóż, właściwie wszystkim   Collier   2021-11-14
Terroryści „palestyńskiego” dżihadu dostają więcej niż zarabiają lekarze i nauczyciele   Greenfield   2021-11-11
EU @eu_eeas ciągle mówi o nieistniejących “granicach sprzed 1967”, skoro explicite nigdy nie miały one być granicami?     2021-11-10
Odciąć finansowanie NGO powiązanych z terroryzmem   Eid   2021-11-07
Palestyńscy więźniowie, o których nikt nie mówi   Toameh   2021-11-06
Niemka skazana za zbrodnie ISIS   Frantzman   2021-11-02
Terroryzm jako palestyńska kultura   Marcus   2021-11-02

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

„Przebudzeni”


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologia


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk