Prawda

Sobota, 25 czerwca 2022 - 03:11

« Poprzedni Następny »


Szaleństwa głębokiej wiary


Hugh Fitzgerald 2022-04-13


Najwyższe szczyty obłędu w islamskim stylu obejmują między innymi religijne wskazówki irańskiego, nieżyjącego już ajatollaha Ruhollaha Chomeiniego, wraz z jego niezapomnianym oświadczeniem opublikowanym w dziele Tahrirolvasleh, tom 4, Darol Elm, Kum, Iran, 1990: “Mężczyzna może mieć stosunek seksualny ze zwierzętami takimi jak owce, krowy, wielbłądy i tak dalej. Jednak powinien zabić zwierzę po tym, jak miał orgazm. Nie powinien sprzedawać mięsa ludziom we własnej wsi; jednak sprzedanie mięsa w sąsiedniej wsi jest dopuszczalne”.  

Innym przykładem jest informacja z zeszłego miesiąca z Pakistanu, (który, podobnie jak Iran, jest pośmiewiskiem narodów), o kobiecie, którą zadźgano nożami, ponieważ innej kobiecie śniło się, że ofiara popełniła bluźnierstwo wobec Proroka Mahometa. Relacja z tej sprawy znajduje się tutaj


Trzeci przykład właśnie pojawił się w niezastąpionym MEMRI.org. Znajdujemy tam nagranie wywiadu udzielonego 22 marca przez szanowanego uczonego w islamie, Mraweha Nassara, o prawdziwej przyczynie wojny w Ukrainie i o złowrogich planach syjonistycznych Żydów, którzy przygotowują się do wielkiej przeprowadzki ponoć plajtującego państwa Izrael do nowego żydowskiego państwa w Ukrainie.


Ta obłąkana interpretacja wojny Putina znajduje się tutaj

Palestyński uczony islamski Mraweh Nassar, sekretarz generalny Jerozolimskiego Komitetu Międzynarodowego Związku Muzułmańskich Uczonych, powiedział w wywiadzie 22 marca 2022 udzielonym związanej z Bractwem Muzułmańskim, arabskojęzycznej stacji telewizyjnej Kanał 9 (w Turcji), że wojnę w Ukrainie wszczęli Żydzi w celu założenia tam żydowskiego państwa, które zastąpi Izrael. Wyjaśnił, że Ameryka i Zachód porzuciły Żydów, którzy zrozumieli, że syjonistyczny projekt jest porażką i zakończy się w ciągu dwóch lat. Rozwinął to twierdząc, że w ten sposób Izrael sprzymierzył się z Rosją i Chinami.

“Syjonistyczny projekt jest porażką i zakończy się w ciągu dwóch lat”? „Ameryka i Zachód porzuciły Żydów”? Ciekawa sprawa z tą porażką podczas gdy europejskie kraje głośno domagają się możliwości kupowania izraelskiej broni; gdy wagę Izraela jako ekonomicznej lokomotywy, szczególnie we wszystkich aspektach najnowocześniejszej techniki, odczuwa się w całym świecie zachodnim; kiedy izraelskie start-upy mają IPO [pierwsze oferty publiczne] na Wall Street i co tydzień kolejny zostaje ogłaszany “jednorożcem” – co znaczy, że firmę szacuje się na ponad miliard dolarów. Izrael stał się światowym liderem w obronie przeciwrakietowej  - zarówno Żelazna Kopuła, jak Żelazny Promień – i w technologii dronów. Izraelskie lotnictwo samoloty i wojska lądowe są rutynowo zapraszane na manewry NATO. Sekretarz generalny NATO, Jens Stoltenberg, pisze, że “Izrael jest ważnym partnerem NATO od ponad 20 lat, jak również aktywnym członkiem Śródziemnomorskiego Dialogu NATO; NATO i Izrael współpracują w różnych dziedzinach, włącznie z nauką i techniką, przygotowaniem i zarządzaniem kryzysami, odpornością, kontrterroryzmem, wojskową medycyną, zapobieganiem rozprzestrzeniania broni masowego zniszczenia i sprawami kobiet, pokoju i bezpieczeństwa”. Międzynarodowo zaakceptowana definicja antysemityzmu, sformułowana przez International Holocaust Remembrance Alliance (IHRA), została przyjęta przez 36 krajów i wiele międzynarodowych organizacji. Izrael został zaszeregowany jako dziewiąte najszczęśliwsze państwo na świecie, po przesunięciu się z 14 pozycji w 2020 roku, na 11. w 2021 roku i 9. Dzisiaj, Izrael jest światowym liderem w energii słonecznej, gospodarowaniu wodą (włącznie z powtórnym użyciem, nawadnianiem kropelkowym i produkowaniem wody z powietrza), długowiecznych baterii. Maleńki Izrael stał się liderem w wojnie cybernetycznej i cyberbezpieczeństwie, plasując się obok USA, Chin, Rosji i Wielkiej Brytanii, a uczony w islamie ogłasza porażkę Izraela.


Mraweh Nassar przenosi własną desperację na Izrael: to nie Izrael, ale Palestyńczycy zostali „porzuceni” przez tak wielu. Przez UE, która w tym roku wstrzymała pomoc dla AP i nie pozwoli na jej przekazanie aż do czasu, kiedy AP zmieni antysemickie podręczniki szkolne. Przez amerykański establishment polityki zagranicznej, który – kiedy rząd amerykański “zwraca się ku Azji” – porzuciwszy całkowicie Afganistan i zatrzymując tylko 2500 żołnierzy w Iraku – stracił wiele ze swojego dawniejszego zainteresowania Bliskim Wschodem i sprawą Palestyny. Przez administrację Bidena, która nie otworzyła ponownie biura OWP w Waszyngtonie ani “konsulatu dla Palestyńczyków” w Jerozolimie, jak to obiecywała zrobić. Przez cztery kraje arabskie – ZEA, Bahrajn, Maroko i Sudan — które dołączyły do Porozumień Abrahamowych w celu promowania własnych interesów narodowych przez normalizację stosunków z Izraelem zamiast pozwalać Palestyńczykom na zakładanie weta wobec ich stosunków z żydowskim państwem. Przez inne państwa arabskie, włącznie z Egiptem o największej liczbie arabskiej ludności i Arabię Saudyjską o największym bogactwie, które wyżej cenią sojusze bezpieczeństwa z Izraelem niż stosunki z Palestyńczykami. Przez saudyjskiego następcę tronu, Mohammeda bin Salmana, który mówił w imieniu wielu Arabów, kiedy w 2018 roku, zirytowany nieustannym jęczeniem Mahmouda Abbasa o większe poparcie, przerwał mu i powiedział „zaakceptujcie wreszcie jakąś umowę, jaką oferują wam Amerykanie”. Dyplomatycznie, ekonomicznie, militarnie Izrael staje się coraz silniejszy. Dyplomatycznie, ekonomicznie, militarnie Palestyńczycy kontynuują spadanie w dół.

Mraweh Nassar: “[Izraelczycy] nie rozumieją niczego poza siłą. Jeśli bezpieczeństwo ich państwa zależy od obrania strony Rosji, a przynajmniej od ich neutralności, zrobią to, nawet jeśli oznacza to poświęcenie [ukraińskich] Żydów. 

Izrael nie porzuca ani ukraińskich Żydów, ani nie-Żydów. Dostarczył ponad 220 ton cennej pomocy humanitarnej do Ukrainy, znacznie więcej niż jakikolwiek inny kraj poza USA. Zbudował olbrzymi szpital polowy wewnątrz Ukrainy, obsadzony izraelskim personelem medycznym. Izrael nie “poświęca” ukraińskich Żydów, ale szeroko otwiera drzwi dla potencjalnie dziesiątków tysięcy żydowskich uchodźców z Ukrainy i jak dotąd przyjął 25 tysięcy nie-żydowskich uciekinierów. Izrael nie stoi po stronie Rosji ani nie jest neutralny. Głosował za potępieniem Rosji w ONZ i jego przywódcy potępiali Putina i Rosję. Izrael powstrzymuje się jednak przed dostarczaniem Ukraińcom broni ze zrozumiałego powodu, że Rosja w odwecie nie pozwoli dłużej izraelskim samolotom latać nad Syrią, uderzając w irańskie bazy, gdzie zarówno produkuje się, jak i przechowuje precyzyjnie naprowadzane pociski przeznaczone dla Hezbollahu. Ten wzgląd, wyjątkowy dla Izraela, wyjaśnia odmowę dostarczenia broni Zeleńskiemu przez żydowskie państwo.

Także w fałszywym Holokauście… Jest książka napisana przez Żyda, który pyta: ‘Kto zabił Żydów?’ Proponowali, że wezmą Żydów po pięć dolarów za każdego. Spojrzeli jeden raz, zobaczyli, że większość z nich jest stara, i powiedzieli: ‘Nie chcemy ich’. Żyd napisał tę książkę i powiedział: ‘My zabiliśmy Żydów’ – o to mu chodzi – ‘ponieważ odmówiliśmy przyjęcia 100 tysięcy lub 200 tysięcy Żydów, którzy byli w Niemczech w zamian za garść dolarów’.


Oni chcieli tylko młodych ludzi. Nie chcieli starych”.  

“Fałszywy Holokaust”. Oczywiście, musiał być “fałszywy” z liczbą ofiar niezmiernie wyolbrzymioną, żeby zdobyć współczucie dla powstającego państwa żydowskiego. I to działało: ludzie powtarzali, że “zginęło sześć milionów” bez brania pod uwagę dowodów dostarczanych przez takich ludzi jak Mraweh Nassar. We własnym, osobliwie szaleńczym ujęciu negacji Holokaustu Mraweh twierdzi, że jest on “fałszywy”, ale potem – w następnym zdaniu – sugeruje, że był rzeczywisty i że Żydom poza Europą, w mandatowej Palestynie, przedstawiono ofertę: mogli „kupić” Żydów z Niemiec i zabrać ich w bezpieczne miejsce. Ale ci chciwi Żydzi nie “chcieli wielu z nich”, nie byli gotowi płacić nawet nędznych pięciu dolarów za głowę, a przecież mogli uratować tak wielu. Chcieli “ratować” tylko młodych Żydów, którzy mogli pomóc im zbudować – dosłownie – żydowskie państwo, a nie starych Żydów, których musieliby utrzymywać i którzy byliby tylko obciążeniem. Zamiast tego pozostawili tych Żydów tam, gdzie byli, gdzie potem zabili ich Niemcy w tym, co Nassar nazywa „fałszywym Holokaustem”. Oczywiście, to wszystko jest nonsensem. Ale w obłędnym świecie islamu widocznie ma sens.  


Tutaj jest więcej fantazji uczonego w islamie Nassara:

[Izraelczycy] zwrócili się na wschód. Teraz chcą Rosji i Chin, ponieważ Ameryka ich porzuciła. [Ameryka] powiedział im krótko: wasz [syjonistyczny] projekt jest porażką i musi się skończyć – jeśli nie w tym roku, to w następnym. Amerykanie rozumieją, że popierają upadający projekt, więc [Izraelczycy] szukają alternatywy, którą może być Rosja albo Chiny”.

Nassar powtarza swoją mantrę o “porażce” żydowskiego państwa: “Ameryka porzuciła ich [Żydów]”. Ameryka powiedziała Izraelowi: “Wasz [syjonistyczny] projekt jest porażką i musi się skończyć” w ciągu następnych dwóch lat. A więc Izraelczycy potrzebują alternatywnych źródeł poparcia – w Rosji lub w Chinach. Oczywiście, zarówno Rosja, jak Chiny od dziesięcioleci są niezłomnie antyizraelskie; co miałoby spowodować, że Izrael uznałby któryś z tych krajów za możliwego sojusznika? I dlaczego Rosja, która walczy, by zmusić Ukrainę do pozostania w rosyjskiej orbicie, miałaby pozwolić, by Ukraina stała się żydowskim państwem? A sami Ukraińcy, którzy zaciekle walczą, nie mają zamiaru uciekać z Ukrainy en masse, i nie zamierzają pozostawiać swojego kraju Rosjanom, jak fantazjuje Mraweh Nassar, ani zostawiać po sobie pustkę, by mogli go zaludnić Izraelczycy, zdecydowani na stworzenie nowego żydowskiego państwa teraz, kiedy ich pierwsze państwo w „Palestynie” zakończyło się „porażką”.  

“Więc oni [Izraelczycy] nie zepsują swoich stosunków z Rosją lub [Chinami] z powodu garści Żydów. Dla nich ci [ukraińscy] Żydzi mogą iść do diabła….

Izrael, który poruszył niebo i ziemię, żeby pomóc Ukraińcom (zarówno Żydom, jak nie-Żydom), którzy uciekli z Ukrainy, według wersji Nassara wcale nie pomaga, ale mówi ukraińskim Żydom, by “szli do diabła” – “nie uratujemy was, zostawiamy was samych”. Jego wersja jest dokładną odwrotnością prawdy.

Nawet sami Żydzi, włącznie z Liebermanem i Netanjahu, są teraz przekonani, że Palestyna nie może być państwem dla Żydów. Zaczęli więc mówić, że święta Jerozolima jest w Ukrainie, a nie w Palestynie. Ukraina jest teraz kandydatem na przyszłe państwo żydowskie”.

Mraweh Nassar mógł tego nie zauważyć, ale Lieberman i Netanjahu byli poza rządem od pewnego czasu i żaden z nich nigdy nie powiedział tego, co przypisuje im Nassar – że „Palestyna nie może być państwem dla Żydów”, a Ukraina stanie się (jeśli Żydzi do tego doprowadzą) „przyszłym państwem żydowskim”.

Być może jednym z powodów, że oni [Żydzi] wszczęli tę wojnę, było opróżnienie Ukrainy.  

Jak to jest, że nikt poza Mrawehem Nassarem nie wydaje się sądzić, że to Żydzi zaczęli wojnę w Ukrainie? I jakim podstępem, jego zdaniem, skłonili Putina do wyprawienia 190 tysięcy rosyjskich żołnierzy, by najechali Ukrainę, jak również do oświadczenia, że ratuje Ukrainę przed rządami „nazistów”, chociaż na czele ukraińskiego rządu stoi Wołodymyr Zeleński, żydowski prezydent, którego dziadkowie ocaleli z Holokaustu?   

Zachód jest teraz przekonany, że [żydowskie] państwo jest skazane, że [syjonistyczne] przedsięwzięcie nie udało się. Jakie jest więc rozwiązanie? Że zamiast Zachodu Rosja i Chiny zaadoptują Izrael, lub że będzie alternatywne [państwo] Cały świat wie o żydowskim państwie we wschodniej Ukrainie. Pamiętam, że był tam 43 tysiące [Żydów], ale teraz mówią 200 tysięcy.  

Zachód nie daje żadnych sygnałów, że sądzi, iż żydowskie państwo „jest skazane”. To jest część fantazji Mraweha Nassara, który kontynuuje:

“Dlaczego naprawdę zdarzył się Holokaust? Pozostawmy na uboczu to, co się mówi. Podczas II wojny światowej niektórzy Żydzi dołączyli do Amerykanów i Zachodu, a inni dołączyli do Niemiec. Powiedzieli: jeśli Niemcy zwyciężą, będziemy z Niemcami, a jeśli Zachód zwycięży, będziemy z Zachodem. Hitler odkrył, że byli [żydowscy] szpiedzy, więc zabił kilku z nich – to nie były setki tysięcy, jak oni mówią. To są wszystko kłamstwa….

“Inni [Żydzi] dołączyli do Niemiec”. Jacy Żydzi dołączyli do nazistowskich Niemiec podczas II wojny światowej? Byłoby fascynujące posłuchać domniemanych dowodów Nassara na tak absurdalne twierdzenie. I moglibyśmy skorzystać z okazji i przypomnieć mu, że Hadż Amin al-Husseini, Mufti Jerozolimy i przywódca palestyńskich muzułmanów od początku lat 1920. do końca II wojny światowej, istotnie stanął po stronie nazistowskich Niemiec. Hadż Amin al-Husseini spędził lata wojny w Berlinie, gdzie spotkał Hitlera. Istnieje słynna fotografia ich obu i wideo z nimi tutaj.


Al-Husseini był przyjacielem zarówno Adolfa Eichmanna, jak Heinricha Himmlera, i przypuszczalnie odwiedził także Auschwitz, żeby zobaczyć, jak w praktyce działa Ostateczne Rozwiązanie Problemu Żydowskiego, do którego gorąco zachęcał.  


Nassar wyjaśnia, zarówno uzasadniając, jak i minimalizując Holokaust, że Hitler zabił kilku “żydowskich szpiegów”, a ponadto liczba zabitych nie wynosi nawet setek tysięcy. 

Teraz mówią, że Świątynia i biblijna Jerozolima są umieszczone w Ukrainie, a nie w Palestynie. Jeśli to nie wyjdzie, jutro mogą powiedzieć, że są one w Holandii”.  

Zatem Izrael jest “skazany na porażkę” w ciągu dwóch lat. I Żydzi już planują przeniesienie się na bezpieczniejsze tereny, do wkrótce opustoszałej Ukrainy. Już planują przeniesienie Jerozolimy do Ukrainy razem z wszystkimi żydowskimi miejscami świętymi, włącznie z Ścianą Zachodnią i cmentarzem na Górze Oliwnej, i przekonują żydowskie masy, że Wzgórze Świątynne i biblijna Jerozolima „mieszczą się w Ukrainie”. Niemałe przedsięwzięcie. A jeśli Żydzi odmówią zaakceptowania tej przeprowadzki, no cóż, wtedy ustanowią ponownie swoje syjonistyczne państwo w Holandii lub w Birobidżanie na lodowatej Syberii, albo w Ugandzie w najgorętszej Afryce – nie ma znaczenia, gdzie osiedlą się Żydzi, jak długo zrezygnują ze swojego “nieudanego państwa” w Palestynie.   


Nie trudno dostrzec, o co tu chodzi. Oszalały z rozpaczy z powodu izraelskiego sukcesu i palestyńskiej porażki palestyński duchowny, Mraweh Nassar, przekonał sam siebie, że to Izrael jest porażką, a w jego głowie Żydzi rozpaczliwie szukają innej ojczyzny i zdecydowali się na Ukrainę. Tylko obłąkany palestyński duchowny mógł coś takiego wymyślić. Dla reszty z nas, byłoby to trudne. Przykro mi, Mrawehu Nassarze. Dalej, trzymaj się swojego świata bredni. Uczyni twoje życie palestyńskiego duchownego nieco mniej nieznośnym, przynajmniej przez następne dwa lata, kiedy będziesz czekał na spełnienie się swojego proroctwa.


Muslim  Cleric Claims Jews Started Ukraine War Because They Want To Establish Jewish State There

7 kwietnia 2022

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska

 

Hugh Fitzgerald

Publicysta Jihad Watch,  


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Brunatna fala

Znalezionych 1065 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Izrael musi wydalić tego dyplomatę UE   Marcus   2022-06-21
Kwestia żydowska w wielkim świecie   Koraszewski   2022-06-11
Iran nie czeka na broń jądrową, by zdestabilizować Bliski Wschód   Toameh   2022-06-10
Turcja, terroryści i NATO   Bulut   2022-06-07
David Rovics o Dżanin 2002   Landes   2022-06-02
CNN znajduje swoich “tańczących Izraelczyków”   Collier   2022-05-31
Jeden majowy dzień — w Jerozolimie i Nowym Jorku   Chesler   2022-05-26
Krew Shireen abu Akleh jest na rękach Palestyńczyków   Rosenthal   2022-05-21
Nie da się rozwiązać problemu antysemityzmu ONZ przez ignorowanie go   Tobin   2022-05-18
Rosja i Chiny: najgorszy moment w historii   Chang   2022-05-12
Putin, Hitler i historii kobyła   Koraszewski   2022-05-11
Izrael: najczystszy kraj świata   Bard   2022-05-11
Palestyński kult śmierci – uwielbienie mordowania Żydów   Collier   2022-05-10
Iran mówi otwarcie – i powinniśmy uważnie słuchać     2022-05-08
Wspaniała wiadomość na Jom HaSzoah! Nie ma antysemitów!     2022-05-07
Czy umiemy wyobrazić sobie świat bez Izraela?   Tobin   2022-05-06
Allah sprowadził Żydów do Palestyny, żebyśmy mogli ich wykończyć     2022-05-04
Ramadan kończy się z hukiem   Blum   2022-05-02
Oni wszyscy mają krew na rękach   Collier   2022-04-21
W XXI wieku antysyjonizm znaczy antysemityzm   Tobin   2022-04-20
Jak USA utrwalają palestyńską przemoc   Blum   2022-04-19
Palestyńczycy popierają mordowanie przypadkowych Żydów     2022-04-18
Szaleństwa głębokiej wiary   Fitzgerald   2022-04-13
Intifada z okazji ramadanu?   Blum   2022-04-09
Nie nagradzajcie Palestyńczyków za nową falę terroru   Tobin   2022-04-05
Większość “Palestyńczyków” głosowałaby dziś na Hamas   Greenfield   2022-04-02
Dlaczego Stany Zjednoczone nadal płacą za antysemicką farsę w ONZ?   Tobin   2022-04-01
AP zachęcała do zamachu terrorystycznego w Beer Szewie… i nagrodzi go   Marcus   2022-03-29
Śpiew i taniec o “apartheidzie”: Infantylna @Amnesty jest obecnie taka sama jak inne antyizraelskie grupy     2022-03-22
Reportaż rosyjskiej telewizji o syryjskich żołnierzach zgłaszających się na ochotnika do walki wraz z Rosją przeciwko Ukrainie     2022-03-17
Obywatele właściwie poinformowani   Koraszewski   2022-03-16
Kłamstwo o dłuższej i silniejszej umowie z Iranem   Bard   2022-03-11
Biden rozbija złudzenia Izraela   Glick   2022-03-10
Electronic Intifada w pełni popiera Putina   Collier   2022-03-07
Propagandowy front Władimira Putina   Koraszewski   2022-03-07
Rosja: Iran jest naszym sojusznikiem, uczestniczymy w rozwijaniu jego projektu nuklearnego     2022-03-03
Chiny: To USA są winne ukraińskiego konfliktu     2022-03-02
„Apartheid” jest nową „okupacją” – terminem używanym w czysto propagandowych celach     2022-02-28
Czy Putin będzie strzelał do zakładników?   Rosenthal   2022-02-28
Lepszy kontrakt za pochwałę terroryzmu   Fitzgerald   2022-02-23
Nękanie w Judei i Samarii musi się zakończyć – ale kto nęka kogo?   Oz   2022-02-20
Nie ugłaskuj krokodyla “przebudzenia”     2022-02-18
Toksyczna szczodrość. Jak Europejczycy używają izraelskich NGO do destabilizowania Izraela   Altabef   2022-02-15
Losowy przykład nieuczciwości raportu Amnesty International     2022-02-14
Strategia Autonomii Palestyńskiej używania dzieci-żołnierzy przeciwko Izraelowi   Marcus   2022-02-13
Co naprawdę oznacza wspieranie „palestyńskiego pojednania”?   i Itamar Marcus   2022-02-12
Saudyjski dziennikarz o zerwaniu związków z Palestyńczykami   Fitzgerald   2022-02-11
Groza ujawnienia proizraelskiego stanowiska   Goska   2022-02-09
Neonazistowska fascynacja salafickim dżihadem   Wójcik   2022-02-08
Antysemici wszystkich krajów łączcie się   Koraszewski   2022-02-07
Palestyńscy najemnicy Iranu: Dżihad przeciw Izraelowi i Ameryce   Toameh   2022-02-06
Kościół, który promuje antysemityzm   Tobin   2022-02-04
Grupy terrorystyczne kochają Amnesty International, jako że kieruje się planami zniszczenia Izraela naszkicowanymi w Durban     2022-02-03
Amnesty wymyśla kolejną definicję apartheidu – tylko dla Izraela     2022-02-02
Wojna przeciwko Żydom prowadzona przez grupy “obrony praw człowieka”: @Amnesty, @HRW i @BTselem     2022-02-01
Powrót „Protokołów mędrców Syjonu”   Rosenthal   2022-01-31
„Guardian” wynalazł nowe antyizraelskie oszczerstwo: „Sportswashing”   Levick   2022-01-30
Pamiętajcie Dajr Jasin!   Troy   2022-01-29
Wikipedia morduje historię     2022-01-25
Associated Press zamienia palestyński wypadek drogowy w podżeganie przeciwko Izraelowi   Fitzgerald   2022-01-23
Wędrówka idei na Bliskim Wschodzie   Mansour   2022-01-22
Neonaziści dążą do wykucia braterskiej więzi z dżihadystami   Stalinsky   2022-01-19
Kiedy atakowani są Żydzi, przedstawiciele władz boją się powiedzieć “antysemityzm”   Frantzman   2022-01-17
Sowieckie kłamstwo o izraelskim apartheidzie   Kemp   2022-01-14
„Nieistotne religijne idee”? Nie, każdy terroryzm jest oparty na głębokiej wierze, niezależnie od tego, czy jest religijny, polityczny, społeczny czy inny – część I   M. Reiter   2022-01-13
Litania nieszczęść Hassana Nasrallaha   Fitzgerald   2022-01-13
Palestyńczycy: Jesteśmy dumni z naszych terrorystów   Tawil   2022-01-11
Życie w epoce kamienia   Rosenthal   2022-01-09
The Yellow Spot: szczegółowa relacja z tamtych czasów o nazistowskim prześladowaniu Żydów w latach 1933-1935 brzmi bardzo podobnie do dzisiejszego antysemityzmu     2022-01-08
Co stałoby się z Arabami podczas nuklearnego uderzenia na Izrael i dlaczego nikogo to nie obchodzi?     2022-01-07
Z Facebooka egipskiego dysydenta   Mansour   2022-01-04
Co naprawdę zdarzyło się z milionem Żydów w krajach arabskich?   Collier   2022-01-03
Palestyńska szkoła terroryzmu   Tawil   2022-01-02
ONZ wypowiada wojnę Izraelowi   Rosenthal   2021-12-31
Unicestwienie Izraela najwyższym ideałem Iranu     2021-12-27
Według sondażu 93% palestyńskich Arabów w Jerozolimie woli rządy izraelskie od palestyńskich   Fitzgerald   2021-12-25
Human Rights Watch znowu zakłada, że Żydzi są rasistami i na tej podstawie pisze raport o Lod     2021-12-23
Kiedy antysyjonistyczna grupa dowodzi, że jej propaganda jest kłamstwem   Oz   2021-12-22
Obosieczny antysemityzm przyzwolenia   Nirenstein   2021-12-20
Iran: eksportowanie ropy czy rewolucji?   Taheri   2021-12-18
Znajdowanie prawdziwych ofiar terroru   Collins   2021-12-17
Na kampusach wśród personelu komisji “Różnorodności, równości i włączenia” są najbardziej nietolerancyjni ludzie     2021-12-16
Dziesiąta rocznica “pinkwashing” i czego nas ona uczy o antysemickich teoriach spiskowych     2021-12-10
Raport nazywa traktowanie chrześcijańskich dziewcząt i kobiet w muzułmańskich krajach “katastrofą praw człowieka”   Spencer   2021-12-03
Antysyjonizm i antysemityzm nie robią niczego, by pomóc Palestyńczykom   Regev   2021-11-29
Sunnicki Hamas i szyicki Iran: braterska więź w terrorze pod hasłem “śmierć Izraelowi”   Fitzgerald   2021-11-27
Terrorysta, który rozbija wszystkie stereotypy o terrorystach   Flatow   2021-11-23
Unia Europejska nadal nie wpisuje całego Hezbollahu na listę organizacji terrorystycznych   Fitzgerald   2021-11-22
Czy termin “nakba” jest antysemicki?     2021-11-21
“Od Rzeki do Morza”: Hamas wyjaśnia, czego chcą brytyjscy studenci   Kemp   2021-11-16
Jak Palestyńczycy ukradli cierpienia, no cóż, właściwie wszystkim   Collier   2021-11-14
Terroryści „palestyńskiego” dżihadu dostają więcej niż zarabiają lekarze i nauczyciele   Greenfield   2021-11-11
EU @eu_eeas ciągle mówi o nieistniejących “granicach sprzed 1967”, skoro explicite nigdy nie miały one być granicami?     2021-11-10
Odciąć finansowanie NGO powiązanych z terroryzmem   Eid   2021-11-07
Palestyńscy więźniowie, o których nikt nie mówi   Toameh   2021-11-06
Niemka skazana za zbrodnie ISIS   Frantzman   2021-11-02
Terroryzm jako palestyńska kultura   Marcus   2021-11-02
Dlaczego Palestyńczycy nie mogą zawrzeć pokoju z Izraelem   Toameh   2021-10-29
Czy Trzecia Konwencja Genewska stosuje się do palestyńskich terrorystów aresztowanych przez Izrael?    Hirsch   2021-10-28
Łajdackie porwanie “praw człowieka” leży u samego sedna kontrowersji wokół NGO   Tobin   2021-10-27

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

„Przebudzeni”


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologia


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk