Prawda

Niedziela, 26 czerwca 2022 - 01:46

« Poprzedni Następny »


Uprowadzenie Holocaustu dla Dżihadu: Auschwitz i Kneset

Część 5: Wbijanie noża


Anjuli Pandavar 2020-06-24


X

 

Można zastanawiać się, czy żydowskie zaprzeczanie nienawiści i istnieniu planów eksterminacji, jakie islam ma dla Żydów, jest analogiczne do zaprzeczania żydowskiemu statusowi dhimmi pod władzą islamu? Wydaje się, że u sedna całego żydowskiego doświadczenia ukrywa się negacja. Sprzeciwianie się jednej negacji (Holocaust), by ukryć inną negację (dhimmitude pod władzą islamu). Jest gorzką ironią, że ta negacja znajduje się także u sedna stosunku muzułmanina do islamu.  Islam odmawia muzułmaninowi jego człowieczeństwa i muzułmanin musi codziennie zaprzeczać temu, że aby być człowiekiem, musi zanegować islam. Tak islam trzyma w garści swoich wyznawców. Islam wypacza człowieczeństwo wszystkich, których życie wewnętrzne jest pod jego wpływem, jak również wszystkich, których stosunki zewnętrzne są pod jego wpływem. Islam niszczy każdego, kto ma kontakt z islamem. Muzułmanie, którzy chcą reformować islam (zakładając, że to pragnienie jest autentyczne, nie zaś starą, chytrą takijją), już dokonali apostazji, ale nie są w stanie przestać być muzułmanami.


Znacznie im łatwiej udawać, że islam jest czymś innym niż jest, pokazując w ten sposób niemożność sfinalizowania swojej apostazji. Ktoś, kto odrzuca barbarzyństwo, ignorancję, głupotę i oszustwo islamu, niemniej nie jest w stanie zrzec się określenia tożsamości „muzułmanin”, nadal jest lojalny, a więc pozostaje migocącym, choć nie żarzącym się węgielkiem pod popiołami. Muzułmanin, który zrzucił islam i zdobył panowanie nad własnym człowieczeństwem, z samej natury odrzuca lojalność i nie jest dłużej muzułmaninem. W tym leży ostateczne rozwiązanie islamskiego problemu.

 

Istnieje olbrzymia różnica między niezachwianym pragnieniem i dążeniem do pokoju, co jest szlachetne, a upartą odmową zobaczenia, kiedy pokój nie jest możliwy, kiedy jest ułudą. W islamie pokój z Żydami jest grzechem. Dla ich Allaha miłe jest zachowanie takie jak to, opisane na portalu Jihad Watch:

Adele Benita [Żydówka] opisała koszmar, kiedy była dźgnięta nożem, próbowała pomóc swojemu mężowi i krzyczała o pomoc, podczas gdy „Było tam wielu Arabów, rozglądali się… śmiali i uśmiechali…” Benita powiedziała dziennikarzowi z „New York Times”: „krzyczałam, błagałam o pomoc”, ale „Oni stali, gawędzili i śmiali się – i pluli na mnie”. Kiedy przebiegała obok nich w poszukiwaniu pomocy, arabscy gapie „pluli na mnie i bili mnie po twarzy. Nóż nadal tkwił we mnie, a oni bili mnie i śmiali się”.

Słynne słowa ajatollaha Alego Sistaniego brzmiały: „Cywilizacja i islam to dwie różne rzeczy”. „Palestyńczycy”, którzy od czasu ich zaaranżowanego wynalezienia po katastrofalnej klęsce arabskich armii w 1967 roku zrobili wszystko, by przekonać świat, że są narodem i że ich walka jest walką narodową, teraz, kiedy ich „narodowa walka” sięga kresu użyteczności, powracają do tego, o co chodziło przez cały czas w nieszczęsnej historii podstępu „rozwiązania w postaci dwóch państw”: do dżihadu przeciwko Izraelowi i dżihadu przeciwko Żydom.  

 

Wymagana przez islam barbarzyńska nieludzkość wobec Żydów, którą muzułmanie mają zachować i cenić w swoich sercach, musiała teraz odrzucić jedną z zasłon.  Islam jest zaprzeczeniem człowieczeństwa zarówno w sensie cywilizacyjnym, jak i w alienowaniu muzułmanina od jego człowieczego ego. Tę rzeczywistość widać w całej nagości w zachowaniu muzułmańskiego „Palestyńczyka”, niezależnie od tego, czy to on wbija nóż, czy tylko śmieje się z ofiary. Jak Żydzi, którzy upierają się przy „koegzystencji” z muzułmanami, mogą nadać sens temu obrazowi „Oni stali, gawędzili i śmiali się – i pluli na mnie”?  Czy nadal twierdzą, że to tylko nieliczni Arabowie, którzy zachowywali się nagannie, a nie muzułmanie posłuszni swojemu Allahowi? „Nóż nadal tkwił we mnie, a oni bili mnie i śmiali się ze mnie”. To są ludzie, którym pełni złudzeń Żydzi oddaliby swoją ziemię za pokój z nimi.

 

Przyznanie, że istnieją muzułmanie, których oburza takie barbarzyńskie zachowanie, ani nie neguje takiego zachowania, ani nie oczyszcza islamu jako źródła takiego zachowania. Niestety, pozytywny fakt, że nie wszyscy muzułmanie to robią, służy tylko  jako wymówka, by uniknąć przyznania rzeczywistości, że „dobry muzułmanin”   żyje w sprzeczności ze swoją wiarą i że rozwiązanie jego problemu z islamem musi być jego zadaniem, nie zaś tych, których zabicie nakazuje jego religia. Priorytetem Żydów musi być walka z religią, która obrała ich za cel. Traktowanie islamu z szacunkiem nie zostanie odwzajemnione. Muzułmanin uważa, że jest uprawniony do szacunku. Nie może być odwzajemnienia ze strony uważających się za najlepszych ludzi dla tych, których uważają za najgorsze ze stworzeń, szczególnie wobec potomków małp i świń. Niestety, taka jest rzeczywistość dla muzułmanina, niezależnie od tego, czy dzierży nóż, pluje na ofiarę, czy jest tym oburzony.

 

Strategiczno-polityczne przegrupowania jakie widzimy obecnie na Bliskim Wschodzie, rodzaj zbliżenia między kilkoma sunnickimi państwami arabskimi a Izraelem (budząca postrach „normalizacja”) i coraz głośniejsze wyrażanie niezadowolenia z „Palestyńczyków” z powodu ich bezczelnej niewdzięczności grożą pozostawieniem „narodu palestyńskiego” na lodzie. Dziesięciolecia niezachwianego poparcia dla „palestyńskiego” budowania narodu wymagają „palestyńskiej” wdzięczności, ale muzułmanie nie zajmują się wdzięcznością. Tak więc, na prostym poziomie uprzejmości i dobrych manier, „palestyńska walka” ujawnia się jedynie jako wojna religijna muzułmanów przeciwko Żydom.  

 

Zużywanie zasobów na próbę rozgrywania Saudyjczyków przeciwko Turkom, Autonomii Palestyńskiej przeciwko Hamasowi i Hamasu przeciwko Palestyńskiemu Islamskiemu Dżihadowi zasadniczo jest geopolityczną grą, która pokazuje fundamentalne nierozumienie dżihadu przeciwko Izraelowi. Izrael zaszedłby dużo dalej, gdyby położył cały swój nacisk na wojnę z islamem. Zmuszenie muzułmańskich polityków do potępienia ludobójczego hadisu i wszystkich islamskich wersetów wzywających do szkodzenia w taki lub inny sposób Żydom, zanim mogą zająć miejsca w Knesecie byłoby dobrym początkiem. Państwo żydowskie musi zamknąć wszystkie miejsca islamskiej edukacji religijnej w Izraelu, przejąć kontrolę nad całą edukacją w Judei i Samarii w ten sam sposób, w jaki kontroluje inne strategiczne funkcje państwa na tych terenach.

 

„Palestyńczycy” są zmuszeni do zrzucenia przykrywki arabskiego nacjonalizmu i nie mają niczego w zamian, czym mogliby zamaskować islamską wojnę religijną, którą „opór” był cały czas. Jeśli Izrael nie rozpozna teraz natury tej wojny, to scena jest przygotowana dla Islamskiego Ruchu Oporu (Hamasu), marionetki Islamskiej Republiki Iranu, by Izrael wreszcie do tego zmusić. Innymi słowy, nie będzie to moment wybrany przez Izrael i warunki, o których może nie mieć nic do powiedzenia.  

 

Przywódca Hamasu, Ismail Hanija oznajmił, że “Normalizacja z syjonistycznym wrogiem jest uważana za wielką zbrodnię i grzech, którego nie można wybaczyć (kursywa dodana). Stowarzyszenie Uczonych Palestyny, organ stowarzyszony z Hamasem i Palestyńskim Islamskim Dżihadem, w dokumencie pod tytułem Wezwanie braterstwa i religii z serca Palestyny, zadekretowało:

“Zdecydowano przez szariat i uczonych Ummah jednogłośne porozumienie, że zwycięstwo muzułmanów jest obowiązkiem dla muzułmanina i jest jednym z priorytetów wielkiej religii islamskiej. Jest to legalne i ziemia Palestyny jest muzułmańską ziemią arabską pobłogosławioną błogosławieństwem meczetu Al-Aksa, jak zdecydował Bóg Wszechmogący w swojej chwale” (kursywa dodana).

W tym nowym krajobrazie Bliskiego Wschodu „Palestyńczycy” tracą serca i umysły Arabów. Sztuczny arabski nacjonalizm, którym „Palestyńczycy” tak oczarowali świat, zanika. „Opór” może zostać teraz jawne re-islamizowany i Hamas już się tym zajmuje.

 

Podczas gdy bogaci i wpływowi Arabowie tłumnie przybyli do Bahrajnu, by posłuchać wpuszczania w maliny „Palestyńczyków” przez Jareda Kushnera, a prezydent AP, Mahmoud Abbas podskakiwał w drgawkach apopleksji, boss Hamasu, Ismail Hanija, czmychnął do Malezji na audiencję u premiera Mahathira Mohameda. Była pora przypomnieć muzułmanom, że mają tutaj islamski obowiązek. To zakłócenie „palestyńskiego” modus operandi właśnie w momencie, kiedy jedność jest najbardziej potrzebna, jest oczywiście bardzo korzystne dla Izraela, ale jego największa korzyść dla narodu żydowskiego nadal wydaje się być poza ekranem radaru większości analityków: wyjście na światło dzienne faktu, że Izrael przez cały czas był obiektem wojny religijnej; że religią wroga jest islam; że islam walczy przez dżihad; i że celem dżihadu jest eksterminacja Żydów i unicestwienie Izraela. Dni karmionych złudzeniami o ”umiarkowanych Palestyńczykach” minęły. Konsekwentnie niosącym palestyńską pochodnię nigdy nie była Autonomia Palestyńska, ale Bractwo Muzułmańskie w swoim przebraniu jako Hamas, którego Karta w artykule 13 mówi:

„Tak zwane pokojowe rozwiązanie i międzynarodowe konferencje dla rozwiązania problemu palestyńskiego są sprzeczne z przekonaniami Islamskiego Ruchu Oporu. Bowiem zrzeczenie się jakiejkolwiek części Palestyny oznacza zrzeczenie się części religii; ruch szkoli swoich członków, by trzymali się jego zasad i wznosili sztandar Allaha nad swoją ojczyzną, kiedy walczą w Dżihadzie… Nie ma rozwiązania dla problemu palestyńskiego poza Dżihadem. (kursywa dodana)

Oczywiście, AP zajmowało się dżihadem innymi środkami, tak samo jak Islamski Ruch w Kneset. Różnica między jawnym dżihadem Hamasu a ukrytym dżihadem AP i muzułmańskich posłów w Knesecie wystarczała, by Izrael utrzymywał przy życiu swoje zaprzeczenia. Mówi o Hamasie jako „islamistycznym Hamasie” w odróżnieniu od nacjonalistycznej (czytaj: umiarkowanej) AP, mimo że AP płaci swoim terrorystom, by zabijali Żydów i wpaja nienawiść do Żydów i gotowość do „męczeństwa” każdemu dziecku w szkole.

 

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska
Tekst przeslany przez Autorkę dla "Listów z naszego sadu", jego pierwsza wersja ukazała się w "Jihad Watch".Anjuli Pandavar


Urodzona w RPA w muzułmańskiej rodzinie, czarna Brytyjka, pisarka, która porzuciła islam i którą niedawno wyrzucono z jednego z forów dyskusyjnych amerykańskich ateistów pod zarzutem rasizmu, bigoterii i kilku innych grzechów głównych, z których kroplę goryczy przelało jej stwierdzenie, że czarny bandyta to nadal bandyta.


Anjuli Pandavar przedstawia się czasem jako obywatelkę świata. Faktycznie jeździ po świecie, wykłada literaturę angielską, czyta lokalną, pasjonuje się historią, a ta pasja towarzyszy jej od dziecka.   

 


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Nowy ateizm i krytyka religii

Znalezionych 779 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Z jakiej gliny ulepiłeś swojego boga?   Koraszewski   2022-06-23
Nowy ateizm umarł, niech żyje nowy ateizm   Koraszewski   2022-06-20
Kobieta czyli zło konieczne?   Ferus   2022-06-19
Czarne życie, które nie ma znaczenia: 50 chrześcijan zamordowanych w ich kościele   Ibrahim   2022-06-16
Niezamierzony przez Stwórcę byt   Ferus   2022-06-12
Nowy Ład w dziele bożym   Ferus   2022-06-05
Kreacjonizm i owce Labana   Ferus   2022-05-29
Pacyfizm i papieska omylność   Stewart   2022-05-27
Operacja specjalna o kryptonimie „Arka i potop” (III)   Ferus   2022-05-22
Operacja specjalna o kryptonimie „Arka i potop” (II)   Ferus   2022-05-15
Operacja specjalna o kryptonimie „Arka i potop”   Ferus   2022-05-08
Marzenie o bezbożnym państwie   Koraszewski   2022-05-04
Moje (po)wielkanocne refleksje   Ferus   2022-05-01
Niepotrzebna ziemska sprawiedliwość   Ferus   2022-04-24
Alternatywna koncepcja zbawienia (II)   Ferus   2022-04-18
Alternatywna koncepcja zbawienia   Ferus   2022-04-17
Bądźmy uczniami Chrystusa? (II)   Ferus   2022-04-10
Bądźmy uczniami Chrystusa?   Ferus   2022-04-03
Słabość ateizmu czy religii?   Ferus   2022-03-27
Pytania do Boga   Ferus   2022-03-20
Retoryczne pytanie: „Gdzie był Bóg?”   Ferus   2022-03-13
Wojna pod znakiem krzyża     2022-03-11
Będzie zadowoleni (po śmierci)!   Ferus   2022-03-06
Niewiarygodna „prawdziwość” religii   Ferus   2022-02-20
Błędna analogia o wybaczaniu   Ferus   2022-02-13
Deizm antytezą teizmu? (II)   Ferus   2022-02-06
Deizm antytezą teizmu?   Ferus   2022-01-30
Jezus z uczniami w zbożu   Ferus   2022-01-23
Pierwszy krytyk bożego dzieła (VI)   Ferus   2022-01-16
Pierwszy krytyk dzieła bożego (V)   Ferus   2022-01-09
Hashtag „też odchodzę”   Koraszewski   2022-01-03
Wspomnienie: „Czego sobie życzyłem na nadchodzący 2014 r.?”.   Ferus   2022-01-02
Tradycja powinna się zmieniać pod wpływem praw człowieka   Igwe   2021-12-30
Bóg się rodzi i islmofobia w kafkowskim świecie   Koraszewski   2021-12-26
(Nie)zwykła opowieść wigilijna. Czyli moja nocna, niedokończona rozmowa z psem.   Ferus   2021-12-26
Jacek Tabisz o nowym humanizmie    Tabisz   2021-12-21
Pierwszy krytyk bożego dzieła (IV)   Ferus   2021-12-19
Pierwszy krytyk bożego dzieła (III)   Ferus   2021-12-12
Pierwszy krytyk bożego dzieła (II)   Ferus   2021-12-05
Pierwszy krytyk bożego dzieła   Ferus   2021-11-28
Paradoksalne „Dzięki Bogu” (II)   Ferus   2021-11-21
Paradoksalne „Dzięki Bogu”.   Ferus   2021-11-14
Absurdalna awersja wierzących do ateizmu   Ferus   2021-11-07
Refleksje sprzed lat: „Fikcyjna walka dobra ze złem” i inne   Ferus   2021-10-31
Atak ateizmu na ludzki rozum? (III)   Ferus   2021-10-24
Pytanie bez odpowiedzi   Łukaszewski   2021-10-18
Atak ateizmu na ludzki rozum? II.   Ferus   2021-10-17
Nasila się dżihadystyczne ludobójstwo chrześcijan w Nigerii   Ibrahim   2021-10-16
Atak ateizmu na ludzki rozum?!   Ferus   2021-10-10
Idea, która wyprowadziła rozum na manowce   Ferus   2021-10-03
"Time Magazine” i zachodnie podejście do islamizmu   Mahmoud   2021-10-02
Powolne odrzucanie religijnego mitu   Koraszewski   2021-09-27
Duchowni czy wyrachowani biznesmeni w sutannach?   Ferus   2021-09-26
Kościół zdeprawowany i mamoną silny   Koraszewski   2021-09-22
Turecki ateista zamordowany 31 lat temu   Bulut   2021-09-18
Naturalne czy sztucznie wykreowane religie?   Ferus   2021-09-12
Bogowie popkultury.Czyli jakimi religijnymi stereotypami „karmi” nas telewizja.   Ferus   2021-09-05
Ojciec święty, święty Paweł i teologia zastąpienia    Koraszewski   2021-08-30
(Nie)Fachowe pośrednictwo religijne.Czyli nieudana próba połączenia sprzecznych ze sobą zachowań.   Ferus   2021-08-29
Chora koncepcja Boga/bogów   Ferus   2021-08-22
W oparach ateizmu z czasu przeszłego   Koraszewski   2021-08-19
Islam – religia pokoju   Koraszewski   2021-08-16
Rozum i Wiara (XVIII)   Ferus   2021-08-15
Kult jednostki i bunt umysłu zniewolonego   Pandavar   2021-08-10
Biblia, kobiety i Bóg? (III)   Ferus   2021-08-08
Bezduszna duchowość ateistów   Koraszewski   2021-08-03
Most nad przepaścią (III)   Ferus   2021-08-01
Most nad przepaścią (II)   Ferus   2021-07-25
Most nad przepaścią   Ferus   2021-07-18
Chrześcijańskie stanowisko wobec rozdziału Kościoła i państwa   Koraszewski   2021-07-17
Czy ateizm może być nauczany jako religia?   Koraszewski   2021-07-12
Bajka o „zagubionej owcy” i cwanych „pasterzach duchowych”   Ferus   2021-07-11
Biblia, kobiety i Bóg? (II)   Ferus   2021-07-04
Ekumeniczne spotkanie apostatów   Koraszewski   2021-06-29
Czy wolno krytykować muzułmanów?   Pandavar   2021-06-28
Targniecie się na życie wieczne?   Ferus   2021-06-27
Dwa różne Dekalogi   Ferus   2021-06-20
Pasterze i ich bezwolne owce, czyli paradoksy „duchowego pasterzowania”   Ferus   2021-06-13
Biblia, kobiety i Bóg? Czyli co takiego Bóg chce powiedzieć czytelnikom Pisma Świętego?   Ferus   2021-06-06
Jest człowieczeństwo i jest muzułmańskie człowieczeństwo   Pandavar   2021-06-03
Żałoba bez złudzeń   Igwe   2021-05-26
Bezbożne „Ranczo” (II)   Ferus   2021-05-23
Ateista i „zatroskany głos rozsądku”   Ferus   2021-05-16
Obraza uczuć religijnych. Czyli co obraża osoby wierzące, a co nie, choć może powinno?   Ferus   2021-05-09
„Szczepionkowa” hipoteza powstania religii   Ferus   2021-05-02
Książka Lucjana Ferusa   Koraszewski   2021-04-26
Kłamiemy, gdyż taką mamy naturę? Czyli „względna równowaga między prawdą a fikcją”.   Ferus   2021-04-25
Duchowa służba zdrowia. Czyli oblicze Boga zatroskanego Miłosierdziem.   Ferus   2021-04-18
Poświąteczna refleksja. Kiedy mity traktowane są jako rzeczywistość.   Ferus   2021-04-11
Nieautoryzowany wywiad z Bogiem   Ferus   2021-04-04
Miecz czy Rozum? Czyli jak uczy historia religii: na jedno wychodzi!   Ferus   2021-03-28
Diabelskie zwierciadło jest winne złu?   Ferus   2021-03-21
Dziewuchy dziewuchom tu i tam   Koraszewski   2021-03-16
Irracjonalne „objawienia boże” (II)   Ferus   2021-03-14
Irracjonalne „objawienia boże”   Ferus   2021-03-07
Groza umiarkowanego islamizmu   Chesler   2021-03-04
Hartowanie ciała i hart ducha   Ferus   2021-02-28
Bezbożne „Ranczo”.Czyli nie jest dobrze, iż wierni mało wiedzą o religii, czy raczej bardzo dobrze?   Ferus   2021-02-21
Uciekinierzy z bastionu fałszywych świętości (IV)   Ferus   2021-02-14
Uciekinierzy z bastionu fałszywych świętości (III)   Ferus   2021-02-07

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

„Przebudzeni”


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologia


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk