Prawda

Piątek, 7 maja 2021 - 11:42

« Poprzedni Następny »


Czarny sierżant policji pozywa Obamę i Black Lives Matter przed sąd


Daniel C. Greenfield 2016-10-01


"Obama spiskował z wszystkimi pozwanymi oraz innymi, by podżegać do przemocy, grabieży, podpaleń, ataków na siły bezpieczeństwa i na bezbronne społeczności, by jego nowa ‘fundamentalnie zmieniona Ameryka’ wydawała się czymś lepszym od fal przestępstw i chaosu, jakie sami tworzą”.


Te słowa pochodzą z szokującego pozwu wniesionego przez afroamerykańskiego sierżanta policji z Dallas.


Wojna Obamy z policjantami rzuciła straszny cień na siły policyjne w całym kraju, ale żadna z nich nie ucierpiała tak bardzo jak Wydział Policji w Dallas, który pochował pięciu swoich członków. Obecny pozew uderza nie tylko w rasistów i bigotów z Black Lives Matter, ale i w  ich sponsorów aż do samego szczytu.   


W gorącą lipcową noc zamordowano pięciu policjantów podczas wiecu Black Lives Matter, wiecu przeciwko policji.  


Komendant David Brown oznajmił, że: “Podejrzany powiedział, że przejmował się Black Lives Matter. Powiedział, że denerwował się z powodu niedawnej strzelaniny przez policję. Podejrzany powiedział, że denerwowali go biali ludzie. Podejrzany oświadczył, że chciał zabić białych ludzi, szczególnie białych policjantów”.  


Niektórzy zwolennicy Black Lives Matter świętowali te morderstwa dokonane przez Micaha X. Johnsona. Inni twierdzili, że zamordowani policjanci sami byli winni swojej śmierci. Zwolennik Black Lives Matter wymachiwał plakatem z napisem: “Gliny mordercy tworzą morderców glin”. Poniżej był hashtag #FTP który znaczy “F___ the Police”. #FTP jest hashtagiem często kojarzonym z działalnością przeciwko policji przez tę grupę nienawiści.    


Black Lives Matter czerpie inspirację z czynu morderczyni policjanta, krajowej terrorystki Assaty Shakur. Niedawny manifest Ruchu na rzecz Black Lives nazwał ją i innych rasistowskich morderców policjantów “więźniami politycznymi”. Była tam także skarga na sposób, w jaki policja w Dallas zneutralizowała Micaha X. Johnsona.


Ale wybielanie przestępców z ruchu Black Lives Matter zaczęło się zanim ostygły ciała ich najnowszych ofiar.


Media robiły wielką sprawę z tego, jaki będzie to miało wpływ na tę grupę propagującą  nienawiść i jak “gwałtowna reakcja” będzie skierowana przeciwko “zaszokowanej społeczności Black Lives Matter w Dallas”. Nie niepokoiły się w równym stopniu o “zaszokowanych” policjantów w Dallas, którzy zostali obrani za cel przez rasistowską “społeczność” tego ruchu i lewicowych radykałów.


Podczas ceremonii upamiętnienia zabitych Obama poświęcił więcej czasu na wychwalanie Black Lives Matter niż ich ofiar. Ciała zostały pochowane i rasistowscy agitatorzy wrócili do  podżegania do mordowania kolejnych policjantów wsparci 130 milionami gotówki od lewicowych miliarderów, takich jak Soros i Ford Foundation.


Obecnie afroamerykański przewodniczący Dallas Fallen Officer Foundation przeciwstawia się tej grupie nienawiści i jej wielkim sponsorom.


Sierżant Demetrick Pennie od siedemnastu lat kieruje Dallas Fallen Officer Foundation. Historia tej fundacji zaczęła się w 1988 r., kiedy zamordowano innych pięciu policjantów. Najbardziej szokująca z tych śmierci była śmierć Johna Glenna Chase’a, który zginął z rąk czarnego zabójcy, podczas gdy tłum skandował: “Zastrzel go, zastrzel go”, a policjant błagał o życie.  


Komendant Billy Prince obwiniał retorykę czarnych polityków i rasistowskich aktywistów, którzy demonizowali policję. 


Po najnowszej strzelaninie w Dallas Demetrick Pennie dwoił się i troił w obronie kolegów w mundurach policyjnych, tych żywych i tych martwych. Natychmiast po strzelaninie poszedł do szpitala i opisywał później sceny rozpaczy i żałoby, jakich nie da się przekazać słowami.


Kiedy Isaiah Crowell z Cleveland Browns wiwatował z powodu zamordowania policjantów, Pennie zabrał głos. Kiedy National Football League zakazała oznak czci dla policjantów, przeciwstawił się tej mocarnej organizacji. Poparł Back the Blue Act, a teraz dobiera się bezpośrednio do tych, którzy finansują ruch nienawiści - Black Lives Matter.


Sierżant Pennie i Freedom Watch wnieśli pozew federalny, który wymienia nazwiska czarnych i białych sponsorów przemocy przeciwko policji, począwszy od działaczy Black Lives Matter do Baracka Obamy, od George’a Sorosa do Ala Sharptona, od Farrakhana do Hillary Clinton. Pozew wymienia główne organizacje anty-policyjne: Black Lives Matter i sześciu przywódców tego ruchu, w tym Alicię Garza, Patrisse Cullors i DeRay’a McKessona, organizację Sharptona, National Action Network, organizację Farrakhana, Nation of Islam, i New Black Panther Party.


Wymienia także Sorosa jako sponsora Black Lives Matter, jak i mecenasów politycznych: Obamę, Hillary Clinton i byłego prokuratora generalnego, Erica Holdera. Są oni oskarżeni o “podżeganie i spowodowanie poważnych uszkodzeń ciała lub śmierci policjantów i innego personelu sił porządkowych wszystkich ras i z różnych grup etnicznych”.  Argumentuje, że aktywne sianie nienawiści przez Black Lives Matter - “kierowanie, prowokowanie, a także podżeganie jednostek i gniewnych tłumów do przemocy” – jest nielegalne.


Black Lives Matter jest nazwany w tym pozwie “pełnym przemocy, rewolucyjnym gangiem przestępczym”. Związane z tą grupą i jej zwolennikami zamachy na policję są tu opisane z wielkimi szczegółami.


W pozwie jest informacja, że “Pennie otrzymuje groźby śmierci i/lub poważnego uszkodzenia ciała”.


Oskarża Obamę o podsycanie mitów demonizujących policję i używanie retoryki szkalującej policję. Utrzymuje, że na jednym z marszy organizowanych przez jego sojusznika politycznego, Ala Sharptona, miała miejsce przemoc przeciwko policjantom Nowego Jorku oraz skandowanie: „Czego chcemy? Martwych glin! Kiedy tego chcemy? Teraz!”


Przedstawia długą historię rasizmu i podżegania przez Farrakhana. I przez New Black Panther Party. Oskarża Sorosa o “podżeganie do wojny rasowej i propagowanie zabójczej przemocy wobec członków sił porządkowych”. Rozprawia się z Hillary Clinton i Holderem za używanie „swoich stanowisk i wpływów do insynuowania, akceptowania, zatwierdzania i dalszego propagowania przesłania nienawiści i podżegania do przemocy”.     


Przedstawia oskarżenie przeciwko pozwanym: “Każdy z nich, działając wspólnie i jako część spisku, podżegał do popełnienia nielegalnych czynów, włącznie z pełnymi przemocy zamieszkami, napadami i mordowaniem policjantów, w tym do aktów przemocy włącznie z ciężkim uszkodzeniem ciała lub śmiercią, przeciwko policjantom i innemu personelowi sił porządkowych wszystkich ras i grup etnicznych”.


Najbardziej jednak miażdżące oskarżenie skierowane jest przeciwko Obamie, który jest oskarżony o “spiskowanie, zachęcanie, udział we wspólnym planowaniu i rozwijaniu strategii, planów i działań ze stronami odpowiedzialnymi za dokonanie aktów zabójczej przemocy przeciwko policjantom i innemu personelowi sił porządkowych wszystkich ras i grup etnicznych”.   


Wiąże Obamę z Sharptonem, Black Lives Matter, Farrakhanem i całą plejadą rasistowskich grup nienawiści przeciwko policji. Najbardziej obciążające jest spotkanie prezydenta w Białym Domu z przywódcą Black Lives Matter po strzelaninie w Dallas i obwinianie „personelu sił porządkowych za zastrzelenie policjantów w Dallas, zamiast obarczenia odpowiedzialnością rzeczywiście winnych”.


I tu leży sedno tego pozwu. Obama nie tylko stanął po stronie zabójców a nie ich ofiar, ale winił ofiary za własną śmierć. To jest szpetna stacja, na którą zawsze wjeżdża pociąg retoryki popierającej przestępczość i potępiającej policję. Jedynym możliwym sposobem usprawiedliwienia własnych przestępstw jest poniżenie, zbywanie i degradowanie martwych.


Ten pozew jest walką o uhonorowanie zabitych w Dallas przez pociągnięcie ich zabójców do odpowiedzialności.


Kiedy w 1988 r. zastrzelono Johna Glenna Chase’go, uczestnicy tłumu, który wzywał do zabicia go, nigdy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Tłum skandujący wezwania do zabijania policjantów znany jest teraz jako Black Lives Matter. Jest dużo bardziej wyrafinowany, z hashtagami i możnymi sponsorami, mającymi miliardy dolarów i wysokie stanowiska polityczne.


Dallas Fallen Officer Foundation walczy o to, by pociągnąć winnych ataków na policję do odpowiedzialności. Ten pozew jest początkiem kampanii ujawnienia i domagania się kresu podżegania do wojny przeciwko policji.


A Black Sergeant Brings Obama and Black Lives Matter to Justice

19 września 2016

Tłumaczenie: Małgorzata KoraszewskaDaniel Greenfield


Amerykański pisarz i publicysta, mieszka w Nowym Jorku. Prowadzi stronę internetową Sultan Knish.


Skomentuj     Wyślij artykuł do znajomego:     Wydrukuj


Notatki

Znalezionych 1832 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Jak po pięciu miesiącach załamała się obietnica reform Erdogana   Bekdil   2021-05-06
Zastosowanie krytycznej teorii rasy do krytyki Izraela   Tobin   2021-05-05
80 lat temu: senatorzy USA popierają żydowską ojczyznę; brytyjscy i tureccy dyplomaci protestują mówiąc, że świat będzie miał się lepiej, jeśli Żydzi pozostaną pod nazistowskimi rządami     2021-05-04
Postępowi intelektualiści walczą z postępem   Abdul-Hussain   2021-05-03
Komisarz UNRWA twierdzi, że agencja nie jest polityczna. Jest WYŁĄCZNIE polityczna!     2021-05-02
Błąd w dyplomatycznej sztuce   Tobin   2021-04-30
Nacjonalizm versus imperium   Rosenthal   2021-04-29
Różnica między wymówkami a powodami nienawiści do Żydów     2021-04-28
Doktryna polityki zagranicznej USA przedstawiona przez Lindę Thomas-Greenfield   Glick   2021-04-27
Końcowa faza gry w Afganistanie jest również początkiem   Fernandez   2021-04-27
Projekt ustawy Betty McCollum (poparty przez J-Street i Americans for Peace) jest antysemicki. Oto dlaczego.     2021-04-24
Profesor islamskiego prawa: Żydzi poprzez język kontrolują świat, jednak lingwistyczne zwycięstwa należą do Arabów   Fitzgerald   2021-04-23
Amerykańskie Stowarzyszenie Humanistów oszalało   Rebecca Goldstein   2021-04-23
Jak palestyńscy przywódcy traktują palestyńskich uchodźców   Toameh   2021-04-22
Irracjonalna, niebezpieczna polityka wobec Iranu nie jest przypadkiem   Rosenthal   2021-04-18
Polityka,  czyli wojna innymi środkami   Koraszewski   2021-04-17
Czy możemy wygrać w “szarej strefie”?   Kemp   2021-04-15
Amerykanie zabici przez palestyńskich Arabów: zapomniane ofiary terroru   Flatow   2021-04-15
Antony Blinken zadzwonił do niewłaściwego faceta   Flatow   2021-04-14
Brytyjski dyplomata, który uratował ponad 40 tysięcy Żydów   Bull   2021-04-13
Wykorzystywanie zachodniego świata akademickiego przez Chiny   Bergman   2021-04-13
Dlaczego Żydzi i Polacy nadal spierają się o Holocaust?   Tobin   2021-04-12
Ameryka zmienia stronę   Rosenthal   2021-04-10
Co Palestyńczycy w obliczu zbliżających się wyborów myślą o korupcji w ich społeczeństwie?   Roth   2021-04-09
Administracja Bidena i Iran: tajne umowy i ponowne ugłaskiwanie?   Rafizadeh   2021-04-08
Congressional Research Service zmieniła historię palestyńskiego nacjonalizmu. Dwukrotnie.     2021-04-07
Lękliwe cenzurowanie Dantego i wyznania Adama Michnika   Koraszewski   2021-04-05
Dlaczego Biden jest obojętny wobec gloryfikacji antysemityzmu przez ONZ?   Bayefsky   2021-04-04
USA, Chiny, Rosja i pułapka Tucydydesa   Taheri   2021-04-02
Rzekome międzynarodowe prawo jest najnowszym antyizraelskim oszczerstwem   Kontorovich   2021-04-02
Francja: Profesor pod ochroną policyjną po odmowie zrównania “islamofobii” z antysemityzmem   Spencer   2021-04-01
Za Bidena stare błędy stają się znowu nowymi   Rosenthal   2021-03-31
Ameryka versus Iran: czyli kto zaczął?   Abdul-Hussain   2021-03-30
Ryzykowna podróż śladami dziadów   Koraszewski   2021-03-29
Czego chcą Palestyńczycy   Abdul-Hussain   2021-03-28
Dania uderza w „społeczeństwa równoległe”   Kern   2021-03-27
Podlizująca się Chinom WHO stwarza niebezpieczeństwo kolejnej pandemii   Ridley   2021-03-25
Oblężenie Paryża, czyli wojna światów   Zbierski   2021-03-24
Chiny zwiększają naciski na Tajwan   Bergman   2021-03-23
Małostkowy izolacjonizm UE niszczy Europę   Ridley   2021-03-20
Palestyńczycy: Dlaczego terroryści popierają masowych morderców   Toameh   2021-03-20
Wstęga nienawiści Möbiusa   Savodnik   2021-03-17
Jak wizja Orwella może stać się rzeczywistością   Rosenthal   2021-03-17
“New York Times” kryje terrorystkę i na dodatek oczernia Goldę Meir   Flatow   2021-03-14
Nie rzucajcie księcia wilkom na pożarcie   Bard   2021-03-13
Uwagi o politycznej dyskalkulii   Koraszewski   2021-03-13
Chiny kontynuują miażdżenie Hong Kongu   Bergman   2021-03-12
Biden porzuca pokój na Bliskim Wschodzie   Glick   2021-03-10
Politycznie, lirycznie i empatycznie   Koraszewski   2021-03-07
Społeczeństwo, które nie może dyskutować o wpływie ideologii trans na dzieci, nie jest demokracją   Tobin   2021-03-06
BBC milczy o zaplanowanych wyborach palestyńskich   Sela   2021-03-06
Notoryczna kradzież pięknych słów   Koraszewski   2021-03-05
Oto dziennikarze BBC, którzy byli szczególnie nieuczciwi w sprawie Izraela.   Fitzgerald   2021-03-05
Chiny kupują ludzi na zachodnich uniwersytetach   Meotti   2021-03-04
Głupia polityka bliskowschodnia Bidena   Rosenthal   2021-03-02
Palestyńczycy: Unia Europejska ułatwia zwycięstwo Hamasu   Tawil   2021-02-28
Spotkanie w BBC Davida Baddiela z profesorem z SOAS, który usprawiedliwia palestyńską negację Holocaustu   Levick   2021-02-26
Dlaczego Międzynarodowy Trybunał Karny jest w błędzie: Izrael nie jest winny “zbrodni wojennych”   Fitzgerald   2021-02-25
Propaganda terroryzmu nadal obecna na Twitterze   Fernandez   2021-02-23
Okrucieństwo podnoszenia płacy minimalnej   Jacoby   2021-02-23
Na tropach dyktatora i smętków   Koraszewski   2021-02-22
Czy zapał Bidena do zawarcia umowy zadziała lepiej niż „maksymalne naciski”?   Tobin   2021-02-22
Kościół antyrasizmu   Coyne   2021-02-20
Łamanie praw człowieka, o którym nikt nie mówi   Toameh   2021-02-19
Czy sukcesy Trumpa przetrwają na Bliskim Wschodzie?   Milliere   2021-02-18
Nawet najbardziej elokwentni Palestyńczycy (tacy jak Noura Erakat) mają idiotyczną mentalność “sumy zerowej”, że pomaganie Izraelowi równa się szkodzeniu Palestyńczykom     2021-02-17
Człowiek to brzmi dumnie   Koraszewski   2021-02-17
Dla Obamy Izrael nie był “żadną Ziemią Obiecaną”   Bard   2021-02-16
Przeszłość i przyszłość, czyli uwagi o futurologii   Koraszewski   2021-02-15
Wybory prezydenta Bidena wskazują na długą listę błędów w polityce wobec Bliskiego Wschodu   Amos   2021-02-15
Klapki na oczach antyizraelskich historyków: “Porozumienia Abrahamowe nie są historyczne”     2021-02-14
Hady Amr i inne powody do złośliwej satysfakcji w Ramallah   Blum   2021-02-13
Zagubiona w kontrowersji wokół laserów z przestrzeni kosmicznej   Collins   2021-02-12
O kryzysach humanitarnych i kryzysie humanistycznym   Koraszewski   2021-02-11
O Polaku, który zaważył na losach świata   Garczyński-Gąssowski   2021-02-09
Palestyńczycy: Nie dla normalizacji z „syjonistycznym tworem”   Toameh   2021-02-08
Oszustwo w sprawie palestyńskich uchodźców   Bard   2021-02-07
Nowi ludzie w Waszyngtonie: Co kryje się za gestami   Taheri   2021-02-06
Niegdysiejszy i przyszły “bystrooki ekspert”, Robert Malley   Fitzgerald   2021-02-06
Rękawiczki Berniego, memy i inne sprawy   Collins   2021-02-03
Dlaczego ustępstwa Bidena wobec Palestyńczyków szkodzą im zamiast pomagać   Tobin   2021-02-02
Arabski medyczny apartheid – gdzie jest oburzenie?   Tawil   2021-02-01
Wendy Sherman i sztuka spadania w górę   Tobin   2021-01-26
Dokąd zmierzasz Ameryko?   Koraszewski   2021-01-25
Edukacyjna czystka etniczna   Kemp   2021-01-25
Czy Ameryka powinna wznowić finansowanie UNRWA?   Fitzgerald   2021-01-24
Rozruchy w Waszyngtonie i tłumek wieszczący “koniec Ameryki”   Taheri   2021-01-22
Rzecz o prawdzie, nauczaniu i namaszczonych   Koraszewski   2021-01-21
Dlaczego giganty Big Tech nigdy nie cenzurują zagranicznych reżimów autorytarnych?   Frantzman   2021-01-20
Izrael wraca do przyszłości   Glick   2021-01-18
Grona rozproszonego gniewu   Koraszewski   2021-01-18
Oskarżenie Izraela o “apartheid” przez B’Tselem ukrywa jego złowrogą agendę   Frantzman   2021-01-17
W obronie obiektywności i liberalizmu   Jackoby   2021-01-15
Media społecznościowe cenzorem XXI wieku.   Lindenberg   2021-01-13
Depcząc zdrowy rozsądek   Tsalic   2021-01-12
Zamach na dyskurs wieczorową porą   Koraszewski   2021-01-11
Biegnące ku dorosłości. Czyli jak szybko dojrzewają dzieci? Zbyt szybko!   Ferus   2021-01-10
Arabia Saudyjska i progi zwalniające postęp na drodze do normalizacji   Fitzgerald   2021-01-10
Szalone rady dla prezydenta Bidena   Bard   2021-01-09
Kiedy załamują się rządy prawa nikt nie jest bezpieczny   Tobin   2021-01-08

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

PrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa


Wstęga Möbiusa


Przemysł produkcji kłamstw


Jesteś tym, co czytasz,Radykalne poglądy polityczne


EinsteinSocjologiaAllah stworzylUprzednie doświadczenieŻydowski exodusPRL Chrystusem narodówOdrastające głowy hydry nazizmuHomeopatia, wibracje i oszustwo


Żołnierz IDFPrawo powrotuMózg i kodowanie predyktywneNocna rozmowaWSzyscy wiedza


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Malgorzata, Andrzej, Marcin, Henryk