Prawda

Niedziela, 25 lutego 2024 - 00:17

« Poprzedni Następny »


Plakaty przedstawiające porwane izraelskie dzieci powodują traumę wśród zwolenników Hamasu


Daniel Greenfield 2023-11-14


Na ulicach miast i na kampusach w całym kraju zwolennicy Hamasu niszczą plakaty przedstawiające porwane żydowskie rodziny, kobiety i dzieci. Dlaczego to robią?


Organizacja Students for Justice in Palestine (SJP) na Uniwersytecie Drew wydała oświadczenie, w którym twierdzą, że plakaty przedstawiające uprowadzone dzieci „używają prowokującego i niewrażliwego języka” oraz „delegitymizują potrzebę palestyńskiego oporu”.


Oddział SJP w Drew zareagował na masakry, gwałty i porwania przez Hamas, nazywając je „aktem oporu” przeciwko „syjonistycznym terytoriom imperialistycznym” i broniąc okrucieństw, argumentując, że „każdy izraelski cywil służył, służy lub będzie służyć w Siłach Obronnych Izraela”, tak że „wszyscy obywatele Izraela są z natury współwinni okupacji Palestyny”. Prawdopodobnie obejmuje to żydowskie niemowlęta i dzieci zamordowane przez Hamas: w tym Noyę Dan, 12-letnią autystyczną dziewczynkę, zamordowaną wraz ze swoją 80-letnią babcią.


To nic innego jak obrona eksterminacji Żydów przez organizację na amerykańskim kampusie.


Oddział Students for Justice in Palestine stwierdza, że zobaczenie plakatów przedstawiających ofiary Hamasu „wywołuje u nich traumę” i skarży się, że „delegitymizują” one Hamas. Dla zwolenników Hamasu jest traumatyczne zobaczenie ich ulubionej organizacji terrorystycznej, kiedy pokazana jest w złym świetle z powodu porwania dzieci. Uczelnie mają być bezpieczną przestrzenią dla terrorystów i ich zwolenników, w której mogliby świętować swoje okrucieństwa i płakać, gdy ich ofiary stawiają opór. Z pewnością nie jest to miejsce, w którym terroryści powinni kiedykolwiek czuć się źle.


Czy nikt nie będzie litował się nad traumą zwolenników terrorystów, spowodowaną przez zdjęcia, które pokazują ich ofiary?


New York Times”, który kocha terrorystów niemal tak samo jak SJP, opisał zrywanie plakatów przedstawiających porwane kobiety, dzieci i starców jako „swoistą formę protestu” i „zawór bezpieczeństwa”, co niewątpliwie jest w tym przypadku prawdziwe tak samo, jak dla członków Ku Klux Klanu palących krzyże na trawnikach.


Podobnie jak większość form protestu proterrorystycznego, który obejmuje blokowanie dróg i ataki na żydowskich studentów, jest on destrukcyjny i złowrogi, a zatem właściwie reprezentuje sprawę „palestyńską”.


Tchórzliwi łajdacy, którzy zrywają te plakaty, kiedy zostaną złapani, często próbują ukryć twarz lub udawać ofiarę.


Miles Grant, lewicowy aktywista, który zrywa te plakaty, poskarżył się dziennikarzowi „New York Times’a”, że cierpi na „brak kontekstu” i „dlaczego tak się stało”. Problem z plakatami polegał na tym, że nie wyjaśniały, dlaczego zakładnikom się to należało.


Następnie Grant oskarżył Żydów odpowiedzialnych za ich umieszczenie o podstępny spisek w celu „przynęcenia ludzi, żeby je zerwali”. A zrywając je, nie jest sprawcą, jest ofiarą przebiegłego spisku mającego na celu upodobnienie go do potwora.


„Uważam, że to obrzydliwe, jak próbują niszczyć ludziom życie” – gniewał się ten człowiek, próbując ukryć koszmarną sytuację porwanych dzieci.


Co gorsza, Żydzi umieszczali nawet rodziny w niewielkiej odległości od Gazy, aby przynęcić terrorystów Hamasu do torturowania, gwałcenia i zabijania ich, a wszystko to tylko jako pretekst do zniszczenia życia Milesa Granta.


Rafael Shimunov, weteran antyizraelskich działań, stwierdził, że plakaty ze zdjęciami porwanych „wykorzystywano do ataków na Palestyńczyków” i wzywał Żydów, by „zrozumieli, dlaczego je usuwają”.


To nie zwolennicy terrorystów są nietolerancyjni, bo zrywają plakaty przedstawiające zakładników, ale Żydzi są nietolerancyjni, bo nie chcą zrozumieć, dlaczego terroryści są prawdziwymi ofiarami.


Lewica twierdzi, że nawet najlżejsze formy upamiętniania żydowskich ofiar islamskiego terroryzmu są formą przemocy, natomiast morderstwa, gwałty i porwania Żydów są aktem oporu. A kiedy wojna jest pokojem i pokój jest wojną, wówczas zrywanie plakatów staje się aktem na rzecz pokoju.


Na Florydzie Ahmed ElKoussa, przyłapany na zdzieraniu plakatów, twierdził, że próbował „promować pokój, chodzi o złagodzenie sytuacji, przez którą przechodzimy, i zapewnienie bezpieczeństwa naszym społecznościom”. Bezpieczeństwo i pokój, przynajmniej w islamie, wymagają ataków na Żydów.


Po zmasakrowaniu ponad 1400 Żydów, Hamas w Gazie jest teraz oficjalną ofiarą, gdy Izrael zaczął walczyć. Jednak nawet najbardziej pokojowa forma wypowiedzi także sprawia, że terroryści stają się ofiarami.


Plakat przedstawiający porwane dziecko jest obecnie islamofobicznym przestępstwem z nienawiści.


W Wielkiej Brytanii policja twierdziła, że zrywała plakaty w ramach „rozsądnych kroków mających na celu powstrzymanie eskalacji problemów i uniknięcie dalszego wzrostu napięć społecznych”. Wiece muzułmańskie wzywające do dżihadu nie zostały wstrzymane, ponieważ nie eskalują niczego ani nie prowadzą do napięć społecznych, ale plakaty przedstawiające porwanych ludzi zwiększają napięcie.


Podobne sceny działań rządu widziano w Niemczech i innych częściach Europy.


Historia plakatów pokazuje, że jakikolwiek opór wobec terroryzmu islamskiego jest niedopuszczalny. Plakat przedstawiający porwanych izraelskich zakładników jest tak samo zły, jak izraelski nalot eliminujący terrorystę Hamasu. Aby usprawiedliwić okrucieństwa Hamasu, ich zwolennicy, podobnie jak Students for Justice in Palestine, muszą odczłowieczać Izraelczyków jako potwory, okupantów, żołnierzy i osadników, a wszelkie przedstawianie ich jako ludzi, nie mówiąc już o wizerunkach porwanych starych kobiet i dzieci, musi zostać stłumione.


W kwietniu 1945 r. generał Dwight D. Eisenhower wraz z generałem Pattonem i generałem Bradleyem odwiedzili pierwszy wyzwolony obóz koncentracyjny: Ohrdruf, podobóz cieszącego się złą sławą Buchenwaldu. Naziści, którzy wykorzystywali więźniów do przygotowania podziemnego bunkra dla reżimu, przed ucieczką zabijali kogo mogli, pozostawiając po sobie leżące wszędzie wychudzone zwłoki.


Patton zwymiotował, Eisenhower zaś napisał: „Nigdy nie wyobrażałem sobie, że takie okrucieństwo, bestialstwo i dzikość mogą naprawdę istnieć na tym świecie!” Następnie Patton nakazał nazistowskiemu burmistrzowi i jego żonie być świadkami tego, co zostało zrobione. Przyszli, zobaczyli, a potem poszli do domu i popełnili samobójstwo.


To samo dotyczy „zrywaczy”, którzy nie chcą widzieć konsekwencji zbrodni, które wspierają.


Eisenhower i Patton zmusili zwykłych nazistów do stanięcia twarzą w twarz z tym, co wspierali. W Ohrdruf i innych miejscach nazistowscy cywile byli zmuszeni grzebać zmarłych. Po latach propagandy nie mogli już zaprzeczać okrucieństwom, jakich dopuścił się ich ruch.


Na kampusach uniwersyteckich nowi naziści piją wegańskie latte zamiast sznapsa, ale podobnie jak mieszkańcy żyjący w pobliżu nazistowskich obozów nie chcą widzieć, co wspierają. Żydzi nie wieszali plakatów ze zwłokami, tylko z żywymi, ale i tak to dla nich jest za dużo. Podobnie jak naziści, ich postmodernistyczni potomkowie odgrywają rolę ofiary, gdy są zmuszeni być świadkami choćby część zbrodni.


Nie chcą widzieć dowodów swoich zbrodni. Dlatego tak ważne jest zmuszenie ich, by zobaczyli.


Zwolennicy Hamasu, podobnie jak naziści, powinni przeżyć traumę, powinni zostać skonfrontowani z dowodami swoich zbrodni, a jeśli to ich zdenerwuje, jeśli „niewrażliwy język” poruszy zwolenników Hamasu, którzy świętowali masowe morderstwa niewinnych, to tylko dobrze.


Zło rozwija się w jaskiniach ech i w bańkach społecznych. Na ulicach i kampusach w całej Ameryce zwolennicy Hamasu zrywając plakaty przedstawiające porwanych Izraelczyków, konfrontują się ze swoim złem.


Być może nie ma sposobu, aby zmusić ich do grzebania zabitych, ale mogą przynajmniej zostać zmuszeni do zobaczenia jeszcze żywych.

 

Link do oryginału: https://www.jihadwatch.org/2023/11/posters-of-kidnapped-israeli-kids-are-traumatizing-hamas-supporters

Jihad Watch, 6 listopada 2023

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska


Daniel Greenfield jest amerykański publicystą i pisarzem.

 

 


Skomentuj Tipsa en vn Wydrukuj


Brunatna fala

Znalezionych 1428 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Jak oskarżać Izrael o najgorsze łamanie praw człowiekaPRAKTYCZNY PORADNIK Wypróbowany przez organizacje „praw człowieka”!     2024-02-21
Kosmiczna zdrada żydowskich kobiet przez lewicęBrak solidarności wobec kobiet, które zostały bestialsko potraktowane przez Hamas, jest odrażający.   O'Neill   2024-02-16
Mistrzowska operacja odbicia zakładników   Koraszewski   2024-02-13
Palestyńscy terroryści, szpitale i perspektywy państwa palestyńskiego   Tawil   2024-02-12
Twierdza Hamasu w Rafah w Gazie jest kluczem do jego przetrwania   Frantzman   2024-02-10
WYPOWIEDZI IMAMÓW Z KALIFORNII W POPARCIU ATAKU HAMASU 7 PAŹDZIERNIKA     2024-02-06
Poszukiwani: przywódcy palestyńscy, którzy potępią terroryzm   Tawil   2024-02-05
Czy doszłoby do Holokaustu, gdyby Twitter istniał w latach czterdziestych XX wieku?  Oczywiście, że tak, a dowód na to mamy dzisiaj.     2024-02-05
Najpierw przyszli po mój lud, potem przyszli po ŻydówByły niewolnik z Sudanu Południowego o pogromie dokonanym przez Palestyńczyków 7 października   Deng   2024-01-30
„Droga” administracji Bidena do terrorystycznego palestyńskiego państwa   Tawil   2024-01-30
Coraz większa zawiść o HolokaustNowe pokolenie zamroczone ideologią bycia ofiarą desperacko pragnie swojego udziału w Holokauście.   O'Neill   2024-01-29
Kafka przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości   Wisse   2024-01-27
Lewicowy antysemityzm zawsze opiera się na teoriach spiskowych, a ta wojna to potwierdza     2024-01-24
Rzeczywistość Gazy     2024-01-22
Liban gości terrorystów, uderza w Izrael posiadając ogromny arsenał, a następnie skarży się, kiedy Izrael się broni   Tawil   2024-01-19
Nie odwracaj wzroku od głównej przyczyny epidemii antysemityzmu   Tobin   2024-01-18
Biden obiecał, że pomoc dla Gazy nie trafi do Hamasu. Skłamał.   Greenfield   2024-01-18
Te oskarżenia o „ludobójstwo” przynoszą hańbę ludzkości.    O'Neill   2024-01-16
Sieć terroru Hamasu w Europie   Greenfield   2024-01-16
Po 7 października rozpoczęła się era oficjalnego antysemityzmu   Tobin   2024-01-14
Walczymy z Ameryką, syjonizmem i wszystkimi, którzy atakują wielkość i honor Islamskiej Rewolucji Iranu     2024-01-13
Ludzie, kto za to płaci?   Koraszewski   2024-01-10
Zachód wciąż nie może pojąć, że Hamas kontroluje WSZYSTKO w Gazie – łącznie z całą pomocą humanitarną     2024-01-09
Nieświęty sojusz między “przebudzeniem” i barbarzyństwem   O'Neill   2024-01-07
„Zaufaj nauce”: media szerzą antysemickie oszczerstwo o Izraelu „kradnącym narządy” zmarłym Palestyńczykom – co jest medycznie niemożliwe     2024-01-03
Dekolonizacja umysłów zniewolonych   Koraszewski   2024-01-03
Krótka historia ataków Hamasu na pomoc humanitarną przeznaczoną dla mieszkańców Gazy     2024-01-01
Jak UNWRA wychowuje terrorystów   Tawil   2023-12-31
Globalne imperium Palestyny   Smith   2023-12-30
Nie oddawajcie Gazy Autonomii Palestyńskiej   i Itamar Marcus   2023-12-29
Mądrość Hamasu. Oni dobrze rozumieją wojnę, w której walczą.    Friedman   2023-12-29
Lekarze bez Granic (Médecins Sans Frontières), wspólnik Hamasu?   Destexhe   2023-12-27
Złe dziennikarstwo, zła wiara i rosnący antysemityzm   Koraszewski   2023-12-26
Itamar Marcus pokazuje Radzie Praw Człowieka ONZ, że antysemityzm AP doprowadził do 7 października   Marcus   2023-12-24
IDF daje Hamasowi więcej informacji wywiadowczych!   Pandavar   2023-12-22
Artykuł @NYTimes o cmentarzach w Gazie to nic innego jak antysemicka teoria spiskowa     2023-12-21
Iran wzywa do równowagi grozy i strachu     2023-12-20
Zniewolenie i rzeź Czarnych Afrykanów muszą się skończyć. Ten sam dżihad, który 7 października uderzył w Żydów, od dziesięcioleci atakuje Czarnych Afrykanów   i Ben Poser   2023-12-16
Hamas tworzy nową grupę terrorystyczną, żeby zniszczyć Liban   Toameh   2023-12-16
Nienawistnicy wygrali. Młodzi Amerykanie stają się coraz bardziej antysemiccy. Amerykańska żydowska diaspora może być skazana na zanikanie     2023-12-15
Przywódcy Hamasu: Naszym celem jest ustanowienie globalnego islamskiego kalifatu, a nie tylko wyzwolenie Palestyny     2023-12-14
Czy lewicowi dziennikarze kochają Hamas?   Koraszewski   2023-12-13
Dlaczego tak trudno zrozumieć, że kłamstwo jest integralną częścią strategii Hamasu?     2023-12-12
ONZ i Hamas: Partnerzy w zbrodni   Williams   2023-12-12
Dlaczego uniwersytety Ligi Bluszczowej są tak zblazowane w kwestii ludobójstwa   O'Neill   2023-12-08
Rosną dowody na przestępstwa seksualne Hamasu – ale rośnie też obojętność świata     2023-12-06
Nie akceptuj terroryzmu jako nowej normalności   Greenfield   2023-12-02
Od rzeki do morza   Herf   2023-11-30
Jedyna droga naprzód   Koraszewski   2023-11-29
Palestyńczycy są współwinni zbrodni Hamasu   Dershowitz   2023-11-28
Skrajne poparcie dla grupy terrorystycznej Hamasu i dla zagłady Izraela   Tawil   2023-11-27
Ludobójstwo i miliony jego obrońców   Koraszewski   2023-11-25
Al-Kaida na subkontynencie indyjskim     2023-11-25
Milczenie jest w rzeczywistości współudziałem   Pessin   2023-11-24
Globalne milczenie, kiedy Pakistan nakazuje przymusową deportację 1,7 miliona afgańskich uchodźców   Ahmad   2023-11-21
Marsz dla Palestyny był marszem skrajnie prawicowym   O'Neill   2023-11-20
List otwarty Żyda do świata zachodniego po ataku Hamasu na Izrael w 2023 r    Żyd   2023-11-20
Zrozumieć koszmar wojny w Gazie   Koraszewski   2023-11-19
Hamas jest postrzegany jako przedstawiciel Palestyńczyków   Marcus   2023-11-17
Dziennikarze pomagający terrorystom przyczyniają się do wprowadzenia nienawiści do Żydów do głównego nurtu   Tobin   2023-11-16
Zaciekłe podżeganie przez Al-Azhar: Pochwały dla palestyńskich bojówkarzy dżihadu; Losem Izraela jest zagłada; USA to największy szatan; Żydzi są potomkami małp i świń     2023-11-16
Human Rights Watch: Destrukcyjny program, symboliczna równowaga   Steinberg   2023-11-15
Plakaty przedstawiające porwane izraelskie dzieci powodują traumę wśród zwolenników Hamasu   Greenfield   2023-11-14
Rozwiązanie w postaci “dwóch państw”, żeby można było mordować Żydów   Tawil   2023-11-13
Rozgrzeszenie HamasuJak „przebudzeni” zachodni radykałowie stali się moralnymi spin doktorami Hamasu.   O'Neill   2023-11-12
Skąd biorą się zaprzeczenia potwornościom 7 października?   Glick   2023-11-11
Palestyna, czyli ostrze włóczni   Koraszewski   2023-11-11
Kolejna nowa wojna? Żołnierze, którzy ścinają głowy Ormianom są bohaterami Azerbejdżanu   Bulut   2023-11-10
Nie “tylko Hamas”   i Erielle Davidson   2023-11-09
Zlikwidowanie zbrodniarzy wojennych ratuje wszystkich   Bryen   2023-11-09
Popierają „Palestynę”, ponieważ nienawidzą Żydów   Tobin   2023-11-07
Mówimy „nie” hipokryzji i nienawiści UNICEF   Steinberg   2023-11-06
Kto powiedział, że Hamas nie reprezentuje Palestyńczyków?   Tawil   2023-11-04
Jak atak Hamasu zaskoczył Izrael   Greenfield   2023-11-03
Wojna z Źydami   Oren   2023-11-02
Negatywny wynik testu Hamasu   Landes   2023-11-02
Marzenie o aksamitnym Palestyńskim Państwie Hamasu i Innych   Koraszewski   2023-11-01
Powraca oszczerstwo o rytuale krwi   Dershowitz   2023-10-31
Jak Iran bezpośrednio wspierał atak Hamasu na Izrael   Toameh   2023-10-30
Który z nich powinien otrzymać pomoc humanitarną?   Pandavar   2023-10-29
Hamas, Israel i hipokryzja arabskich oraz innym muzułmańskich przywódców    Toameh   2023-10-28
To islam, głupczeNie chodzi tu o Izrael, kolonializm, globalizm czy kapitalizm; chodzi o islam.   Greenfield   2023-10-27
Barbarzyństwo Hamasu jest częścią tradycji arabskich pogromów   Julius   2023-10-27
Kim są cywile Gazy?   Bard   2023-10-26
Połowa amerykańskich wyborców poniżej 35. roku życia uważa, że masakry i gwałty na Żydach można uzasadnić     2023-10-25
Gwałt jako broń wojenna, tym razem w Izraelu. Dlaczego feministki milczą?   i Mandy Sanghera   2023-10-24
Cywile z Gazy potrzebują schronienia. Dlaczego świat arabski tego nie zapewni?   Jacoby   2023-10-23
Niemożliwe żądanie BidenaJego wizyta w Izraelu była pokazem dysonansu poznawczego.   Glick   2023-10-22
Nasze miasta i ulice są pełne nienawistników   Collier   2023-10-21
Polityczni i wojskowi przywódcy Iranu zachęcają Hamas do kontynuowania walki aż do osiągnięcia celu Iranu i Hamasu – zniszczenia Izraela     2023-10-20
Dlaczego Żydzi nie pozwolą się po prostu zabić?   O'Neill   2023-10-19
Wirusy tradycji, wirusy kłamstwa, wirusy umysłu   Koraszewski   2023-10-17
Hamas i Iran: rzeź Żydów przez dziesięciolecia   Toameh   2023-10-16
Drugie ludobójstwo Ormian   Bulut   2023-10-16
Iran jest mózgiem i rękami stojącymi za Hamasem     2023-10-14
To był zły tydzień dla tych, którzy twierdzą, że antysyjonizm nie jest antysemityzmem     2023-10-13
Wywiad funkcjonariusza Hamasu dla Russia Today     2023-10-12
Barbarzyński nihilizm „wolnej Palestyny” Nadszedł czas, abyśmy rozliczyli beznadziejność leżącą u podstaw arabskiej i zachodniej ideologii „wyzwolenia”.   Mansour   2023-10-12
Ideologia masowego morderstwa   Herf   2023-10-11
„Umiarkowana” Autonomia Palestyńska stoi zdecydowanie po stronie masowych morderców i gwałcicieli     2023-10-11

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

Lekarze bez Granic


Wojna w Ukrainie


Krytycy Izraela


Walka z malarią


Przedwyborcza kampania


Nowy ateizm


Rzeczywiste łamanie


Jest lepiej


Aburd


Rasy - konstrukt


Zielone energie


Zmiana klimatu


Pogrzebać złudzenia Oslo


Kilka poważnych...


Przeciwko autentyczności


Nowy ateizm


Lomborg


„Choroba” przywrócona przez Putina


„Przebudzeni”


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa


Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Małgorzata, Andrzej, Henryk