Prawda

Wtorek, 7 lutego 2023 - 15:34

« Poprzedni Następny »


Szaleństwa głębokiej wiary


Hugh Fitzgerald 2022-04-13


Najwyższe szczyty obłędu w islamskim stylu obejmują między innymi religijne wskazówki irańskiego, nieżyjącego już ajatollaha Ruhollaha Chomeiniego, wraz z jego niezapomnianym oświadczeniem opublikowanym w dziele Tahrirolvasleh, tom 4, Darol Elm, Kum, Iran, 1990: “Mężczyzna może mieć stosunek seksualny ze zwierzętami takimi jak owce, krowy, wielbłądy i tak dalej. Jednak powinien zabić zwierzę po tym, jak miał orgazm. Nie powinien sprzedawać mięsa ludziom we własnej wsi; jednak sprzedanie mięsa w sąsiedniej wsi jest dopuszczalne”.  

Innym przykładem jest informacja z zeszłego miesiąca z Pakistanu, (który, podobnie jak Iran, jest pośmiewiskiem narodów), o kobiecie, którą zadźgano nożami, ponieważ innej kobiecie śniło się, że ofiara popełniła bluźnierstwo wobec Proroka Mahometa. Relacja z tej sprawy znajduje się tutaj


Trzeci przykład właśnie pojawił się w niezastąpionym MEMRI.org. Znajdujemy tam nagranie wywiadu udzielonego 22 marca przez szanowanego uczonego w islamie, Mraweha Nassara, o prawdziwej przyczynie wojny w Ukrainie i o złowrogich planach syjonistycznych Żydów, którzy przygotowują się do wielkiej przeprowadzki ponoć plajtującego państwa Izrael do nowego żydowskiego państwa w Ukrainie.


Ta obłąkana interpretacja wojny Putina znajduje się tutaj

Palestyński uczony islamski Mraweh Nassar, sekretarz generalny Jerozolimskiego Komitetu Międzynarodowego Związku Muzułmańskich Uczonych, powiedział w wywiadzie 22 marca 2022 udzielonym związanej z Bractwem Muzułmańskim, arabskojęzycznej stacji telewizyjnej Kanał 9 (w Turcji), że wojnę w Ukrainie wszczęli Żydzi w celu założenia tam żydowskiego państwa, które zastąpi Izrael. Wyjaśnił, że Ameryka i Zachód porzuciły Żydów, którzy zrozumieli, że syjonistyczny projekt jest porażką i zakończy się w ciągu dwóch lat. Rozwinął to twierdząc, że w ten sposób Izrael sprzymierzył się z Rosją i Chinami.

“Syjonistyczny projekt jest porażką i zakończy się w ciągu dwóch lat”? „Ameryka i Zachód porzuciły Żydów”? Ciekawa sprawa z tą porażką podczas gdy europejskie kraje głośno domagają się możliwości kupowania izraelskiej broni; gdy wagę Izraela jako ekonomicznej lokomotywy, szczególnie we wszystkich aspektach najnowocześniejszej techniki, odczuwa się w całym świecie zachodnim; kiedy izraelskie start-upy mają IPO [pierwsze oferty publiczne] na Wall Street i co tydzień kolejny zostaje ogłaszany “jednorożcem” – co znaczy, że firmę szacuje się na ponad miliard dolarów. Izrael stał się światowym liderem w obronie przeciwrakietowej  - zarówno Żelazna Kopuła, jak Żelazny Promień – i w technologii dronów. Izraelskie lotnictwo samoloty i wojska lądowe są rutynowo zapraszane na manewry NATO. Sekretarz generalny NATO, Jens Stoltenberg, pisze, że “Izrael jest ważnym partnerem NATO od ponad 20 lat, jak również aktywnym członkiem Śródziemnomorskiego Dialogu NATO; NATO i Izrael współpracują w różnych dziedzinach, włącznie z nauką i techniką, przygotowaniem i zarządzaniem kryzysami, odpornością, kontrterroryzmem, wojskową medycyną, zapobieganiem rozprzestrzeniania broni masowego zniszczenia i sprawami kobiet, pokoju i bezpieczeństwa”. Międzynarodowo zaakceptowana definicja antysemityzmu, sformułowana przez International Holocaust Remembrance Alliance (IHRA), została przyjęta przez 36 krajów i wiele międzynarodowych organizacji. Izrael został zaszeregowany jako dziewiąte najszczęśliwsze państwo na świecie, po przesunięciu się z 14 pozycji w 2020 roku, na 11. w 2021 roku i 9. Dzisiaj, Izrael jest światowym liderem w energii słonecznej, gospodarowaniu wodą (włącznie z powtórnym użyciem, nawadnianiem kropelkowym i produkowaniem wody z powietrza), długowiecznych baterii. Maleńki Izrael stał się liderem w wojnie cybernetycznej i cyberbezpieczeństwie, plasując się obok USA, Chin, Rosji i Wielkiej Brytanii, a uczony w islamie ogłasza porażkę Izraela.


Mraweh Nassar przenosi własną desperację na Izrael: to nie Izrael, ale Palestyńczycy zostali „porzuceni” przez tak wielu. Przez UE, która w tym roku wstrzymała pomoc dla AP i nie pozwoli na jej przekazanie aż do czasu, kiedy AP zmieni antysemickie podręczniki szkolne. Przez amerykański establishment polityki zagranicznej, który – kiedy rząd amerykański “zwraca się ku Azji” – porzuciwszy całkowicie Afganistan i zatrzymując tylko 2500 żołnierzy w Iraku – stracił wiele ze swojego dawniejszego zainteresowania Bliskim Wschodem i sprawą Palestyny. Przez administrację Bidena, która nie otworzyła ponownie biura OWP w Waszyngtonie ani “konsulatu dla Palestyńczyków” w Jerozolimie, jak to obiecywała zrobić. Przez cztery kraje arabskie – ZEA, Bahrajn, Maroko i Sudan — które dołączyły do Porozumień Abrahamowych w celu promowania własnych interesów narodowych przez normalizację stosunków z Izraelem zamiast pozwalać Palestyńczykom na zakładanie weta wobec ich stosunków z żydowskim państwem. Przez inne państwa arabskie, włącznie z Egiptem o największej liczbie arabskiej ludności i Arabię Saudyjską o największym bogactwie, które wyżej cenią sojusze bezpieczeństwa z Izraelem niż stosunki z Palestyńczykami. Przez saudyjskiego następcę tronu, Mohammeda bin Salmana, który mówił w imieniu wielu Arabów, kiedy w 2018 roku, zirytowany nieustannym jęczeniem Mahmouda Abbasa o większe poparcie, przerwał mu i powiedział „zaakceptujcie wreszcie jakąś umowę, jaką oferują wam Amerykanie”. Dyplomatycznie, ekonomicznie, militarnie Izrael staje się coraz silniejszy. Dyplomatycznie, ekonomicznie, militarnie Palestyńczycy kontynuują spadanie w dół.

Mraweh Nassar: “[Izraelczycy] nie rozumieją niczego poza siłą. Jeśli bezpieczeństwo ich państwa zależy od obrania strony Rosji, a przynajmniej od ich neutralności, zrobią to, nawet jeśli oznacza to poświęcenie [ukraińskich] Żydów. 

Izrael nie porzuca ani ukraińskich Żydów, ani nie-Żydów. Dostarczył ponad 220 ton cennej pomocy humanitarnej do Ukrainy, znacznie więcej niż jakikolwiek inny kraj poza USA. Zbudował olbrzymi szpital polowy wewnątrz Ukrainy, obsadzony izraelskim personelem medycznym. Izrael nie “poświęca” ukraińskich Żydów, ale szeroko otwiera drzwi dla potencjalnie dziesiątków tysięcy żydowskich uchodźców z Ukrainy i jak dotąd przyjął 25 tysięcy nie-żydowskich uciekinierów. Izrael nie stoi po stronie Rosji ani nie jest neutralny. Głosował za potępieniem Rosji w ONZ i jego przywódcy potępiali Putina i Rosję. Izrael powstrzymuje się jednak przed dostarczaniem Ukraińcom broni ze zrozumiałego powodu, że Rosja w odwecie nie pozwoli dłużej izraelskim samolotom latać nad Syrią, uderzając w irańskie bazy, gdzie zarówno produkuje się, jak i przechowuje precyzyjnie naprowadzane pociski przeznaczone dla Hezbollahu. Ten wzgląd, wyjątkowy dla Izraela, wyjaśnia odmowę dostarczenia broni Zeleńskiemu przez żydowskie państwo.

Także w fałszywym Holokauście… Jest książka napisana przez Żyda, który pyta: ‘Kto zabił Żydów?’ Proponowali, że wezmą Żydów po pięć dolarów za każdego. Spojrzeli jeden raz, zobaczyli, że większość z nich jest stara, i powiedzieli: ‘Nie chcemy ich’. Żyd napisał tę książkę i powiedział: ‘My zabiliśmy Żydów’ – o to mu chodzi – ‘ponieważ odmówiliśmy przyjęcia 100 tysięcy lub 200 tysięcy Żydów, którzy byli w Niemczech w zamian za garść dolarów’.


Oni chcieli tylko młodych ludzi. Nie chcieli starych”.  

“Fałszywy Holokaust”. Oczywiście, musiał być “fałszywy” z liczbą ofiar niezmiernie wyolbrzymioną, żeby zdobyć współczucie dla powstającego państwa żydowskiego. I to działało: ludzie powtarzali, że “zginęło sześć milionów” bez brania pod uwagę dowodów dostarczanych przez takich ludzi jak Mraweh Nassar. We własnym, osobliwie szaleńczym ujęciu negacji Holokaustu Mraweh twierdzi, że jest on “fałszywy”, ale potem – w następnym zdaniu – sugeruje, że był rzeczywisty i że Żydom poza Europą, w mandatowej Palestynie, przedstawiono ofertę: mogli „kupić” Żydów z Niemiec i zabrać ich w bezpieczne miejsce. Ale ci chciwi Żydzi nie “chcieli wielu z nich”, nie byli gotowi płacić nawet nędznych pięciu dolarów za głowę, a przecież mogli uratować tak wielu. Chcieli “ratować” tylko młodych Żydów, którzy mogli pomóc im zbudować – dosłownie – żydowskie państwo, a nie starych Żydów, których musieliby utrzymywać i którzy byliby tylko obciążeniem. Zamiast tego pozostawili tych Żydów tam, gdzie byli, gdzie potem zabili ich Niemcy w tym, co Nassar nazywa „fałszywym Holokaustem”. Oczywiście, to wszystko jest nonsensem. Ale w obłędnym świecie islamu widocznie ma sens.  


Tutaj jest więcej fantazji uczonego w islamie Nassara:

[Izraelczycy] zwrócili się na wschód. Teraz chcą Rosji i Chin, ponieważ Ameryka ich porzuciła. [Ameryka] powiedział im krótko: wasz [syjonistyczny] projekt jest porażką i musi się skończyć – jeśli nie w tym roku, to w następnym. Amerykanie rozumieją, że popierają upadający projekt, więc [Izraelczycy] szukają alternatywy, którą może być Rosja albo Chiny”.

Nassar powtarza swoją mantrę o “porażce” żydowskiego państwa: “Ameryka porzuciła ich [Żydów]”. Ameryka powiedziała Izraelowi: “Wasz [syjonistyczny] projekt jest porażką i musi się skończyć” w ciągu następnych dwóch lat. A więc Izraelczycy potrzebują alternatywnych źródeł poparcia – w Rosji lub w Chinach. Oczywiście, zarówno Rosja, jak Chiny od dziesięcioleci są niezłomnie antyizraelskie; co miałoby spowodować, że Izrael uznałby któryś z tych krajów za możliwego sojusznika? I dlaczego Rosja, która walczy, by zmusić Ukrainę do pozostania w rosyjskiej orbicie, miałaby pozwolić, by Ukraina stała się żydowskim państwem? A sami Ukraińcy, którzy zaciekle walczą, nie mają zamiaru uciekać z Ukrainy en masse, i nie zamierzają pozostawiać swojego kraju Rosjanom, jak fantazjuje Mraweh Nassar, ani zostawiać po sobie pustkę, by mogli go zaludnić Izraelczycy, zdecydowani na stworzenie nowego żydowskiego państwa teraz, kiedy ich pierwsze państwo w „Palestynie” zakończyło się „porażką”.  

“Więc oni [Izraelczycy] nie zepsują swoich stosunków z Rosją lub [Chinami] z powodu garści Żydów. Dla nich ci [ukraińscy] Żydzi mogą iść do diabła….

Izrael, który poruszył niebo i ziemię, żeby pomóc Ukraińcom (zarówno Żydom, jak nie-Żydom), którzy uciekli z Ukrainy, według wersji Nassara wcale nie pomaga, ale mówi ukraińskim Żydom, by “szli do diabła” – “nie uratujemy was, zostawiamy was samych”. Jego wersja jest dokładną odwrotnością prawdy.

Nawet sami Żydzi, włącznie z Liebermanem i Netanjahu, są teraz przekonani, że Palestyna nie może być państwem dla Żydów. Zaczęli więc mówić, że święta Jerozolima jest w Ukrainie, a nie w Palestynie. Ukraina jest teraz kandydatem na przyszłe państwo żydowskie”.

Mraweh Nassar mógł tego nie zauważyć, ale Lieberman i Netanjahu byli poza rządem od pewnego czasu i żaden z nich nigdy nie powiedział tego, co przypisuje im Nassar – że „Palestyna nie może być państwem dla Żydów”, a Ukraina stanie się (jeśli Żydzi do tego doprowadzą) „przyszłym państwem żydowskim”.

Być może jednym z powodów, że oni [Żydzi] wszczęli tę wojnę, było opróżnienie Ukrainy.  

Jak to jest, że nikt poza Mrawehem Nassarem nie wydaje się sądzić, że to Żydzi zaczęli wojnę w Ukrainie? I jakim podstępem, jego zdaniem, skłonili Putina do wyprawienia 190 tysięcy rosyjskich żołnierzy, by najechali Ukrainę, jak również do oświadczenia, że ratuje Ukrainę przed rządami „nazistów”, chociaż na czele ukraińskiego rządu stoi Wołodymyr Zeleński, żydowski prezydent, którego dziadkowie ocaleli z Holokaustu?   

Zachód jest teraz przekonany, że [żydowskie] państwo jest skazane, że [syjonistyczne] przedsięwzięcie nie udało się. Jakie jest więc rozwiązanie? Że zamiast Zachodu Rosja i Chiny zaadoptują Izrael, lub że będzie alternatywne [państwo] Cały świat wie o żydowskim państwie we wschodniej Ukrainie. Pamiętam, że był tam 43 tysiące [Żydów], ale teraz mówią 200 tysięcy.  

Zachód nie daje żadnych sygnałów, że sądzi, iż żydowskie państwo „jest skazane”. To jest część fantazji Mraweha Nassara, który kontynuuje:

“Dlaczego naprawdę zdarzył się Holokaust? Pozostawmy na uboczu to, co się mówi. Podczas II wojny światowej niektórzy Żydzi dołączyli do Amerykanów i Zachodu, a inni dołączyli do Niemiec. Powiedzieli: jeśli Niemcy zwyciężą, będziemy z Niemcami, a jeśli Zachód zwycięży, będziemy z Zachodem. Hitler odkrył, że byli [żydowscy] szpiedzy, więc zabił kilku z nich – to nie były setki tysięcy, jak oni mówią. To są wszystko kłamstwa….

“Inni [Żydzi] dołączyli do Niemiec”. Jacy Żydzi dołączyli do nazistowskich Niemiec podczas II wojny światowej? Byłoby fascynujące posłuchać domniemanych dowodów Nassara na tak absurdalne twierdzenie. I moglibyśmy skorzystać z okazji i przypomnieć mu, że Hadż Amin al-Husseini, Mufti Jerozolimy i przywódca palestyńskich muzułmanów od początku lat 1920. do końca II wojny światowej, istotnie stanął po stronie nazistowskich Niemiec. Hadż Amin al-Husseini spędził lata wojny w Berlinie, gdzie spotkał Hitlera. Istnieje słynna fotografia ich obu i wideo z nimi tutaj.


Al-Husseini był przyjacielem zarówno Adolfa Eichmanna, jak Heinricha Himmlera, i przypuszczalnie odwiedził także Auschwitz, żeby zobaczyć, jak w praktyce działa Ostateczne Rozwiązanie Problemu Żydowskiego, do którego gorąco zachęcał.  


Nassar wyjaśnia, zarówno uzasadniając, jak i minimalizując Holokaust, że Hitler zabił kilku “żydowskich szpiegów”, a ponadto liczba zabitych nie wynosi nawet setek tysięcy. 

Teraz mówią, że Świątynia i biblijna Jerozolima są umieszczone w Ukrainie, a nie w Palestynie. Jeśli to nie wyjdzie, jutro mogą powiedzieć, że są one w Holandii”.  

Zatem Izrael jest “skazany na porażkę” w ciągu dwóch lat. I Żydzi już planują przeniesienie się na bezpieczniejsze tereny, do wkrótce opustoszałej Ukrainy. Już planują przeniesienie Jerozolimy do Ukrainy razem z wszystkimi żydowskimi miejscami świętymi, włącznie z Ścianą Zachodnią i cmentarzem na Górze Oliwnej, i przekonują żydowskie masy, że Wzgórze Świątynne i biblijna Jerozolima „mieszczą się w Ukrainie”. Niemałe przedsięwzięcie. A jeśli Żydzi odmówią zaakceptowania tej przeprowadzki, no cóż, wtedy ustanowią ponownie swoje syjonistyczne państwo w Holandii lub w Birobidżanie na lodowatej Syberii, albo w Ugandzie w najgorętszej Afryce – nie ma znaczenia, gdzie osiedlą się Żydzi, jak długo zrezygnują ze swojego “nieudanego państwa” w Palestynie.   


Nie trudno dostrzec, o co tu chodzi. Oszalały z rozpaczy z powodu izraelskiego sukcesu i palestyńskiej porażki palestyński duchowny, Mraweh Nassar, przekonał sam siebie, że to Izrael jest porażką, a w jego głowie Żydzi rozpaczliwie szukają innej ojczyzny i zdecydowali się na Ukrainę. Tylko obłąkany palestyński duchowny mógł coś takiego wymyślić. Dla reszty z nas, byłoby to trudne. Przykro mi, Mrawehu Nassarze. Dalej, trzymaj się swojego świata bredni. Uczyni twoje życie palestyńskiego duchownego nieco mniej nieznośnym, przynajmniej przez następne dwa lata, kiedy będziesz czekał na spełnienie się swojego proroctwa.


Muslim  Cleric Claims Jews Started Ukraine War Because They Want To Establish Jewish State There

7 kwietnia 2022

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska

 

Hugh Fitzgerald

Publicysta Jihad Watch,  


Skomentuj Wyślij artykuł do znajomego: Wydrukuj


Brunatna fala

Znalezionych 1191 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

Antyizraelska narracja, która definiuje ostatnie starcia izraelsko-palestyńskie   Frantzman   2023-02-05
Najbardziej postępowi, liberalni, zachodni Palestyńczycy popierają mordowanie Żydów     2023-02-04
Praca doktorska Mahmouda Abbasa   Tabarovsky   2023-02-03
Po masakrze w jerozolimskiej synagodze Palestyńczycy muszą stawić czoła przemocy w naszej kulturze   Eid   2023-02-01
Nie, panie prezydencie Biden, atak na synagogę nie był skierowany przeciwko „cywilizowanemu światu”   Suissa   2023-01-31
Kilka myśli o ataku terrorystycznym w Jerozolimie   Frantzman   2023-01-30
Turcja: otwarte drzwi dla Putina do szkodzenia zachodnim interesom   Bekdil   2023-01-30
O palestyńskich podręcznikach i nazistowskich swastykach   Pandavar   2023-01-28
Jak Facebook dławi byłych muzułmanów w Norwegii   Bower   2023-01-26
Palestyńczycy rekrutują nieletnich, a potem potępiają Izrael za strzelanie do “niewinnych dzieci”   Tawil   2023-01-26
Nienawiść do Żydów na amerykańskich uniwersytetach   Kemp   2023-01-23
Afrykański region Sahelu: wkracza rosyjska Grupa Wagnera, by pogorszyć sytuację   Franklin   2023-01-21
Konferencja w Damaszku w sprawie upadku Izraela     2023-01-16
Dlaczego Palestyńczycy chcą mordować modlących się Żydów?   Tawil   2023-01-15
Kurdowie – naród bez praw   Koraszewski   2023-01-14
Co zabiło rozwiązanie w postaci dwóch państw? Aplauz i pieniądze dla terrorystów   Tobin   2023-01-14
Tureckie “zbrodnie przeciwko ludzkości i nielegalna okupacja Cypru   Bulut   2023-01-13
ONZ wzmacnia terrorystyów   Tawil   2023-01-12
Jeśli antysyjonizm nie jest antysemityzmem, dlaczego Arabowie werbowali nazistów w 1948 roku?     2023-01-10
Młodzi palestyńscy arabscy terroryści nie są niewinnymi dziećmi   Flatow   2023-01-08
Nie, umowa nuklearna Iranu nie jest jeszcze martwa a Rosja pomaga Iranowi, by stał się mocarstwem nuklearnym   Rafizadeh   2023-01-07
Odgórne ataki na wizytę na Wzgórzu   Collins   2023-01-07
Jak twittersfera szerzy antysemitizm   Collier   2023-01-05
Gazańczyk oszukuje antysyjonistów – antysemityzm ogłupia ludzi   Collier   2023-01-02
Jezus palestyński terrorysta i jego 72 ciemnookie dziewice   Hirsch   2023-01-01
Głupota ujawnia się w działaniu, część II: „zrównywanie”   Bard   2022-12-28
Śmierć masowego mordercy, Nassera Abu Hmeida     2022-12-27
Zbliża się trudne Boże Narodzenie w Karabachu   Fernandez   2022-12-27
Palestyńscy rodzice zaniepokojeni rekrutacją ich nieletnich dzieci na „męczenników”   Fitzgerald   2022-12-26
Administracja Bidena i urojenie dwóch państw   Tawil   2022-12-25
Palestyńczyk uderza się w palec, USA żądają śledztwa   Flatow   2022-12-24
Podczas gdy świat milczy, AP nadal bluzga antysemityzmem   Hirsch   2022-12-21
Oszczerstwo apartheidu, by zniszczyć Izrael   Toameh   2022-12-19
Nauka terroru dla maluchów – ponowna ocena porozumień z Oslo   Marcus   2022-12-18
Czy to Europa popiera? Al-Haq mówi światu, aby zdemontował Izrael     2022-12-17
Pan Trump jest bardzo urażony   Koraszewski   2022-12-14
Żydowskie życie jest tanie. Spójrzcie tylko, jak traktują je media   Rindsberg   2022-12-13
ONZ: kiepskie żarty, sztuczki i katastrofy   Collins   2022-12-10
Kulturowe zawłaszczenie i Żydzi   Glick   2022-12-09
Teheran znowu wymachuje “opcją Samsona”   Taheri   2022-12-06
Zainspirowany fikcyjnymi wydarzeniami artykuł „Guardiana” o „izraelskiej masakrze”   Levick   2022-12-06
Szczyt groteski: antyizraelskie grupy próbują skłonić organizacje LGBTQ i feministyczne do popierania palestyńskich prześladowców gejów i mizoginistów     2022-12-05
Co stało się z planem podziału ONZ z 1947 roku?   Hirsch   2022-12-04
Palestyńczycy mieli wspaniałe Święto Dziękczynienia, Izrael mniej   Bryen   2022-12-03
Barbarzyńcy u bram Kijowa   Koraszewski   2022-12-03
Iran i Turcja mają wspólny interes w atakowaniu Kurdów   Frantzman   2022-12-01
75 lat temu: arabskie wypowiedzenie wojny Żydom. Nie syjonistom - Żydom     2022-11-30
Jak brytyjscy politycy stają po stronie terrorystów   Collier   2022-11-29
BDS jest wściekły, bo Izrael i Jordania zgadzają się na rekultywację granicznej rzeki   Fitzgerald   2022-11-28
Podwójna gra Kataru z islamistami na boisku   Toameh   2022-11-27
Przebudzony antysemityzm, książka Davida Bernsteina   Levick   2022-11-25
Opowieść o dwóch terrorach   Hirsch   2022-11-24
Ostrzeżenie dla czytelnika książki   Landes   2022-11-23
Syjonistyczne dziki napadają na Palestyńczyków     2022-11-22
Jeśli chodzi o Izrael, propaganda triumfuje nad faktami   Yemini   2022-11-21
Izraelożercy kłamią statystyką     2022-11-18
Palestyńskie odrzucenie prawa Izraela do istnienia   Hirsch   2022-11-16
Palestyński antysemityzm nie ma ukrytej filozofii – to po prostu czysta nienawiść do Żydów     2022-11-15
Kłamstwa i bezkompromisowy antysemityzm ze strony „Komisji Śledczej” ONZ   Bayefsky   2022-11-12
Palestyńczycy: dlaczego ignoruje się ataki na chrześcijan?   Toameh   2022-11-09
Hidżab, fizyka i ”śmierć Ameryce”   Koraszewski   2022-11-06
Pionki Putina w Sojuszu NATO? Jak Zachód ośmiela Erdoğana   Bekdil   2022-11-05
Raport specjalnej sprawozdawczyni ONZ, Franceski Albanese to antysyjonistyczna propaganda w sowieckim stylu     2022-11-03
Twitter ucisza mnie, stając po stronie antysemitów   Collier   2022-11-02
Jak Amerykanie i Europejczycy ośmielają palestyński terroryzm   Tawil   2022-11-01
Izrael zaoferował pokój w 2000 roku, a jego obywatele do dziś giną   Levick   2022-10-31
Ohydne, antysemickie oszczerstwo z 1969 roku rzucane przez aktywistów Fatahu i ludzi lewicy: „Szalom & Napalm”     2022-10-27
ONZ daje mistrzowski pokaz antysemityzmu   Bayefsky   2022-10-26
Terroryści ISIS grasują w Turcji nadal niewoląc porwane kobiety   Bulut   2022-10-25
Przypisy Komisji Śledczej ONZ zdradzają jej kłamstwa     2022-10-24
Co się dzieje, gdy oferujesz Palestyńczykom państwo?   Flatow   2022-10-23
Francesca Albanese, specjalna sprawozdawczyni ONZ, absurdalnie udaje, że jest obiektywna     2022-10-20
Oddajcie jej kurdyjskie imię: Jina Amini   Mahjar-Barducci   2022-10-19
“Stan wyjątkowy” Cypru: Turcja używa masowej nielegalnej imigracji jako broni   Bulut   2022-10-17
Amerykańska lewica i prawica oskarżają się wzajem o antysemityzm, chowając pod dywan swój własny   Tobin   2022-10-16
Kardynał Wielkiej Brytanii mówi Liz Truss, by nie przenosiła ambasady Wielkiej Brytanii do Jerozolimy   Fitzgerald   2022-10-15
Czy palestyński dziennikarz @HosanSalemG jest antypalestyńskim rasistą, kiedy mówi, że wszyscy palestyńscy dziennikarze popierają terror?     2022-10-13
Abbas domaga się od ONZ cofnięcia wskazówek zegara   Hirsch   2022-10-10
Co złego to Żydzi, czyli świat w coraz szybszym tempie wraca w stare koleiny   Koraszewski   2022-10-06
“Partner pokoju” Izraela morduje Izraelczyków   Toameh   2022-10-04
Palestyńczycy przymilają się do Arabów, którzy zabijają Palestyńczyków   Toameh   2022-09-28
Niemcy, obudźcie się! Czy wiecie, że finansujecie zaprzeczanie Holokaustowi?   Marcus   2022-09-27
Prześladowania chrześcijan: “Te ataki mają rasistowskie, religijne motywacje”   Ibrahim   2022-09-23
Zachodnia reakcja na przywódców Iranu zaprzeczających Holocaustowi   Frantzman   2022-09-21
Palestynizm: ideologia i tożsamość   Rosenthal   2022-09-20
Dla niego pokój oznacza zabijanie Żydów   Tawil   2022-09-19
Jak “Le Monde”, “gazeta, którą wszyscy czytają”, omawia Izrael i Palestyńczyków   Fitzgerald   2022-09-16
Powiedziałem prawdę o “Palestynie” – i oto, co się zdarzyło   Collier   2022-09-11
Kiedy nie masz historii, to ją sobie wymyśl   Hirsch   2022-09-10
Żydowscy antysyjonisci próbują legitymizować antysemityzm   Tobin   2022-09-09
Palestyńczycy są  gotowi na wojnę naziemną     2022-09-07
“Tam w nich uderzymy”: Masakra w Monachium i jej następstwa   Kemp   2022-09-05
Nietolerowanie prawdy w ONZ   Bard   2022-09-04
Teheran debatuje o bombie   Taheri   2022-09-03
Zmiana klimatu: najnowsze usprawiedliwienie mordowania chrześcijan   Ibrahim   2022-08-31
Masakra w Monachium 50 lat później   Jacoby   2022-08-31
Zapomnij o wolności słowa: fatwa przeciwko Rushdiemu zwycięża   Meotti   2022-08-27
Iran przygotowuje się do wyeliminowania Izraela – zaraz po podpisaniu umowy z Iranem   Toameh   2022-08-26
Administracja Bidena i Iran atakujący Rushdiego   Toameh   2022-08-24
Walki w Gazie nie zmieniają niczego w walce o wizerunek Izraela   Tobin   2022-08-21

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

Pogrzebać złudzenia Oslo


Kilka poważnych...


Przeciwko autentyczności


Nowy ateizm


Lomborg


„Choroba” przywrócona przez Putina


„Przebudzeni”


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...


Panstwo etcBiły się dwa bogi


 Forma przejściowa

Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Małgorzata, Andrzej, Henryk