Prawda

Piątek, 31 marca 2023 - 08:12

« Poprzedni Następny »


Palestyńczycy rekrutują nieletnich, a potem potępiają Izrael za strzelanie do “niewinnych dzieci”


Bassam Tawil 2023-01-26

<span>Palestyńskie grupy terrorystyczne rekrutują nieletnich do przeprowadzania ataków terrorystycznych, podczas gdy przywódcy palestyńscy i organizacje międzynarodowe krzyczą, że „zabijane są niewinne dzieci”. Palestyńskie dzieci od kołyski są poddawane praniu mózgu przeciwko Izraelowi i celowo narażane na niebezpieczeństwo, podczas gdy ONZ i reszta świata odwracają wzrok. Na zdjęciu: palestyński chłopiec  grający w sztuce o zabijaniu Żydów [Źródło: wideo PMW] </span>
Palestyńskie grupy terrorystyczne rekrutują nieletnich do przeprowadzania ataków terrorystycznych, podczas gdy przywódcy palestyńscy i organizacje międzynarodowe krzyczą, że „zabijane są niewinne dzieci”. Palestyńskie dzieci od kołyski są poddawane praniu mózgu przeciwko Izraelowi i celowo narażane na niebezpieczeństwo, podczas gdy ONZ i reszta świata odwracają wzrok. Na zdjęciu: palestyński chłopiec  grający w sztuce o zabijaniu Żydów [Źródło: wideo PMW] 

Rada Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych (RB ONZ) 5 stycznia pospiesznie zwołała nadzwyczajną sesję, ponieważ Żyd odważył się przejść po najświętszym miejscu judaizmu, Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie. Dwa dni wcześniej ten Żyd, Itamar Ben-Gvir, minister bezpieczeństwa narodowego Izraela, odbył cichą, 13-minutową wycieczkę po tym miejscu.


Chociaż Żydzi odwiedzający Wzgórze Świątynne są często nękani, zastraszani, a czasami fizycznie atakowani przez muzułmanów, krótka podróż Ben-Gvira zakończyła się pokojowo i ani muzułmanie, ani Żydzi nie zgłosili żadnych aktów przemocy. Mimo to Palestyńczycy i niektóre kraje, nazywając tę wizytę „niebezpieczną i bezprecedensową prowokacją”, nadal potępiali za nią Izrael.


Znamienne jest to, że w tym samym tygodniu, w którym Rada Bezpieczeństwa ONZ i różne kraje potępiały Żydów za odwiedzanie ich najświętszego miejsca w Jerozolimie, Palestyńczycy, którzy nieustannie maltretują dzieci i popełniają zbrodnie przeciwko ludzkości, co jest nieodmiennie ignorowane przez media i społeczność międzynarodową, ponownie wysyłali nieletnich do atakowania izraelskich żołnierzy na Zachodnim Brzegu [Judei i Samarii].


Według Organizacji Narodów Zjednoczonych zbrodnie przeciwko ludzkości obejmują:

h. Prześladowanie jakiejkolwiek możliwej do zidentyfikowania grupy lub zbiorowości z powodów politycznych, rasowych, narodowych, etnicznych, kulturowych, religijnych, płci, jak zdefiniowano w paragrafie 3, lub z innych powodów powszechnie uznanych za niedopuszczalne na podstawie prawa międzynarodowego, w związku z jakimkolwiek czynem, do którego odnosi się niniejszy ustęp, lub z jakąkolwiek zbrodnią objętą jurysdykcją Trybunału;

k. Inne nieludzkie czyny o podobnym charakterze celowo powodujące ogromne cierpienie lub poważne uszkodzenie ciała albo zdrowia psychicznego lub fizycznego.

Wykorzystywanie palestyńskich nieletnich w wojnie przeciwko Izraelowi nie jest nowym zjawiskiem. Zaczęło się natychmiast po utworzeniu kilku palestyńskich grup terrorystycznych, zwłaszcza Organizacji Wyzwolenia Palestyny (OWP), ponad 50 lat temu. Grupy te nie wahały się przed praniem mózgów dzieci i rekrutowaniem ich jako bojowników w „walce zbrojnej” przeciwko Izraelowi.


W ostatnich tygodniach palestyńskie grupy terrorystyczne działające na Zachodnim Brzegu wysyłały nieletnich w wieku 15-17 lat, aby stawiali czoła izraelskim żołnierzom, którzy wkraczają do społeczności palestyńskich w celu aresztowania terrorystów. Wielu nieletnich jest uzbrojonych w karabiny automatyczne i improwizowane ładunki wybuchowe, a także koktajle Mołotowa, kamienie i inne przedmioty.


Kiedy ci nieletni zostają ranni lub zabici podczas starć z żołnierzami, palestyńscy przywódcy szybko potępiają Izrael za zabijanie „niewinnych dzieci”. Wielu nieuczciwy zagranicznych dziennikarzy i obrońców praw człowieka nie ma problemu z papugowaniem fałszywej palestyńskiej narracji o śmierci nieletnich.


Ostatnie ofiary palestyńskiego znęcania się i wykorzystywania dzieci to 16-letni Amer Abu Zeitoun z obozu dla uchodźców Balata i 15-letni Adam Ajjad z obozu dla uchodźców Dheiszeh. Ci dwaj, którzy zginęli podczas gwałtownych starć z izraelskimi żołnierzami w pierwszym tygodniu stycznia, nie byli bynajmniej „niewinnymi dziećmi”.


Ci, którzy wysyłają nieletnich do przeprowadzania ataków terrorystycznych, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za popełnienie zbrodni przeciwko Palestyńczykom, za celowe narażenie swoich dzieci, a nie tylko Izraela.


Według Palestyńczyków Abu Zeitoun był jednym z kilku nieletnich zwerbowanych przez grupy zbrojne w jego obozie do monitorowania ruchów izraelskich żołnierzy zaangażowanych w operacje antyterrorystyczne. Nieletni nazywani są „Strażnikami Obozu”, a ich zadaniem jest zaalarmowanie terrorystów, gdy zobaczą w okolicy żołnierzy.


Rządząca frakcja Fatahu na czele z prezydentem Autonomii Palestyńskiej Mahmoudem Abbasem przyznała, że Abu Zeitoun faktycznie był zamieszany w starcia zbrojne między izraelskimi żołnierzami a palestyńskimi terrorystami. Na plakacie opublikowanym 5 stycznia Fatah okrzyknął Abu Zeitouna „męczennikiem, bohaterem i wojownikiem”.


Na pogrzeb
 Abu Zeitouna przybyły dziesiątki zbrojnych ludzi, najprawdopodobniej tych samych terrorystów, którzy go zwerbowali i wysłali do ataku na izraelskich żołnierzy.


Autonomia Palestyńska, która gloryfikuje terrorystów i nagradza ich i ich rodziny comiesięcznymi wypłatami, zorganizowała „wojskowy pogrzeb” palestyńskiego nieletniego. To ta sama Autonomia Palestyńska, która pozwala grupom terrorystycznym na swobodne działanie na terenach pod swoją kontrolą. To ta sama Autonomia Palestyńska, która nie potępia terrorystów za wykorzystywanie dzieci i wysyłanie ich do walki z armią izraelską, jedną z najsilniejszych armii na Bliskim Wschodzie.


Druga niedawna ofiara palestyńskiego wykorzystywania dzieci, Adam Ajjad, również okazała się nie być „niewinnym dzieckiem”. Według jego przyjaciół i sąsiadów, Ajjad był powiązany z Ludowym Frontem Wyzwolenia Palestyny (LFWP) OWP, niesławną grupą palestyńską uznaną za organizację terrorystyczną przez Stany Zjednoczone, Unię Europejską, Kanadę i Izrael. Podczas jego pogrzebu ciało Ajjada było owinięte czerwoną flagą LFWP.


Ajjad, który zginął podczas gwałtownych starć z izraelskimi żołnierzami, napisał nawet testament, w którym wyraził pragnienie śmierci jako „męczennik”.


„Mówię wszystkim, że męczeństwo to nie tylko śmierć – napisał Ajjad. - Męczeństwo to duma dla ciebie i duma dla całego świata. Męczeństwo to prawdziwe zwycięstwo, które kończy twoje życie, ale kończy się, gdy jesteś szczęśliwy. Cieszę się, że Bóg spełnił jedno z moich marzeń: męczeństwo”.


To tyle, jeśli chodzi o bycie „niewinnym dzieckiem”. Podobnie jak Abu Zeitouneh i inni nieletni, Ajjad dokładnie wiedział, co robi i że może zginąć podczas ataku na izraelskich żołnierzy. LFWP, której przywódcy zwerbowali i wysłali Ajjada na pole bitwy, zorganizowali później ceremonię, aby uhonorować go za „męczeństwo”.


Abu Zeitouneh i Ajjad nie byli jedynymi nieletnimi zwerbowanymi przez grupy terrorystyczne do przeprowadzania ataków terrorystycznych. W listopadzie 2022 roku Mahdi Haszasz, 15-letni chłopiec z obozu dla uchodźców Balata, zginął, gdy improwizowane urządzenie wybuchowe, które przygotowywał do rzucenia w izraelskich żołnierzy, przypadkowo przedwcześnie wybuchło. Po jego śmierci lokalna grupa terrorystyczna Batalion Balata wychwalała Haszasza jako „bohatera” i „lwa”.


Palestyńskie grupy terrorystyczne rekrutują nieletnich do przeprowadzania ataków terrorystycznych, podczas gdy przywódcy palestyńscy i organizacje międzynarodowe krzyczą, że „zabijane są niewinne dzieci”.


Palestyńskie dzieci od kołyski są poddawane praniu mózgu przeciwko Izraelowi i celowo narażane na niebezpieczeństwo, podczas gdy ONZ i reszta świata odwracają wzrok.


Członkowie ONZ, którzy zwołali nadzwyczajną sesję w celu przedyskutowania wizyty Żyda na Wzgórzu Świątynnym, są największymi hipokrytami ze wszystkich. Ci rzekomi dostawcy cnót nie chcą przyznać, że palestyńska rekrutacja dzieci na żołnierzy jest prawdziwym zagrożeniem dla pokoju i bezpieczeństwa, a nie Żyd spacerujący po terenie świętego miejsca w Jerozolimie.


Byłoby lepiej dla ONZ i wszystkich tych, którzy rzucili się do potępienia wizyty Ben-Gvira, gdyby zwołali posiedzenie nadzwyczajne, aby zobaczyć, dlaczego palestyńskie dzieci są wysyłane przez ich własny naród na śmierć w starciach z armią izraelską.


Byłoby również lepiej, gdyby ONZ zorganizowała specjalną sesję w celu przedyskutowania odpowiedzialności przywódców palestyńskich za trwające podżeganie przeciwko Izraelowi i zachęcanie nieletnich do szukania śmierci jako „męczennicy”.


Nie stawiając czoła wykorzystywaniu dzieci, ONZ i wrogowie Izraela narażają na niebezpieczeństwo życie większej liczby palestyńskich dzieci, które zostały zwerbowane do dżihadu (świętej wojny) przeciwko Izraelowi i Żydom.


Krew następnego palestyńskiego dziecka zabitego w bitwie będzie na rękach kłamców na korytarzach ONZ i dziennikarzy z redakcji głównych gazet na całym świecie, które nadal ignorują palestyńskie okrucieństwa wobec własnego narodu.


Palestinians Recruit Minors sa Terrorists, Then Condemn Israel for Shooting “Innocent Children”

Gatestone Institute, 12 stycznia 2023

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska


*Bassam Tawil jest muzułmańskim badaczem i publicystą mieszkającym na Bliskim Wschodzie.


Skomentuj Wyślij artykuł do znajomego: Wydrukuj


Brunatna fala

Znalezionych 1215 artykuły.

Tytuł   Autor   Opublikowany

„Terroryści uwielbiają nowe technologie. Co zrobią ze sztuczną inteligencją (AI)?”   Stalinsky   2023-03-28
Pomylony plan administracji Bidena walki z palestyńskim terroryzmem   Tawil   2023-03-25
Gdy tylko @Amnesty rozpoczęła kampanię „apartheidu”, przestali wspominać o libańskiej/jordańskiej dyskryminacji Palestyńczyków     2023-03-24
Doradca Abbasa: Polityka Autonomii Palestyńskiej opiera się na planie kolejnych etapów   Marcus   2023-03-20
Palestyńscy uchodźcy: od 1948 roku do dzisiaj   Lax   2023-03-15
Autonomia Palestyńska walczy o prawa dla terrorystów!   Tawil   2023-03-15
Oto kolejny dowód, że @Amnesty jest antysemicka     2023-03-09
Słowa poprzedzają czyny   Carmon   2023-03-08
Algorytmy Google z 2010 roku, które promowały dżihad, są ponownie analizowane w Sądzie Najwyższym w sprawach dotyczących federalnego prawa   Stalinsky   2023-03-07
Nie ma szczepionki na wirusa nienawiści do Żydów     2023-03-05
Cały świat może się mylić   Landes   2023-03-04
Czy media byłyby tak obojętne?   Spencer   2023-03-03
Palestyńczycy i wiedza o Holokauście   Fitzgerald   2023-03-01
Oszczerstwo „apartheidu” jest całkowicie fałszywe i antysemickie     2023-02-26
Shamima Begum, „panna młoda ISIS”, jaki obiekt kampanii newswashing   Bulut   2023-02-25
Unia Europejska i administracja Bidena akceptują palestyńskie kłamstwa   Tawil   2023-02-25
Powrót masakry, której nie było   Rosenthal   2023-02-21
Ludobójstwo w Nigerii: administracja Bidena tuszuje fakty   Ibrahim   2023-02-20
Co zatem „sprowokowało” atak w Ramot?   Flatow   2023-02-14
Czy negocjacje pokojowe zapobiegają terrorowi?   Levick   2023-02-13
Mnemozyna, półbogini pamięci   Koraszewski   2023-02-12
Istnieje związek między syjonizmem a współczesnym arabskim antysemityzmem     2023-02-11
“New York Times” i OWP są stworzeni dla siebie   Bard   2023-02-10
Administracja Bidena trzyma się umyślnej ślepoty   Amos   2023-02-08
Antyizraelska narracja, która definiuje ostatnie starcia izraelsko-palestyńskie   Frantzman   2023-02-05
Najbardziej postępowi, liberalni, zachodni Palestyńczycy popierają mordowanie Żydów     2023-02-04
Praca doktorska Mahmouda Abbasa   Tabarovsky   2023-02-03
Po masakrze w jerozolimskiej synagodze Palestyńczycy muszą stawić czoła przemocy w naszej kulturze   Eid   2023-02-01
Nie, panie prezydencie Biden, atak na synagogę nie był skierowany przeciwko „cywilizowanemu światu”   Suissa   2023-01-31
Kilka myśli o ataku terrorystycznym w Jerozolimie   Frantzman   2023-01-30
Turcja: otwarte drzwi dla Putina do szkodzenia zachodnim interesom   Bekdil   2023-01-30
O palestyńskich podręcznikach i nazistowskich swastykach   Pandavar   2023-01-28
Jak Facebook dławi byłych muzułmanów w Norwegii   Bower   2023-01-26
Palestyńczycy rekrutują nieletnich, a potem potępiają Izrael za strzelanie do “niewinnych dzieci”   Tawil   2023-01-26
Nienawiść do Żydów na amerykańskich uniwersytetach   Kemp   2023-01-23
Afrykański region Sahelu: wkracza rosyjska Grupa Wagnera, by pogorszyć sytuację   Franklin   2023-01-21
Konferencja w Damaszku w sprawie upadku Izraela     2023-01-16
Dlaczego Palestyńczycy chcą mordować modlących się Żydów?   Tawil   2023-01-15
Kurdowie – naród bez praw   Koraszewski   2023-01-14
Co zabiło rozwiązanie w postaci dwóch państw? Aplauz i pieniądze dla terrorystów   Tobin   2023-01-14
Tureckie “zbrodnie przeciwko ludzkości i nielegalna okupacja Cypru   Bulut   2023-01-13
ONZ wzmacnia terrorystyów   Tawil   2023-01-12
Jeśli antysyjonizm nie jest antysemityzmem, dlaczego Arabowie werbowali nazistów w 1948 roku?     2023-01-10
Młodzi palestyńscy arabscy terroryści nie są niewinnymi dziećmi   Flatow   2023-01-08
Nie, umowa nuklearna Iranu nie jest jeszcze martwa a Rosja pomaga Iranowi, by stał się mocarstwem nuklearnym   Rafizadeh   2023-01-07
Odgórne ataki na wizytę na Wzgórzu   Collins   2023-01-07
Jak twittersfera szerzy antysemitizm   Collier   2023-01-05
Gazańczyk oszukuje antysyjonistów – antysemityzm ogłupia ludzi   Collier   2023-01-02
Jezus palestyński terrorysta i jego 72 ciemnookie dziewice   Hirsch   2023-01-01
Głupota ujawnia się w działaniu, część II: „zrównywanie”   Bard   2022-12-28
Śmierć masowego mordercy, Nassera Abu Hmeida     2022-12-27
Zbliża się trudne Boże Narodzenie w Karabachu   Fernandez   2022-12-27
Palestyńscy rodzice zaniepokojeni rekrutacją ich nieletnich dzieci na „męczenników”   Fitzgerald   2022-12-26
Administracja Bidena i urojenie dwóch państw   Tawil   2022-12-25
Palestyńczyk uderza się w palec, USA żądają śledztwa   Flatow   2022-12-24
Podczas gdy świat milczy, AP nadal bluzga antysemityzmem   Hirsch   2022-12-21
Oszczerstwo apartheidu, by zniszczyć Izrael   Toameh   2022-12-19
Nauka terroru dla maluchów – ponowna ocena porozumień z Oslo   Marcus   2022-12-18
Czy to Europa popiera? Al-Haq mówi światu, aby zdemontował Izrael     2022-12-17
Pan Trump jest bardzo urażony   Koraszewski   2022-12-14
Żydowskie życie jest tanie. Spójrzcie tylko, jak traktują je media   Rindsberg   2022-12-13
ONZ: kiepskie żarty, sztuczki i katastrofy   Collins   2022-12-10
Kulturowe zawłaszczenie i Żydzi   Glick   2022-12-09
Teheran znowu wymachuje “opcją Samsona”   Taheri   2022-12-06
Zainspirowany fikcyjnymi wydarzeniami artykuł „Guardiana” o „izraelskiej masakrze”   Levick   2022-12-06
Szczyt groteski: antyizraelskie grupy próbują skłonić organizacje LGBTQ i feministyczne do popierania palestyńskich prześladowców gejów i mizoginistów     2022-12-05
Co stało się z planem podziału ONZ z 1947 roku?   Hirsch   2022-12-04
Palestyńczycy mieli wspaniałe Święto Dziękczynienia, Izrael mniej   Bryen   2022-12-03
Barbarzyńcy u bram Kijowa   Koraszewski   2022-12-03
Iran i Turcja mają wspólny interes w atakowaniu Kurdów   Frantzman   2022-12-01
75 lat temu: arabskie wypowiedzenie wojny Żydom. Nie syjonistom - Żydom     2022-11-30
Jak brytyjscy politycy stają po stronie terrorystów   Collier   2022-11-29
BDS jest wściekły, bo Izrael i Jordania zgadzają się na rekultywację granicznej rzeki   Fitzgerald   2022-11-28
Podwójna gra Kataru z islamistami na boisku   Toameh   2022-11-27
Przebudzony antysemityzm, książka Davida Bernsteina   Levick   2022-11-25
Opowieść o dwóch terrorach   Hirsch   2022-11-24
Ostrzeżenie dla czytelnika książki   Landes   2022-11-23
Syjonistyczne dziki napadają na Palestyńczyków     2022-11-22
Jeśli chodzi o Izrael, propaganda triumfuje nad faktami   Yemini   2022-11-21
Izraelożercy kłamią statystyką     2022-11-18
Palestyńskie odrzucenie prawa Izraela do istnienia   Hirsch   2022-11-16
Palestyński antysemityzm nie ma ukrytej filozofii – to po prostu czysta nienawiść do Żydów     2022-11-15
Kłamstwa i bezkompromisowy antysemityzm ze strony „Komisji Śledczej” ONZ   Bayefsky   2022-11-12
Palestyńczycy: dlaczego ignoruje się ataki na chrześcijan?   Toameh   2022-11-09
Hidżab, fizyka i ”śmierć Ameryce”   Koraszewski   2022-11-06
Pionki Putina w Sojuszu NATO? Jak Zachód ośmiela Erdoğana   Bekdil   2022-11-05
Raport specjalnej sprawozdawczyni ONZ, Franceski Albanese to antysyjonistyczna propaganda w sowieckim stylu     2022-11-03
Twitter ucisza mnie, stając po stronie antysemitów   Collier   2022-11-02
Jak Amerykanie i Europejczycy ośmielają palestyński terroryzm   Tawil   2022-11-01
Izrael zaoferował pokój w 2000 roku, a jego obywatele do dziś giną   Levick   2022-10-31
Ohydne, antysemickie oszczerstwo z 1969 roku rzucane przez aktywistów Fatahu i ludzi lewicy: „Szalom & Napalm”     2022-10-27
ONZ daje mistrzowski pokaz antysemityzmu   Bayefsky   2022-10-26
Terroryści ISIS grasują w Turcji nadal niewoląc porwane kobiety   Bulut   2022-10-25
Przypisy Komisji Śledczej ONZ zdradzają jej kłamstwa     2022-10-24
Co się dzieje, gdy oferujesz Palestyńczykom państwo?   Flatow   2022-10-23
Francesca Albanese, specjalna sprawozdawczyni ONZ, absurdalnie udaje, że jest obiektywna     2022-10-20
Oddajcie jej kurdyjskie imię: Jina Amini   Mahjar-Barducci   2022-10-19
“Stan wyjątkowy” Cypru: Turcja używa masowej nielegalnej imigracji jako broni   Bulut   2022-10-17
Amerykańska lewica i prawica oskarżają się wzajem o antysemityzm, chowając pod dywan swój własny   Tobin   2022-10-16
Kardynał Wielkiej Brytanii mówi Liz Truss, by nie przenosiła ambasady Wielkiej Brytanii do Jerozolimy   Fitzgerald   2022-10-15

« Poprzednia strona  Następna strona »
Polecane
artykuły

Rasy - konstrukt


Zielone energie


Zmiana klimatu


Pogrzebać złudzenia Oslo


Kilka poważnych...


Przeciwko autentyczności


Nowy ateizm


Lomborg


&#8222;Choroba&#8221; przywrócona przez Putina


&#8222;Przebudzeni&#8221;


Pod sztandarem


Wielki przekret


Łamanie praw człowieka


Jason Hill


Dlaczego BIden


Korzenie kryzysu energetycznegoObietnicaPytanie bez odpowiedziBohaterzy chińskiego naroduNaukowcy Unii EuropejskiejTeoria RasyPrzekupieniHeretycki impulsNie klanialCervantesWojaki Chrystusa Palestyńskie wetoWzmacnianie układu odpornościowegoWykluczenie Tajwanu z WHODrzazgę źle się czytaSześć latPochodzeniePapież FranciszekSchadenfreudePseudonaukowa histeria...

Listy z naszego sadu
Redaktor naczelny:   Hili
Webmaster:   Andrzej Koraszewski
Współpracownicy:   Jacek, , Małgorzata, Andrzej, Henryk