Żelazna Kopuła przechwytując rakiety zamyka usta uprawnionej krytyce Izraela


PreOccupied Territory 2019-11-11


To jest satyra, gdyby ktoś miał wątpliwości. Mógłby to napisać każdy antysemita, podający się tylko za antysyjonistę (jakby była tu jakaś różnica)


Londyn, Nowy Jork, Waszyngton, gdziekolwiek, 7 listopada
 – Widzimy to wszędzie: Ludzie, którzy przedstawiają autentyczną, szczerą krytykę polityki Izraela przez wzywanie do całkowitego ostracyzmu i rozwiązania jedynego na świecie państwa żydowskiego, piętnowani są jako antysemici za dzielenie się swoimi poglądami. Świat nie może tolerować takiej przesadnej reakcji na krytykę i dlatego, wśród wielu innych kroków, społeczność międzynarodowa musi działać na rzecz pozbawienia Izraela jego obrony przed rakietami jak również innych systemów obronnych, które są wycelowane szczególnie na uprawnioną krytykę polityki izraelskiej.


Aktywista nie może przedstawić choćby jednej propozycji, że Żydzi powinni pozostawać bez suwerenności, bez państwowości i na łasce narodów i ideologii odpowiedzialnych za tysiąclecia prześladowań, bez tego, by jakiś sługus w kontrolowanych przez Żydów mediach nie nazwał go antysemitą. Doszło do tego, że nawet wybitne postaci w rządzie amerykańskim, tak zwanym kraju wolnych i odważnych, nie mogą zajmować się swobodnie na wpół wiarygodnym drażnieniem Żydów – nawet jeśli rozgrywają kartę islamofobii. Jedynym sposobem przywrócenia wolności do nawoływania lub działania na rzecz anihilacji żydowskiej suwerenności w żydowskiej ojczyźnie ich przodków bez znoszenia obelg takich jak bigot i jeszcze gorszych, jest zdemontowanie mechanizmów, które neutralizują taką potężną krytykę. Żelazna Kopuła musi zniknąć.  

 

To samo odnosi się do różnych innych organów obrony Izraela przed pociskami, takich jak systemy Arrow i Proca Dawida, jak również systemy Trophy i Patriot, ale nie ograniczajmy naszych starań, by zapewnić możliwość uprawnionego krytykowania Izraela jedynie do tych elementów dynamiki. Musimy zdemontować wszystkie aparaty bezpieczeństwa i obrony państwa Izrael, aparaty, które przez ostatnich siedemdziesiąt lat nie robiły niczego poza frustrowaniem prób krytykowania przez krytyków: bombardowaniami, strzelaniną, sztyletowaniem, taranowaniem pojazdami, porywaniem, próbami gazowania i licznymi innymi przekonującymi przejawami krytyki. Usuńmy IDF i pokrewne jej organy, a usuniemy dławienie uprawnionej krytyki Izraela.

 

Nie możemy jednak osiągnąć tego wszystkiego naraz; stopniowe przywrócenie totalnej wolności krytykowania Izraela musi gdzieś się zacząć, jak to zawsze mówią antysyjonisci, i początkowym punktem uderzenia musi być najbardziej zauważalna bariera między krytyką a Izraelem – jego systemy przechwytywania rakiet i pocisków. Kiedy już odniesiemy sukces w tym przedsięwzięciu, możemy przejść do demontowania innych ograniczeń uprawnionej krytyki Izraela aż dojdziemy do wspaniałego dnia, kiedy każdy będzie miał wolność krytykowania Izraela w każdy możliwy sposób i na całym terenie od Rzeki do Morza.

 

Iron Dome Intercepting Rockets Silences Legitimate Criticism Of Israel

Elder of Ziyon, 7 listopada 2019

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska


PreOccupied Territory
anonimowy satyryk publikowany często przez EoZ.